گوشی های بلک بری دوباره باز می گردند؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید

[ad_1]

دهلی نو: OnwardMobility، یک شرکت فناوری نوپا، تأیید کرده است که جاه طلبی ها برای عرضه یک گوشی Blackberry 5G به بازار قطعا از بین رفته است. کوین میچالوک، بنیانگذار وبلاگ کراکبری که اخیراً راه اندازی شده است، در گزارشی فاش کرد که این شرکت درهای خود را به همراه برنامه هایی برای یک گوشی هوشمند مدرن با صفحه کلید فیزیکی خواهد بست.

ما می خواهیم از همه شما به خاطر حمایت بی دریغ شما از زمانی که در ابتدا OnwardMobility را تأسیس کردیم، تشکر کنیم.» با این حال، با اندوه فراوان اعلام می کنیم که OnwardMobility خاموش می شود و دیگر گوشی هوشمند فوق ایمن تولید نمی کنیم. وب سایت رسمی OnwardMobility بیان می کند که با یک صفحه کلید فیزیکی.

این شرکت استارت‌آپ مستقر در تگزاس حق استفاده از نام تجاری بلک‌بری را در ابزار 5G برنامه‌ریزی‌شده خود در اوایل این ماه از دست داد. OnwardMobility امیدوار است با الگوریتم مبتنی بر Android و Wi-Fi فعال، مجموعه تلفن های معروف را احیا کند. آنها نگفته اند که چرا این پروژه تعطیل می شود یا اینکه آیا این پروژه به طور کلی لغو می شود.

در حالی که هیچ عکسی از 5G بلک بری فاش نشده است، گمانه زنی ها می گویند که این تلفن از Priv الهام گرفته شده است، یک تلفن کشویی مبتنی بر اندروید که در اواخر سال 2015 معرفی شد. قبل از تمرکز بر توسعه نرم افزار، Blackberry Ltd تنها یک گوشی اندرویدی منتشر کرد.

Blackberry Ltd خدمات قدیمی را برای تلفن های قدیمی که دارای سیستم عامل خود هستند در ژانویه خاموش کرد. این شرکت کانادایی پیشگام در بازار گوشی‌های هوشمند بود و یک صفحه کلید فیزیکی QWERTY را به دستگاه‌های تلفن همراه و همچنین برنامه‌های کاربردی مهمی مانند بلک بری مسنجر معرفی کرد. همچنین دارای یک ویژگی Balance است که به کاربران امکان می‌دهد بین پروفایل‌های حرفه‌ای و شخصی خود حرکت کنند تا مطمئن شوند اطلاعات صحیح را به دست می‌آورند.

یکی دیگر از ویژگی‌های شگفت‌انگیز، هاب بلک‌بری بود که تمام ایمیل‌ها، متن‌ها و به‌روزرسانی‌های شبکه‌های اجتماعی شما را در یک نقطه جمع‌آوری می‌کرد و ویژگی‌های حساس به زمینه را برای کمک به مدیریت ترافیک ورودی ارائه می‌کرد.

در سال 2016، این شرکت تولید دستگاه های تلفن همراه را متوقف کرد و در عوض بر ارائه خدمات نرم افزاری به TCL متمرکز شد. قرار بود این قرارداد در سال 2020 به پایان برسد، اما نشد.

تلویزیون زنده

#لال[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما