TV Giant Packer 2 Inch Reddy!


در رفتنRedmi تنها محصولی است که تلفن های هوشمند تولید می کند. چند سال پیش این شرکت برای اولین بار تلویزیون های هوشمند را در چین معرفی کرد و چند تلویزیون هوشمند را نیز معرفی کرد.

طبق گزارشات فرارو، این شرکت سری تلویزیون های هوشمند Redmi TV X 2022 را در ماه اکتبر و Redmi Smart TV X43 را در فوریه معرفی کرد. ظاهراً در روند برنامه ریزی یک تلویزیون هوشمند جدید در خود کشور، چین به این ایده رسیده است که این شرکت به زودی یک صفحه نمایش بزرگ 4 اینچی در مقابل یک تلویزیون ارائه خواهد کرد.

تلویزیون هوشمند جدید Max در وب سایت های مختلف چینی مانند بلوتوث، SIG و گواهینامه های 3G دیده شده است. این تلویزیون هوشمند دارای مدل شماره یک L100R8-MAX می باشد و با نام Redmi MAX 100 inch Giant Screen TV در این لیست قرار گرفته است. شایان ذکر است که این شرکت تلویزیون های هوشمند ردمی مکس 4 اینچی را در مدت 3 سال روانه بازار کرده است، بنابراین می توان نسخه جدیدی را جانشین تلویزیون 98 اینچی ردمی مکس کرد. این تلویزیون هوشمند 4 اینچ از 4K را پشتیبانی می کند.

با معرفی تلویزیون 4 اینچی Redmi Max که در ابتدا در چین عرضه شد، می‌توانستیم انتظار داشته باشیم که تلویزیون 4 اینچی Smart Redmi در چین نیز معرفی شود و احتمالاً شاهد پیشرفت‌هایی در بخش تلویزیون بصری و صوتی باشیم. ردمی مکس 4 اینچی طبق گواهی بلوتوث SIG، تلویزیون 3 اینچی MAX بلوتوث بعدی 1.2 خواهد بود. توصیفات 3C در چین همچنین نشان می دهد که این برنامه تلویزیونی دارای قیمت به روز شده 3 هرتز خواهد بود.

تلویزیون

مشخصات دقیق این ساعت هوشمند تلویزیونی منتشر نشده است، اما می توانیم برخی از مشخصات را بر اساس مدل MAX که قبلا توسعه داده بود حدس بزنیم. مدل 4 اینچی با وضوح 4K با طیف رنگی 3 درصدی NTSC و 4 میدان نوری بیشتر همراه بود. همچنین دارای یک تراشه، نانومترهای توصیه شده، 2 گیگابایت رم و 2 گیگابایت حافظه داخلی بود. بنابراین، مدل جدید 3 اینچی احتمالاً حداقل از برخی از این ویژگی ها و همچنین بهبودهایی برخوردار خواهد بود.

منبع: gizmochina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم