یک نکته برای تقویت چشمگیر قانون جذب (r) شما

همین کلمه فراوانی شما را به دنیای رویاهایتان می برد، دنیایی که در آن هیچ کمبودی ندارید، شما پادشاه همه چیزهایی هستید که می بینید، صاحب یک عملیات چند میلیونی، صاحب یک قصر بزرگ، همه چیز مدل های ماشین اسپرتی که همیشه رویای آنها را داشته اید و البته خوش تیپ ترین فرد زندگی هستید. اگر تا به حال با خود فکر کرده اید که "هو، یک جیپ رنگید یک ماشین بامزه است" و سپس آنها را در چند روز یا هفته آینده هر جا که رفتید دیدید، این نمونه ای از RAS شما در محل کار است. شما به عنوان کسی که این ماشین را دارید در دنیا کی هستید؟ دکتر اریک عمیدی ​​به این واقعیت اشاره می کند که اکثر مردم این جمله را شنیده اند که کسی که می شناسد می تواند هر کاری را انجام دهد، و دکتر اریک عمیدی ​​می خواهد همه ما بدانیم که قدرت انجام هر کاری، از جمله قدرت انجام دادن تغییر زندگی ما برای بهتر شدن در درون هر یک از ماست. یک ثانیه وقت بگذارید و در را ببندید، تلویزیون یا رادیو را خاموش کنید یا هدفون بگذارید تا کمی آرامش و سکوت داشته باشید.

این می تواند به زندگی شما یا یک موقعیت خاص مربوط شود.

خود را در موقعیت هایی قرار دهید که احساس خوبی نسبت به خود دارید و اعتماد به نفس دارید. 8 سی دی دارای مربیان عالی هستند که از تجربیات شخصی خود آموزش می دهند و نحوه غلبه بر موقعیت های حیاتی را برای رسیدن به آینده پرباری که در انتظار شماست ترسیم می کنند. بهترین راه برای بهره مندی از راز این است که تمام موقعیت های منفی زندگی خود را به شیوه ای مثبت تغییر دهید. این می تواند به زندگی شما یا یک موقعیت خاص مربوط شود. در سری Discovery، شما می توانید 1000 دلار در هر فروش کمیسیون داشته باشید. هر محصول نامحدود Lifepath یک کمیسیون مربوطه دارد که می توانید هر فروش را که خواهید داشت به دست آورید. در رویداد BreakThrough 5000 دلار کمیسیون به ازای هر فروش ارائه می دهد و برای رویداد Destiny می توانید 9000 دلار در هر فروش کمیسیون دریافت کنید. این رویداد BreakThrough 8995 دلار برای دو نفر مناسب است.

یکی دیگر از محصولات محصولات نامحدود lifepath The BreakThrough Event نام دارد. این کنفرانس پنج روزه در یک استراحتگاه منحصر به فرد و هیجان انگیز منحصر به فرد برای شرکت کنندگان، بر نحوه دقیق تر رویداد BreakThrough تأکید می کند. این کارت ها دارای یادآورهای مثبتی هستند که به تنظیم روز آنها در مسیر درست کمک می کند. آنها درک عمیق تری از جهان و چگونگی شکل دادن به آن برای دستیابی به نیازهای خود به دست خواهند آورد. اینها همه آزمایش‌های جداشده را که احتمالاً با استفاده از سایه‌های تند تند گذرانده‌اند، گذرانده‌اند، و امروز می‌توان آن‌ها را در سراسر جهان بازنگری کرد، زیرا مناسبت سنتی جدی مربوط به سال 2008 است. و سپس برای چندین عامل. با مراجعه به اینجا می توانید دریابید که واقعاً موفقیت در استفاده از راهنمای سفارش کیهانی چقدر آسان است. با مراجعه به اینجا می توانید دریابید که واقعاً موفقیت در استفاده از فراوانی چقدر آسان است.

Law Of Attraction

و احساس رضایت و خوشحالی در استفاده صحیح از راز بسیار مهم است. Sherm Mson، و همچنین Voyage To be able to Funds از همان ابتدا با استفاده از شرم که حدود 16 هزار دلار در کمتر از چند شب در ارائه دهنده به دست آورد، بسیار مناسب بودند! شرم معتقد است که می‌تواند به افراد بی‌تجربه کمک کند، برای مبتکر کنونی که می‌خواهد در یک سطح موفقیت‌آمیز شرکت کند، شرم خود ثابت‌شده‌ای را به‌عنوان یک مبتکر دقیق ارائه می‌کند، مطلقاً نمی‌توان تعداد زیادی از خود را برای نیروی کار شرم در نظر گرفت.!

آنچه دونالد ترامپ می تواند در مورد Law Of Attraction به شما بیاموزد

می توان گفت که قدرت ضمیر ناخودآگاه انسان به قدری است که دستیابی به هیچ چیز غیر ممکن نیست. وقتی به خودمان اجازه دادیم با اهداف کوچکترمان به موفقیت برسیم، شروع به درک قدرت خود می کنیم و به خود اجازه می دهیم رویاهای بزرگتر داشته باشیم. دکتر اریک عمیدی ​​معتقد است که در درون همه ما توانایی انجام هر کاری نهفته است که می خواهیم انجام دهیم و با انگیزه مناسب همه ما این پتانسیل را در خود خواهیم دید. پاسخ مثبت است و در فلسفه «قانون جذب» نهفته است.

ده کلید Parts در Law Of Attraction برای تغییر Law Of Attraction شما|8 خلاقانه روش‌ها می‌توانید Law Of Attraction خود را افزایش دهید|Law Of Attraction رازهایی که هیچ کس دیگری از آنها خبر ندارد}

بله، در حقیقت تنها هدف زندگی شما این است که همه چیز را به وفور یا فراوان داشته باشید. اگر پاسخ مثبت است، پس این فرصت باید برای شما جذاب باشد. ابتدا باید از هر فرصتی که سر راهتان قرار می گیرد استفاده کنید. اولین چیزی که باید بدانید این است که چرا این درخواست، باور، دریافت جواب نمی دهد. باب جایگزینی پارادایم را در یک درس ویدیویی دیگر پوشش خواهد داد، اما در این میان، در اینجا دو چیز وجود دارد که به شما کمک می کند قانون جذب را به نفع خود حفظ کنید.

نابغه! چگونه تعیین اگر بهترین است در واقع Law Of Attraction را انجام دهید

این فقط سخت تر کار کردن نیست، بلکه باید هوشمندانه تر کار کرد و به خود، دانش و شایستگی خود اطمینان داشت. اشکالی ندارد که از خداوند راهنمایی بخواهید یا موفقیت را تجسم کنید. به همین ترتیب، چندین جوینده مناسبت، که به هیچ وجه محبوب نشده‌اند، یا تمایل دارند برای ثبت کسب‌وکار خانگی تازه کار باشند، که در دسترس بودن شگفت‌انگیزی از رهبران بازار پیشرو توسط کسب‌وکارهای مختلف و همچنین بالقوه‌هایی که ایجاد کرده‌اند، دارند. Exodus واقعی به منظور سفر برای اینکه بتوانید سرمایه گذاری کنید، کارکنان پیشرو است، کمتر از دستور واقعی Sherm Builder. ویژگی های Sherm Builder قانون واقعی جذب تکنیک تبلیغات و بازاریابی ایجاد شده به طور خاص مربوط به سفر به منظور سرمایه گذاری.

از این رو، پاسخ به این سؤال این است که برای گنجاندن وضعیت فراوانی در واقعیت، باید شروع به فکر کردن به همان موضوع کرد. قانون تجلی – آنچه به طور مداوم روی آن تمرکز می کنید در واقعیت شما آشکار می شود. فقط کافی نیست که تحصیل کنید و هر روز سر کار بروید و رویای زمانی را در زندگی خود داشته باشید که وجود شما بسیار بیشتر شود. در اینجا، تفکر مثبت شما در واقع کار می کند و رویکرد بسیار مؤثری است، زیرا به دلیل برخورداری از لذت خودباوری، شیوع بسیار بالاتری نسبت به تفکر بدبینانه دارد. به عبارت ساده، از کودکی عادت داشتیم که به فراوانی فکر نکنیم، بلکه فقط به کمبودها در زندگی فکر کنیم. هنگامی که برای افزایش قدرت ذهن خود تمرین می کنید، باید از دنیای مادی بیرونی و فکر مشغول باشید. همانطور که می دانید این یک شرکت توسعه شخصی است که به این معنی است که آنها با مجموعه ای از برنامه های آموزشی تماس می گیرند که به افراد در سراسر جهان کمک می کند. اولین محصول lifepath نامحدود The Discovery Series نام دارد. در سال 2006 بود که lifepath unlimited شروع به کار کرد.

برای اینکه بتوانید به صورت نامحدود به lifepath بپیوندید، به 97 دلار برای هزینه اداری نیاز دارید، دو راه برای دریافت غرامت وجود دارد. شما نویسنده داستان خود هستید! ظاهراً کائنات دارای یک اختلال پردازش زبان است و کاربرد استاندارد انگلیسی کلمات don't, not, و no را درک نمی کند. بنابراین، همانطور که کتاب توضیح می‌دهد، اگر جهان را با گفتن «نمی‌خواهم چیزی روی این لباس بریزم» را احضار کنید، جهان این را به این صورت ترجمه می‌کند: «می‌خواهم چیزی روی این لباس بریزم». اگر فقط روندا برن، تهیه‌کننده تلویزیونی که نویسنده کتاب و خالق دی‌وی‌دی است، برای مشاوره با نویسندگان منفی ده فرمان حضور داشت! به راستی باید باور داشته باشید که آنچه از کائنات خواسته اید به زودی در دستان شما خواهد بود. اکنون، یک تن هیاهو در مورد روش 369 Manifestation Method وجود دارد، که یکی از کارشناسان توضیح می دهد که کمی شبیه به ترکیب اصول راز است (می دانید، این کتاب پرفروش است که به نظر می رسد هر مدیر اجرایی سیلیکون ولی موفقیت خود را به آن اعتبار می دهد) و قانون جذب (drgilaki.com) – شبه علمی که مدعی تمرین افکار مثبت یا منفی است، تجربیات مثبت یا منفی را وارد زندگی شما می کند.

زندگی آسان و بی دردسر است. این به قانون جذب برمی گردد – ذهن می تواند زندگی شما را بسازد، اما همچنین می تواند شما را شکنجه دهد. اگر تنها کاری که انجام می دهید وجود داشته باشید، نمی توانید واقعاً خوشحال باشید، فقط زمانی خوشحال خواهید شد که زندگی دلخواه خود را داشته باشید و به برخی از اهدافی که برای خود دارید پی ببرید و اهداف جدیدی برای خود تعیین کنید. قانون جذب همه چیز در مورد تمرکز بر چیزی است که می خواهید، نه این واقعیت که شما آن را می خواهید. راز کتابی است که بر مفاهیم رایج در رابطه با قانون جذب غالب شد. به گفته دکتر اریک، فیزیکدان کوانتومی آمیدی، ایمان داشتن به خود نیمی از کار است و اولین قدم برای یادگیری راز پشت راز، هنگامی که به قدرت خود ایمان داشتید، می توانید شروع به درک نقاط قوت خود کنید و خود را بهبود بخشید. زندگی فکر کردن به عنوان دلیل تحصیل، متقاعد کردن یک شغل موفق، تصمیماتی که در زندگی شخصی یا محل کار می گیرید، صرفاً بر اساس یک هدف است و آن این است که همه چیز را به وفور داشته باشید، هر آنچه از زندگی می خواهید، دقیقاً ثروت.

این تمایل شدید شما برای گزینه بهتر است و کار در زندگی شما قطعاً شما را به آن نقطه هدایت می کند. همچنین شکل شادی، رضایت و رضایت در زندگی را به خود می گیرد. در غیر این صورت، خطر دور زدن معنوی، یا نادیده گرفتن موارد منفی و نادیده گرفتن کارهایی را که رشد واقعی انجام می دهد، خواهید داشت. یادگیری نحوه اعتماد به قانون جذب و کار با آن زمان و حوصله می خواهد. هرگز فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار با آنها رفتار کنید، به خصوص اگر کار خوبی نشان داده اند. مطمئن باشید که در این رقابت منظم و با قلب خوب برنده شوید. از این بابت احساس خوبی داشته باشید. می‌دانید که دکتر اریک عمیدی، فیزیکدان کوانتومی، در این عقیده که منفی‌گرایی موجب منفی‌گرایی می‌شود و نگرش‌های مثبت باعث می‌شود افراد احساس بهتری داشته باشند و کار بهتری انجام دهند، درست می‌گویند. LOA می تواند به شما کمک کند بر این باورهای محدود کننده غلبه کنید و به شما کمک کند تا متوجه شوید که زندگی لازم نیست سخت باشد. تو کارهای درستی انجام می دهی، بنجامین، اما اگر باورهایت از آن حمایت نکنند، به آن بالا و پایین ها دست پیدا می کنی.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما