یکی از نمایندگان گفت: دولت احضاریه دریافت کرده و سه ماه مهلت خواسته است.یکی از اعضای اتاق صنایع و معادن در بیانیه ای اعلام کرد که هدف از این احضار سیاسی نبوده است. در عین حال، قانون اساسی جدید باید وزارتخانه های جدید را به مجلس نمایندگان و دو وزیر جدید را برای رای اعتماد معرفی کند.

آرش خانه ملت، لطف الله سیاهکالی درباره استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت فرصت مغتنمی است تا دولتمردان از عملکرد خود دفاع کنند. اگر اقدامات آنها نمایندگان را قانع کند، اخراج می شوند و در غیر این صورت اخراج خواهند شد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی درباره استیضاح وزیر صمت افزود: همه به این نتیجه رسیده ایم که آقای فاطمی امین به جز سایر وزرا قدرت این وزارتخانه را ندارد. صمت نمی تواند ما را متقاعد کند که برنامه هایشان را ارائه کنیم.»

وی در بیانیه ای با بیان اینکه متولی اصلاح وزارت صمت برای تنظیم بازار خودرو و خودرو بودیم، بنابر این برنامه احضار وزیر صمت کلید بود، افزود: با توجه به اینکه در چند روز گذشته دولت تصمیم گرفت از وزارت بازرگانی، گمان می رود اکنون که فکر اصلاح این وزارتخانه است، دولت نیز در حال اصلاح این وزارتخانه است، این احتمال وجود دارد که وزارت دادگستری لوایح دوحزبی را ارائه کند.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه هدف ما از استیضاح وزیر صمت سیاسی نبوده و ما در حال اصلاح امور دنیا هستیم، گفت: مردم تغییر کرده اند که ما این مسائل را پذیرفته ایم، مطمئن هستیم که با این موضوع. تغییر دولت و پیام مجلس پیدا می شود، اصلاحات در اسرع وقت انجام می شود.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel