FEAI با MoS MEITY Rajeev Chandrasekhar ملاقات می کند، سند خط مشی را برای ورزش های الکترونیکی در هند ارسال می کند

[ad_1]

دهلی نو: فدراسیون انجمن های الکترونیکی ورزش های الکترونیکی هند (FEAI)، بالاترین نهاد ملی برای ورزش های ورزشی در هند با وزیر امور الکترونیک و فناوری اطلاعات، راجیو چاندراسخار ملاقات کرد و سند سیاست خود را برای ورزش های الکترونیکی تحت فشار اخیر دولت هند برای هند ارائه کرد. AVGC.

این مقاله سیاستی به دنبال تسهیل چشم انداز ورزش های الکترونیکی مبتنی بر سیاست است که هدف آن پرداختن به تعریف منحصر به فرد هند برای ورزش های الکترونیکی است، که نه تنها از دیدگاه مرسوم ورزش های الکترونیکی جهانی استقبال می کند، بلکه مهمتر از همه استعداد و روایت بومی هند را ارتقا می دهد. این گزارش همچنین یک اکوسیستم توسعه استعداد قوی را پیشنهاد می‌کند که طیفی از استعدادها، مشاغل، ایجاد شغل، آموزش و تولید درآمد را برای هند با مراکز منطقه‌ای برتر پوشش می‌دهد.

Vaibhav Dange، عضو موسس، فدراسیون انجمن‌های ورزشی الکترونیک هند، گفت: “در هدایت PMO محترم به سمت بخش نوظهور AVGC هند، ما از شری راجیو چاندراسهکار سپاسگزاریم که با ما ملاقات کرده و دیدگاه FEAI را در مورد مداخله سیاست موثر درک کرده است. توسط دولت هند به رسمیت بخشیدن به Esports و صنایع وابسته، از جمله AVGC، برای ایجاد یک اکوسیستم توانمند برای حمایت از صنعت هند.

Rajeev Chandrasekhar، مقاله را پذیرفت و از تلاش‌های FEAI در ایجاد چشم‌اندازی سیاست محور ورزش‌های الکترونیکی قدردانی کرد. او گفت که آموخته‌های حاصل از سیاست‌گذاری FEAI برای ایجاد چشم‌انداز بزرگ‌تر توسط MeitY نسبت به بخش AVGC مفید خواهد بود.

هند جزو 5 بازار برتر بازی موبایل در جهان است. در 2 سال آینده، ارزش این بخش 3 میلیون روپیه خواهد بود. همانطور که نخست وزیر نارندرا مودی بارها و بارها تاکید کرده است، هند باید بخش بازی های دیجیتال را رهبری کند، بازی هایی با الهام از فرهنگ، داستان های عامیانه خود توسعه دهد و این پیدایش ایده FEAI برای استفاده از ایده ها، تعاریف و ورزشکاران هند است. FEAI افزود که شیوه ای درست در صحنه مرکزی جهانی.

در حال حاضر بیش از 1.7 میلیون کاربر ورزش های الکترونیکی در هند وجود دارد و برخی از آنها ورزشکاران حرفه ای هستند که برنده جایزه های بین المللی برای این کشور شده اند. ورزش‌های ورزشی قرار است در بازی‌های آسیایی 2022 به عنوان یک ورزش مدال‌آور تبدیل شوند، همچنین به‌عنوان یک رویداد نمایشگاهی در طول بازی‌های مشترک المنافع 2022 برگزار می‌شود و FEAI امیدوار است به زودی پس از تعیین فرمت کمیته بین‌المللی المپیک، به المپیک معرفی شود.[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما