کدهای بازخرید Garena Free Fire MAX برای امروز، 27 فوریه: نحوه دریافت جوایز را بررسی کنید


دهلی نو: کدهای بازخرید Garena Free Fire MAX برای امروز 27 فوریه توسط توسعه دهندگان بازی منتشر شده است. با استفاده از کدهای بازخرید، گیمرها می توانند در حساب Garena Free Fire MAX خود جوایز رایگان دریافت کنند.

Garena Free Fire MAX یک بازی نبرد سلطنتی است که قصد دارد جای برنامه Free Fire را که اخیراً ممنوع شده است را بگیرد. برنامه Garena Free Fire اخیراً توسط دولت هند در سرکوب اخیر برنامه هایی با اتصالات چینی ممنوع شد.

Garena Free Fire MAX نسخه ممتاز Free Fire است. با این حال، از هم‌اکنون، این بازی فقط برای کاربران گوشی‌های اندرویدی در دسترس است، زیرا دیگر در اپ استور اپل موجود نیست. گیمرها می‌توانند بازی را از Free Fire MAX، جایگزین Free Fire با مشخصات سنگین دانلود کنند.

Garena Free Fire MAX Redeem Code چیست؟

کد بازخرید Garena Free Fire MAX را می توان برای دریافت جوایز رایگان مانند پوسته های درون برنامه ای برای سلاح ها و شخصیت ها استفاده کرد. کد بازخرید 12 رقمی متشکل از حروف الفبا و کاراکترها است.

بازیکنان Garena Free Fire MAX برای بازخرید کدهای Garena Free Fire MAX باید از پورتال رسمی بازخرید بازدید کنند. بازیکنان باید با استفاده از Facebook ID، Twitter ID، Google، Huawei ID، Apple ID یا VK ID وارد پورتال شوند.

Garena Free Fire MAX Redeem Codes برای امروز، 27 فوریه:

FW1V-EB4N-5J6T

QRF3-DGH2-TJY1

IH8G-7F6D-TR5S

VB5H-JI57-T6G5

FXG7-HYA8-U765

VRSF-W2GY-76I5

6DTS-RAQF-G2H3

SRED-SFEG-4H5J

67UK-IOJN-PGKT

J678-KIOJ-987F

DREF-34G5-H6J8

J4KI-5TG8-765T

RDSE-DWF3-4VB5

J6KY-IH8B-7V65

چگونه می توان کدهای Garena Free Fire MAX را برای امروز، 27 فوریه بازخرید کرد؟

مرحله 1: کاربران Garena Free Fire MAX ابتدا باید از پورتال رسمی بازخرید در https://reward.ff.garena.com/en بازدید کنند.

مرحله 2: با استفاده از Facebook، Google، Apple ID، Huawei ID یا VK ID وارد پورتال شوید.

مرحله 3: کدهای بازخرید را در کدهای بازخرید وارد کنید.

مرحله 4: روی دکمه “تأیید” کلیک کنید. همچنین بخوانید: اکنون کاربران توییتر می توانند هشدارهای محتوا را به توییت های فردی اضافه کنند

مرحله 4: در عرض 24 ساعت پس از بازخرید موفق، جوایزی دریافت خواهید کرد. همچنین بخوانید: جنگ روسیه و اوکراین: هدف ارتش فناوری اطلاعات اوکراین برای مقابله با فضای سایبری روسیه

تلویزیون زنده

#لال
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم