چرا گرانی مانع شد؟

[ad_1]

در رفتن در حالی که افزایش قیمت کلیه کالاها و خدمات در فروردین ماه دلگرم کننده بوده است، برخی از کارشناسان اقتصادی معتقدند که این دعوا خارج از دادگاه حل و فصل شده است.اوکراین و افزایش قیمت موسسات تولیدی به دلیل افزایش قیمت ها این سال، گفت: سیاست دولت برای حفظ قدرت خرید کالاهای اساسی در حال حاضر تجمیع شده است. این در حالی است که مثلاً در ترکیه به نفت 3 درصد و نان 3 درصد داده شده است.

به گزارش فرارو، احسان خاندوزی در پاسخ به سوالی به ویژه در مورد ریشه مشکلات اخیر، بر لزوم تفکیک دو مفهوم تورم و تورم تاکید کرد، کاربردی در حالی که مردم معادل تورم و تورم را می دانند و وقتی زمان کاهش نرخ تورم فرا می رسد، نه تنها آن را احساس می کنند، بلکه حتی آمار را تکذیب می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که مهم ترین اقدامات دولت برای رفع مشکلات در عملکردش چیست؟ وی کنترل تورم و دستیابی به عدم تورم را از مهمترین اهداف دولت دانست و از همان ابتدا دولت برای تحقق این هدف تلاش کرد.

آیا آخرین قیمت شروع تورم است؟مسعود کارشناس مسائل اقتصادی است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی در پاسخ به اظهارات وزیر اقتصاد مبنی بر اینکه تورم جهانی به دلیل افزایش قیمت ها در فروردین ماه ربطی به جنگ اوکراین و بحران محصولات غذایی و کشاورزی ندارد، گفت: آنها اما آثار تورمی در موضوع در کشورهای آلمان، انگلستان، کانادا و حتی در کشورهای اسکاندیناوی.

وی افزود: بنابراین تنها بخش کوچکی از تورمی که در فروردین ماه در بازار ایجاد شد مربوط به جنگ اوکراین و بخش عمده آن مربوط به مشکلات داخلی است، در حالی که در فروردین ماه شاهد افزایش بودیم. قیمت‌ها در زمینه‌های مختلف.» طبیعتاً در اواخر آوریل نیز طغیان‌هایی رخ داد.

وی افزود: دولت در این زمینه با افزایش 3 درصدی آستانه ها، افزایش رانت حامل های انرژی، افزایش 2 درصدی نرخ حمل و نقل، دوبرابر شدن قیمت گندم و افزایش 2 درصدی قیمت گندم، نقش اساسی داشته است. تولید کالا و خدمات افزایش یابد، به عنوان مثال، شما در نظر بگیرید که یک کارخانه ماکارونی محصولات خود را با این افزایش تولید تولید کند، در حالی که قیمت ماکارونی در فروردین ماه چهار برابر اسفند ماه بوده است.

ایران افزود: تقریباً همه محصولات کشاورزی و کشاورزی از این قاعده مستثنی نیستند، اگرچه در تولید میوه خودکفا هستیم، افزایش قیمت میوه ها و همچنین پیاز و سیبی که در کشور تولید می شود، جنگی در کار نیست. با توجه به اینکه دولت برای مقابله با این موج افسران تمام تلاش خود را کرده است، با مشکلات جدی مواجه هستیم و اگر دولت تا پایان سال تغییری در سیاست های خود ایجاد نکند، با مشکلات بیشتری مواجه خواهیم شد.

این کارشناس اقتصادی گفت: دولت باید به بازار بیاید تا وضعیت قیمت ها را کنترل کند، نحوه اجرای آن مانند گذشته نباشد، بلکه باید با عرضه و تقاضا در بازار متعادل شود، قیمت ها نباید متعادل شود. ثابت شود.

این محقق ادامه داد: دولت باید با واردات بازار را کنترل کند وگرنه با موج تورم مواجه می شدیم و مسئولان رودررو می شدند و تا جایی که تایید می شود شاهد انحصار در زمان حال هستیم به عنوان مثال. اگرچه نظارت و نظارت مسالمت آمیز وجود دارد، اما اینها کافی نیست، زیرا دولت باید در این زمینه به وظایف خود عمل کند، در شرایطی که دولت با توجه به شرایط اقتصادی، قادر به بازاریابی کامل بازار تحت نظارت خود نیست. در کشور افزایش قیمت غیر قابل جبران خواهد بود.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما