یکسان سازی حقوق تجارت؛ چرا حوصله حرف زدن ندارید؟


در رفتن به گفته کارشناسان اقتصادی، با توجه به شرایط کنونی کشور که در اختیار بودجه‌های ملی و نظامی است، این صندوق‌ها بدون حمایت دولت نمی‌توانند دوام بیاورند و با توجه به اینکه این روند نیاز به اصلاح دارد، وجود دارد. هنوز کارهای زیادی در این زمینه باید انجام شود.

به گزارش فرارو، وحید شقاقی، اقتصاددان شهری، خاطرنشان کرد که در حالی که باید قانون‌گذاران بیشتر از کارمندان باشند، فرارو استدلال می‌کند که آنها باید در رفتن وی گفت: این کشف به مراتب کمتر از کادر فعلی است، به عنوان مثال معلمان حاضر مطالبه حقوق خود را دارند که در این صورت معلمان نسبت به معلمان امروزی نسبت به معلمان امروزی آموزش و پرورش بیشتری می گیرند. باید معلمان را اضافه کرد، حقوق فرهنگی را نیز ارتقا داد.

مدرس دانشگاه با بیان اینکه در این صورت باید تعداد کارمندان را در تعداد کارمندان ضرب کرد مثلاً 1.2 یعنی اگر حقوق کارمند 5 میلیون تومان باشد حقوق بیش از 5 میلیون تومان باشد. از آنجایی که هزینه ها باید بیشتر باشد، هزینه های بهداشت و درمان نیز باید بیشتر شود، هزینه های تفریح، رفت و آمد و از جیب مردم ناشی از هزینه های بالای زندگی در رودخانه است، به همین دلیل است که افراد تجاری تنها هستند. کسانی که حقوق می گیرند، اما کارمندان علاوه بر حقوق، پاداش، مزایا، مزایا، حقوق خانوادگی و غیره.

آیا طرح همجنس گرایی موثر بوده است؟
حمید حاجی اسماعیلی کارشناس مسائل اقتصادی است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به مشکلات پیشروی کاسبان و شهرک نشینان در سال گفت: این قشر از جامعه در حال حاضر با مشکلات شدید اقتصادی در مواجهه با افزایش قیمت ها در بازار مواجه هستند که به همین دلیل دولت توانسته است مالکان زمین را یکسان کند. به وضعیت اقتصادی رسیدگی می شود، اما متاسفانه این توافق اجرایی نمی شود.

وی تصریح کرد: در یک سال اخیر مرحله یکسان سازی حقوق صاحبان مشاغل وجود دارد اما این موضوع برای افرادی که در پایین ترین سطح درآمد هستند تاثیر چندانی نداشته است، بدون عنوان، مشکلی وجود ندارد. کسب و کار. بنابراین، افرادی که اکتشافات بالاتری داشته اند، مؤثرتر بوده و حقوق آنها به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

حاجی اسماعیلی تصریح کرد: اما در مقابل اینها نمی توانیم هماهنگ شویم، منتظر کسبه هستیم، اما در حال حاضر برخورد بسیار ملایمی با مشکلات جامعه دارند و می پردازند. به مشکلات سلامتی آنها توجه شود.» تورم مشکلی است که در جامعه وجود دارد و برای کسانی که دائماً در حال حرکت هستند با سختی زیادی روبرو می شود.

عضو سابق شورای عالی با اشاره به انتظارات قشر زحمتکش گفت: با توجه به اینکه این عزیزان 5 سال سابقه کار دارند، انتظار می رود در زمان تصدی خود نیز به این وضعیت رسیدگی کنند اما متاسفانه با اجرایی شدن این طرح با افزایش مداوم میزان تورم، سر برای جبران کم کاری ورم می کند و سفر هر ساله آنها نسبت به گذشته کوتاهتر می شود و بسیاری از آنها می توانند مایحتاج اولیه و پیچیدگی خود را تامین کنند. دست و پاهای خود

وی با اشاره به وضعیت کشور و ارتش افزود: در حال حاضر دولت بودجه سالانه را در بودجه خود برای حمایت از صندوق های معلولان در نظر می گیرد که خطر شکست نزدیک است.

حاجی اسماعیلی ادامه داد: در صندوق تامین اجتماعی مشکلات دیگری نیز وجود دارد، البته طبق قانون اساسی، صندوق تامین اجتماعی مربوط به کارگران است و دولت نباید در امور این صندوق دخالت کند، شاهد بودیم که دولت های منتخب مختلفی به عنوان در نتیجه هزینه های کارگران به طور فزاینده ای بر دوش کارگران است، اما صندوق تامین اجتماعی از بودجه عمومی کشور منفعتی ندارد، اما متاسفانه با اقدامات صورت گرفته در این زمینه، حقوق کارگران نادیده گرفته می شود.

وی با بیان اینکه دولت باید صندوق تامین اجتماعی را در قالب کار طبقاتی در اختیار کارگران قرار دهد، یادآور شد: به این ترتیب خود کارگران باید بتوانند صندوق بیمه اجتماعی را مدیریت کنند، زیرا کارگران باید منابع مالی را در اختیار صندوق قرار دهند نه سود کارگران صندوق تامین اجتماعی حرف اول و آخر را می دانند اما متاسفانه هیچ اتفاقی نمی افتد.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel