چرا ماکارونی، غیر فانتزی، بیسکویت و … گرانتر از 2 درصد است؟

[ad_1]

در رفتن همزمان با آزادسازی و افزایش قیمت گندم و آرد برای هزینه‌های صنعتی که شامل سوابق ماکارونی، غیرفانتزی و صنعتی، بیسکویت و … رشد بیش از ۲ درصدی بیسکویت است.

به گزارش فرارو، وزیر جهاد کشاورزی از افزایش قیمت ارد ناشی از پرداخت کمک های جدید به مردم خبر داد که بیشتر از افزایش قیمت تمام شده است. از سوی دیگر جواد ساداتی نژاد با تاکید بر اینکه قیمت نان در نانوایی ها تغییری نکرده است، گفت: نان، صنف و صنعت آزاد شده و برای جبران روزهای آینده، دولت غرامت را نیز جبران خواهد کرد. افزایش قیمت. این گران تر از هزینه خواهد بود.

وی گفت: 60 درصد نفت جهان و 2 درصد غلات دنیا در منطقه اوکراین و روسیه تولید می شود که به دلیل جنگ در اوکراین، قیمت مواد غذایی در جهان بین 2 تا 3 درصد افزایش یافته است. کشورهای اروپایی.

با تاکید بر اینکه شرایط جدید امنیت غذایی در دنیا ایجاد شده و دولت ایران نیز به دلیل قاچاق تصمیم به آزادسازی تولید مواد غذایی کشور گرفته است، تصمیم به آزادسازی اقتصاد به هزینه صنعت گرفته شده است.

وزیر جهاد کشاورزی به حدود یک میلیون نفر در یکی از کشورهای همسایه اعلام کرده است که این کشور قصد دارد این گندم را از طریق قاچاق از ایران تامین کند.

ساداتی نژاد که گفته می شود در ایران داستان کیلویی 8 هزار تومان دارد، گفت: در آن مقطع قیمت بین 2000 تا 2000 تومان است که حفاظت فیزیکی از قاچاق امکان پذیر نیست.وی افزود: دولت قصد دارد ارسال کند. کمک مستقیم به مردم

چرا ماکارونی، غیر فانتزی، بیسکویت و ... گرانتر از 2 درصد است؟آخرین چیزی که باید از شر آن خلاص شوید تومان است.

افق مرتضی کارشناس مسائل اقتصادی است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید با اشاره به اینکه دلیل اصلی کاهش قیمت ها در روزهای اخیر به دلیل حذف ارزش «تومانی» همین موضوع است. بیانیه: اگرچه در روزنامه می بینید که دولت اعلام کرده است که نمی خواهد ارز ترجیحی را به یکباره حذف کند، اما در عمل یاد گرفته است که گندم را بیش از 5000 تومان افزایش دهد و بر همین اساس قیمت ماکارونی را افزایش دهد. کارخانه ها، بیسکویت و غیره، نشان دهنده حذف ارزش ترجیحی برای کالاهایی مانند گندم است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری شاهد افزایش قیمت سایر کالاها و خدمات بودیم که با توجه به اینکه این مجوزها از سوی دولت صادر شده است، برخی از کارشناسان اقتصادی از آزادسازی قیمت ها و حذف ارزش تومان حمایت می کنند. خوانندگان این اقتصاد متوجه وضعیت اقتصادی امروز کشور و همچنین سیستم ناکارآمد سیاست و تصمیم گیری در کشور نیستند.

افق گفت: در حالی که وضعیت برجام در هیچ موضوعی مشخص نیست و احتمال شکست در مذاکرات بسیار بیشتر از از سرگیری توافق هسته ای است، دولت برای افزایش قیمت ها در همه زمینه ها گام برداشته و با مهربانی به همه پیام داده است. بازارها طبیعتاً در چنین شرایطی که تحریم ها فشار مضاعفی بر مردم وارد کرده است، این افزایش قیمت ها و قیمت ها در بازار کالاهای اساسی روز به روز معیشت مردم را بدتر می کند.

این استاد دانشگاه افزود: این بدان معناست که دولت بر اساس اصلاح نظام کمک‌رسانی و پرداخت مستقیم پول به مردم عنوان‌هایی را برای جبران خسارت آسیب دیدگان اعطا کرده است، عنوان عملی وجود ندارد چرا که آزمایش هدفمند است. کمک هر سال.» و پرداخت 5000 تومانی که بیش از دو سال است، نشان از شکست این سیاست دارد.

وی ادامه داد: افزایش قیمت بیش از 3 درصدی قیمت در یک ماه اخیر به تنهایی بیانگر آن است که حتی ایرانی ها نیز این افزایش 5 یا 6 هزار تومانی و همچنین افزایش قیمت را در چنین شرایطی قبول نکرده اند. وضعیت بهبود نمی یابد ما با تورم بسیار بیشتری روبرو هستیم بنابراین تنها امید این است که با احیای تحریم ها و رفع تحریم ها و همچنین ورود منابع ارزشمند کشور، نرخ تورم کاهش یابد تا بازارها آرام خواهد شد، در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: در دهه های گذشته علیرغم وجود واردات نفت، ناکارآمدی کشورهای مختلف به اشکال مختلف پوشش داده شده و کاست هایی که وجود داشته اند به اشکال مختلف پنهان شده اند، اما امسال ترامپ ممنوع الخروج می شود. نفت رو به زوال رفته است و همین ناکارآمدی اقتصادی مدتی است که گریبان اقتصاد را گرفته است و افزایش قیمت در سه سال اخیر نشان دهنده وجود سیستم حاکمیت اقتصادی معیوب در کشور است که هنوز بررسی و یا اصلاح نشده است.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما