2 میلیارد تومان فرهاد مجیدی بهترین مربی ایران شدپس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر، نمی توان تصور کرد که فرهاد مجیدی با وجود تمدید 5 ساله قراردادش با مصطفی آجورلو، خواهان جدایی از آبی ها باشد، اما این اتفاق در پایان فصل به پایان رسید و این اتفاق به پایان رسید. شایعات در اوایل این ماه پخش شد. آنها رنگ شده بودند، رنگ و بوی آن واقعا زنده شد.

سرمربی لیگ بیست و یک و اولین در ماجراهای جدید جهان و جهت کسب تجربه زیادی در مربیگری است.

تصاویری از ابیها جوان و خوش اخلاق با دستکش در جیب و کنار لوگوی تیم کمتر شناخته شده منتشر شد که با انتقادات فراوان هواداران استقلال همراه بود چرا که آنها متوجه نشدند مجیدی بار دیگر در موقعیتی دیگر آب را ترک می کند.

از طرفی آدا زیادی نیز این حق را به سرپرست موفق تیم داد تا باعث پیشرفت و افزایش دانش مربیان شود.

در هر مورد، با وجود موانعی که به سختی می‌توانیم تصور کنیم، آن را تصرف کرده‌اند.» اتحادیه باشگاه ها با توجه به صعود و سقوط اواسط لیگ و امارت مجموعه ای سرشناس در این کشور، چند فصلی دارد که همیشه عادت خود را کنار گذاشته و می تواند در بالاترین سطوح رقابت کند. لیگ.

کسانی که برای رسیدن به اهداف متعالی خود نیمکت تمشان را به سرافرازی برگزیده اند، یک میلیون و هشت هزار دلار خرج این مسئله بزرگسالی کرده اند. مبلغ قابل مبادله با قیمت روز کشور و قیمت یک دلار در روز می تواند نام فرهاد را به عنوان بزرگترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران بیش از 2 میلیارد تومان تغییر دهد.

مجیدی که خیلی کمتر از واعظ استقلال بود و بدون شکست دادن تامش به عنوان قهرمان لیگ قهرمان لیگ شد.

قطعا علاوه بر کشف فرهاد خوب در امارات و از سوی مدیران باشگاه اتحاد و همچنین بر اساس صحبت های ساخت تیمی خوب و رقابتی در دلار لیگ امارات، راه امارات نیست.

علاوه بر این یک بازیکن ملی پوش به نام سلطان عادل العمری در تیم ملی امارات حضور دارد. علاوه بر این یوسف علی المهیری به همراه یاسر البلوشی بازیکنان تیم ملی امارات امیدوارند فصل آینده را فرهاد مجیدی تماشا کند.

نکته حائز اهمیت به خصوص برای مربیان باشگاه این است که جورج داسیلوا، سرمربی این تیم، سه فصل پیش در این تیم به او اسپری کرد و با وجود کسب رتبه های انتهایی جدول، اما همچنان در این تیم به کار خود ادامه می دهد و امتیازات خود را ادامه می دهد. مدیران باشگاه بر خلاف سایر تیم های اماراتی حساسیت چندانی نسبت به تغییر سرمربی ندارند.

منبع: خبر ورزشی

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel