گوگل در ماه فوریه 93067 محتوای بد را در هند حذف کرد


دهلی نو: گوگل روز جمعه اعلام کرد که 93067 قطعه محتوای بد را بر اساس شکایات کاربران در فوریه امسال حذف کرده است – کاهشی نسبت به 104285 محتوای بد که غول فناوری در ژانویه حذف کرد.

این غول فناوری در گزارش ماهانه خود مطابق با قوانین جدید فناوری اطلاعات هند در سال 2021، اعلام کرد که 30065 شکایت از کاربران هند در ماه فوریه دریافت کرده است (از 33995 شکایت در ژانویه).

این شکایات مربوط به محتوای شخص ثالث بود که گمان می‌رود قوانین محلی یا حقوق شخصی را در پلتفرم‌های مختلف Google نقض می‌کند.

گوگل در بیانیه‌ای گفت: «شکایت‌ها از دسته‌های مختلفی تشکیل شده‌اند. برخی از درخواست‌ها ممکن است ادعای نقض حقوق مالکیت معنوی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ادعای نقض قوانین محلی را دارند که انواع محتوا را به دلایلی مانند افترا ممنوع می‌کنند.»

93067 قطعه محتوا تحت دسته‌های مختلف مانند حق نشر، علامت تجاری، حکم دادگاه، محتوای جنسی گرافیکی، دور زدن و غیره حذف شدند.

گوگل اعلام کرد که 338938 قطعه محتوا را به عنوان بخشی از تشخیص خودکار در دوره فوق حذف کرده است.

در ژانویه، 401374 قطعه محتوا را به عنوان بخشی از تشخیص خودکار حذف کرده بود.

این شرکت در گزارش ماهانه انطباق خود گفت: «علاوه بر گزارش‌های کاربرانمان، ما سرمایه‌گذاری زیادی برای مبارزه با محتوای مضر آنلاین انجام می‌دهیم و از فناوری برای شناسایی و حذف آن از پلتفرم‌هایمان استفاده می‌کنیم.

وی افزود: «این شامل استفاده از فرآیندهای تشخیص خودکار برای برخی از محصولات ما برای جلوگیری از انتشار محتوای مضر مانند مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان و محتوای افراطی خشونت‌آمیز است».

مطابق با قوانین فناوری اطلاعات (دستورالعمل‌های میانجی و کد اخلاقی رسانه‌های دیجیتال)، 2021 (قوانین فناوری اطلاعات)، Google، همراه با سایر پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی، موظف است گزارش‌های شفافیت ماهانه را با جزئیات شکایات دریافتی از کاربران در هند و هند منتشر کند. اقدامات انجام شده، و همچنین اقدامات حذف انجام شده در نتیجه تشخیص خودکار.

طبق قوانین جدید فناوری اطلاعات در سال 2021، پلتفرم های بزرگ دیجیتال و رسانه های اجتماعی – با بیش از 5 میلیون کاربر – باید گزارش های مطابقت ماهانه را منتشر کنند. همچنین بخوانید: 14.26 هزار حساب واتس اپ هند در فوریه 2022 ممنوع شد. اینجا چرا

Google گفت: «ما محتوای گزارش شده به ما را تحت دستورالعمل‌های انجمن، خط‌مشی‌های محتوا و/یا خط‌مشی‌های قانونی ارزیابی می‌کنیم. همچنین بخوانید: پس از افزایش قیمت LPG و CNG، گاز پخت و پز لوله شده گران می شود. آخرین نرخ های PNG را بدانید

تلویزیون زنده

#لالWalker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial