25 تا از بهترین بازی های آنلاین برای کامپیوتر – لرن پارسی

به خاطر موفقیت درخشان بازی، Epic Games به سختی بر ادغام حالات جدید بازی و ویژگیهای جدید کار کرد. از دیگر خصوصیات این بازی میتوان به امکان شخصیسازی خودروها، قابلیت بازی چند نفره و آنلاین اشاره کرد. PUBG Mobile Lite : پابجی موبایل لایت نسخه کم حجم شده پابجی موبایل برای گوشی های ضعیف میباشد که این بازی فقط برای گوشی های مدل پایین عرضه شده است و کیفیت بازی از نسخه اصلی پایین تر میباشد. بهترین بازیهای اندروید معمولا بازیهای آنلاین است که از محبوبترینهای این دسته، میتوان بازی کلش اف کلنز یا کلش رویال و فورتنایت و پابجی موبایل را نام دانلود بازی کم حجم برد. اگرچه این داستان تا حد زیادی کلیشهای بهنظر میرسد، اما به شکل جذابی روایت میشود. اما بهطور کلی بازی بر پایهی رقابتهای آنلاین استوار است و بدون اینترنت قادر به بازی کردن نخواهید بود.Nitro Nation Drag & Drift Racing به شما اجازهی تغیرات و ارتقاء بخشهای مختلف ماشین را میدهد و دست شما را برای خریداری انواع اتومبیلهای اسپرت نیز باز میگذارد. در این بازی، دنیا توسط موجوداتی بیگانه در حال نبودی است و شما به عنوان کاراکتر «مکس» باید به تنهایی به جنگ با بیگانگان بروید و دنیا را نجات دهید.

 

دانلود بازی Pc

 

بازی کامپیوتر این دنیای زیرزمینی مملو از چالشهای بسیار سخت و اتاقهای پیچ در پیج است که حسابی گیجتان میکند. بازی Back 4 Blood حس و حالی شبیه به Left 4 Dead را القا میکند. این بازی توسط استودیو چینی میهویو لیمیتد توسعه داده شده است و شاید در نگاه اول گرافیک بصری و دنیای آن شما را یاد بازی The Legend Of Zelda: Breath of the Wild بیاندازد. رمز موفقیت در این بازی، همکاری و کار سخت است! با ایفای نقش در این بازی، شما به خوبی مهارت همکاری با دیگر اعضای تیم را یاد خواهید گرد و وجود یک فضای گسترده و وسیع در سطح شهر، به شما این امکان را میدهد که بتوانید با حرکت به نقاط مختلف آن، زامبیها را یکی پس از دیگری از پای درآورید و شهر را به یک محیط آرام تبدیل کنید. وظیفه شما این است که ضمن همکاری با دیگر اعضای تیم خود و بهبود توانایی و مهارت خود، در برابر ارتشی بیپایان از موجودات آلده شده ایستادگی کنید.

اما حتی بدون این گزینه هم، بازی با جهان فوقالعاده بزرگ خود که مملو از بافتهای متنوع و نورپردازیهای سنگین است، به اندازه کافی برای تست پردازنده گرافیکی کافی است. اما پس از مدتی این بازی ها به نوعی قدیمی شدند. این بازی همانند بیشتر بازی های هم سبک خود در مورد جنگ نیست. تاکنون در لیستهای مختلفی از بازی ماینکرفت به عنوان برترین یاد کردهایم و بدون شک یکی از بهترین بازی های موبایل هم محسوب میشود. کرمهای دوست داشتنیای که خاطرات دوران نوجوانی خیلی از ما را ساختهاند و نسخهی موبایل Worms 2: Armageddon هنوز که هنوز است جذابیت بالایی دارد و مخاطبان زیادی این بازی را تجربه میکنند.بازی Worms 2: Armageddon دارای حالتهای آنلاین مختلفی نظیر مبارزات دو به دو یا چهار به چهار است که اگر حالت چهار به چهار را انتخاب کنید، هر کدام از بازیکنان در یک تیم جداگانه قرار خواهند گرفت و تنها یک وظیفه دارید و آن هم نابودی سه حریف دیگر است. شما در شروع بازی موبایل Samsara Room کار خود را با جملهی من کجا هستم، شروع میکنید و در ادامه خود را در اتاقی پیدا میکنید که هیچ اطلاعاتی از آن ندارید.

بازی کامپیوتری کم حجم

در صورتی که شما هم از دوستداران عناوین رقابت و اتومبیلرانی هستید، ما برایتان یکی از تازهترین بازیهای عرضه شده در این سبک را برای شما بازدیدکنندگان عزیز و گرامی در نظر داریم. حال و هوای این بازی در سبک بازیهایی با ژانر تیراندازی و کشتار زامبیهاست و شما به عنوان یکی از قهرمانان نجات یافته این رویداد کشنده ایفای نقش خواهید کرد. دنباله این بازی بنام هورایزن: غرب ممنوعه هم بتازگی با گرافیک بهبود یافته برای کنسولهای PS5 و PS4 منتشر شده اما بعید است به این زودیها برای کامپیوتر منتشر شود. میتوان گفت ضریب رشد و انتشار عناوین جدید در دهه اخیر به شکل قابل توجهی افزایش یافته است و بازیهای ویدیویی مختلف در تمامی زمینهها (جلوههای بصری و صوتی، گیم پلی و…) سعی در رشد و نمو نسبت به نسخههای پیشین خود دارند. دریفت86، یکی از بازیهای کامپیوتری جدید و کمحجم در سبک دریفت و اتومبیلرانی با چاشنی حرکات نمایشی است که در آن میتوانید از تجربه رانندگی با انواع مختلف خودروها در چند دهه گذشته میلادی لذت ببرید. در بازی Odd Planet Episode 1 دخترک در طی مراحل بازی احساسات و افکار خود را با شما در میان می گذارد و کمی از سبک سیاق بازی LImbo که فقط در محیطی آرام به بازی می پرداختید فاصله گرفته است .

این بازی هم سبک بازی هایی مانند Limbo و Oddworld است . در واقع این اثر بازنمایی از یکی از بزرگترین بازیهای استراتژیکی صنعت گیم یعنی Civilization 5 است. بازی رایانهای جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کردهایم، یک عنوان مسابقهای جدید و آرکید است که شما در آن با تلهپورت و ماشین وارپ سر و کار دارید. دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر با لینک مستقیم را از سایت نکس اسکرین دریافت کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Warp Drive را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

دانلود بازی برای کامپیوتر

 

پس اگر به بازی های استراتژیک علافمند هستید هم اکنون می توانید بازی Banished را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. بازی Medieval II: Total War به دلیل پیشرفتهای چشمگیر نسبت به سه نسخه قبلی خود، تحسین منتقدین را برانگیخت و به عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژی در تاریخ بازیهای کامپیوتری ماندگار شد. برای این ساعت و به درخواست شما کاربران عزیز یاس دانلود ، یک بازی استراتژیک کم حجم و تماشایی را آماده کرده ایم که تقدیم حضورتان می کنیم . در این بازی، تورنمنتهایی جذاب و هیجانانگیز برای شما در نظر گرفته شده که با حضور در آنها شما میتوانید مهارت واعی خود را برای رانندگی به نمایش بگذارید. صاحبان چند آپارتمان مختلف، واحد خود را به دست شما سپردهاند تا با نوآوری خود بتوانید آن را مطابق انتظاراتشان تغییر دهید. سازندگان در حرکتی دور از انتظار، ساختار همیشگی مجموعه را به کلی تغییر داده؛ تا با یک اثر آشنا اما متفاوت روبهرو باشیم. کاشیها را به هم بچسبانید، دیوارها را رنگ کنید و با تغییر دادن دکوراسیون منزل، مشتریان خود را از خدمات خود راضی نگه دارید.

دیوارها را رنگ کرده و با جابهجایی وسایل خانه، آن را برای صاحبان آماده کنید. برج خود را توسعه دهید و امتیازات خود را بیشتر کنید. شما باید به آن ها کمک کنید تا غذا و آسایش خود را تامین کنند. از دشمنان خود پنهان بمانید و با صرف هزینه های کوچکی بهترین برج ها را ساخته و با دشمنان خود به مبارزه بپردازید. این بازی مبتنی بر ساخت برج های برج و البته قدرتمند می باشد. در این بازی هدف شما تسخیر خاک آمریکا می باشد. PlanetSide 2 سه بخش بازی را به شما ارائه می دهد: Terran Republic ، New Konglomerate و Vanu Sovereignnty. البته یکی از مواردی که دد سلز را به چنین تجربه ارزشمندی تبدیل کرده، ارزش قائل شدن آن به تلاشهای بازیکن است و با وجود مرگهای متوالی، مواردی هم بهدست میآورد که باعث میشوند به مرور از تجربه بازی دلسرد نشوید. Fallout 2 عمیقا باورنکردنی است. Brawlhalla دارای مسابقات گوناگونی است. بازی کاراکترهای متنوعی دارد که هرکدام دارای قدرتها و ویژگیهای مختص به خود هستند.بازیکنان باید با بهدست آوردن هر یک از کارتها، ترکیب مناسبی از شخصیتها را تشکیل دهند و در مبارزات مقابل یک دیگر استفاده کنند. همچنین در هر قسمت مانعی در سر راه شما قرار گرفته که باید با خلاقیت خود و استفاده از آنچه در اختیار دارید، موانع را پشت سر بگذارید.

باقی بازی نیز در راه رفتن و تعقیبوگریزهای دهشتناک جریان دارد. 6ـ تا این مرحله از اجرای این روش شما فایلهای مورد نیاز برای اجرای بازیهای ویندوز 7 را به ویندوز 8 منتقل کرده و تنها کاری که باید انجام شود اجرای بازیهاست، اما یک مشکل کوچک وجود دارد که برای اجرای صحیح بازیها باید آن را نیز رفع کنید! بازیهای انتقالیافته به این روش پیش از اجرا، نسخه ویندوز را بررسی کرده و از آنجا که نسخه ویندوز شما با ویندوز 7 متفاوت است، مانع اجرای بازی میشود. موج انتشار بازیهای بتل رویال به سال 2019 هم کشیده شده و سایبرهانتر (Cyber Hunter) به عنوان اولین مدعی، سعی کرده با ترکیبی جدیدتر بازیکنهای بیشتری را به این سبک بکشاند. در Doki Doki Literature Club چند شخصیت دختر وجود دارند که باید به حرفهای آنها گوش دهید و در مواقعی به آنها پاسخ دلخواهتان را بدهید. وسیله نقلیه خود را کدنویسی کنید و مجموعهای از دستورات را به آن بدهید تا بتواند از پس چالشها و تسکها بر آمده و مراحل بازی را پشت سر بگذارد.

هم اکنون می توانید بازی Dwarf Tower را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. نسخه نهایی بازی Darksburg را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Bonkies را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Drift86 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Lonely Mountains Downhill را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Tools Up را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. داستان این بازی درباره دختری به نام مکسین کالفید است که به عکاسی علاقه دارد و به تازگی متوجه شده که میتواند زمان را به عقب برگرداند. این بازی در پنج نسخه منتشر شده است و هر کی از نسخه های آن طرفداران زیادی دارد، ولی باید بدانید نسخه پنجم آن نسبت به قبلی ها طرفداران بیشتری دارد. در این بازی شما هدایت انسان ها را بر عهده دارید و باید آسایش آن ها را فراهم کنید.

مبارزات اغلب کوتاه و مختصر هستند ولی با این وجود، بسیار چالشبرانگیز و جذاب از آب در آمدهاند. نسبت به بقیه بازیهای مرد عنکبوتی گوشی، در اینجا آزادانهتر به گشت و گذار در شهر میپردازید و هر چند سازنده بیش از اندازه از مکانیزم «کلیک زنی» استفاده کرده ولی با این وجود توانسته با پرداخت به بقیه بخشها تجربهای شبیه به اسپایدرمنهای کنسولی به وجود بیاورد. این تجارت شما در طول بازی است که بتوانید در یک نمای شبیهسازی شده، از رانندگی کامیون، تجربه جنگلداری و کسب و کار پرسود صنعت چوب لذت ببرید. آیا برای تجربه و تمرین مهارتهای جنگلداری آماده هستید؟ در این بازی شبیهسازی شده، شما در یک دنیای آزاد فعالیت میکنید و به انواع تجهیزات و وسایل نقلیه پرکاربرد در زمینه جنگلداری دسترسی دارید و میتوانید با طبیعت و درختان در تعامل باشید.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما