کسب و کار جدید در بازار خودرو


در رفتن چند سالی است که کسب و کار جدید در بازار خودرو به نام رنگ و بدنه خودرو شناخته می شود، اما در چند سال اخیر با افزایش قیمت خودرو در بازار خودرو، افزایش قیمت خودرو به شدت افزایش یافته است. رونق در دسته دوم خودروها مشتریان برای جلب رضایت رنگ و شرایط بدنه خود به بخش هایی از کلاس مراجعه می کنند که این تخصص را با استفاده از لامپ های شب تاب و سایر تجهیزات انجام می دهند.

به گزارش فرارو، بازار رنگ و بدنسازی که این روزها بسیار پررنگ است، از دو زاویه قابل بررسی است، واحدهای خودرویی واحد و رنگی دارای مجوز از اتحادیه نظافتچیان هستند یا در این مرحله مجوز دارند.

خریداران خودرو باید به چه نکاتی توجه کنند؟

در این راستا احمد یکی یکی از کارشناسان رنگ و بدنه خودرو است که می تواند این گواهینامه را دریافت کند. در رفتن می گوید: در این صنف نیز مانند هر صنف دیگری، افراد خوب و بد وجود دارند، اما نکته ای که توجه مشتریان به آن مهم است این است که در اولین ضربه باید از واحدهایی که در این کار مجاز هستند برداشت کرد. حوزه، مشاوره با این حال خودآگاه هستند و در چنین شرایطی به مردم آسیبی نمی رسد.

رنگ و بدنه کارشناس خودرو می افزاید: این ادعای گفتگو نیست، این زمانی است که مشتری به سراغ کارشناس خودرو و بدنه می آید، کارشناس خودرو باید خودرو را دقیق بررسی کند، شرایط را برای مشتری شرح دهد، در این مورد مهم است ضمانت کار انجام شده در واقع این است که شخص سخنگو و کارشناس بدون هیچ نظارتی نتیجه کار خود را تضمین می کند و در این زمینه مردم نیز مراقبت می کنند که در معامله خودرو راحت عمل کنند.

وی افزود: اما اگر واحدهایی که مجوز ندارند یا استفاده نمی‌شوند، به آنها مراجعه کنند، چنین ضمانتی نمی‌دهند و عموم مردم نیز ممکن است اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشند، می‌توانند بدون آن خودرو بخرند. تغییر رنگ داده بود یا مشکلات دیگری داشت اما پس از آن افراد متوجه موضوع شدند و به فردی که کار را انجام داده بود مراجعه کردند، اما با این حساب تضمینی وجود نداشت که خریدار روی نوع دست و مکان متوقف نشود. آسیب دیده و آسیب دیده است.

علم خودرو و بدن کسب و کار جدید در بازار خودرو

رنگ و بدنه کارشناس خودرو نیز به بخشی از نجاری اشاره می کند که به این سمت می رود و می گوید: در مواردی نیز بخشی از دلالان خودرو را دیده ایم که تنها به فکر منافع خود هستند اما برخی از واحدهای صنفی متفاوت است و بدون اجازه یا با مشارکت بخشی از کارشناسان در زمینه رنگ و بدن مشتری در این واحدها و دستگاه مشکل یا تصادفا سالم می باشد در چنین شرایطی مشتری از همه چیز بی اطلاع است. زحمت و ضرر و خسارت وارد می شود.

وی افزود: بنابراین در شرایط فعلی مردم باید به واحدهایی مراجعه کنند که در آن ضمانت ضرری نداشته باشند و در پی آن به فردی که درگیر خودرو است اطلاع دهند. چند معامله خودرو انجام شده در صورت عدم ایجاد مشکل به این واحدها مراجعه نمایید.

رنگ و بدنه کارشناس خودرو در مورد قیمت های زیر نیز توصیه می کند: قیمت ها متفاوت است، نمایندگی خودروهای داخلی بازار از جمله پراید و پژو از 3000 تومان شروع می شود تا 5000 تومان و بعد از آن خودروهای داخلی کمتر می شود. سطح بعدی خودروهای مونتاژی که خودروسازان خصوصی مونتاژ می کنند، آخرین خودروهای وارداتی و میلیون ها دلاری که برای مشتریان خود می خرند، دارند.

وی با بیان اینکه در نمایندگی های عمومی خودروهای داخلی، تخصص کافی در نسب خودروهای خارجی و وارداتی برای مشتریان وجود ندارد، گفت: البته در اینجا باید به نکته مهمی اشاره کرد، یک کارشناس نیز در این محل حضور دارد. محل برگزاری، معمولاً به خودروهای لوکس و وارداتی اطلاق می شود تا با استفاده از ابزار و تجهیزات موجود در محل، رنگ و وضعیت بدنه خودرو مشخص شود.

کارشناس رنگ و بدنه خودرو ادامه داد: البته این کار هزینه بیشتری را برای مشتری به همراه دارد، اما قسمت هایی از سایت ها و مراکز تخصصی نیز هستند که کار متخصص تلفن را می پذیرند و با کمک متخصص در این زمینه این کار را انجام می دهند. این موضوع در مورد اکثر خودروهای داخلی صدق می کند، اما در گذشته نه چندان دور، با افزایش اخیر قیمت خودرو، مشتریان برای محصولات بیشتر و همچنین ایده های بیشتر ظاهر می شوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم