چرا بورسیه؟


در رفتن کارشناسان بورس معتقدند روند نزولی بورس در کوتاه مدت اما این شرایط پایدار نیست، در این راستا با توجه به اینکه در جامعه شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی و نرخ ارز هستیم، بورسیه با یک مرحله تاخیر و به این ترتیب در نیمه دوم سال کل بورسیه از مرز 2 میلیون واحد عبور خواهد کرد.

به گزارش فرارو، فعالان بورژوازی می گویند که با توجه به آشفتگی هایی که در جامعه وجود دارد، کل بازار سهام رشد و رونق خواهد داشت و در بحبوحه چنین حرکت بلندمدت و بلندمدتی برای سرمایه گذاری در بورس، افرادی که چنین اقدامی دارند. -که چشم اندازهای نوسان نامیده می شود و خود را با سهم منفی می فروشند، سود بیشتری طلب می کنند، این موضوع ثابت شده است، لذا کسانی که دارای چشم اندازهای نوسان هستند، با هدف افزایش شاخص تورم کل و رشد تا سقف دو میلیون واحد، افتتاحیه انتظار را به همراه نداشت.

دلایل بورسیه اصلی دور تبار

حمیدرضا افشار کارشناس بازار سهام است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به وضعیت فعلی بورسیه در زمان انتظار گفت: با توجه به وضعیت مبهم و ریسک سیستماتیک این موضوع بر روی بورسیه، بسیاری از سرمایه گذاران منتظر تعیین دشواری توافق بر سر وضعیت موجود تا آن زمان هستند. ورود مجدد توسط بورسیه تصمیم گیری می شود.

وی افزود: در حال حاضر علاوه بر وضعیت مبهم، تصمیمی مانند لغو ناگهانی عرضه خودروهای بورسی، خطرات حاکم بر بورس را بیش از پیش افزایش داده است که بازار منتظر است تا این بلوک ها به سرانجام برسد. اعلام کرد.

افشار گفت: هرگونه تصمیم به انصراف همزمان عرضه خودرو منجر به افزایش ریسک سرمایه گذاری در بورسیه می شود، وجه نقد گذشته به بورس باز می گردد.

این سهم فعال در بازار ادامه داد: در حال حاضر این مسائل باعث شده است که چرخه نوسان داشته باشد و تا زمانی که تعیین ریسک های بازار حاکم دشوار نباشد، بورسیه نمی تواند مسیر درستی را پیدا کند و حداقل در مدت کوتاهی از دلایل کاهش و نوسانات در چند روز اخیر شایعه افزایش نرخ سود بانکی به طور سنتی هر بار که نرخ سود افزایش می‌یابد شاهد خروج نقدینگی بوده‌ایم که طبیعتاً افزایش سایر موارد به اقتصاد آسیب می‌زند. سیاست قرن سیزدهم را باید به عنوان یک متغیر مهم اقتصادی در نظر گرفت.

این تحلیلگر بورس افزود: در مقابل افزایش قیمت دلار، محرک رشد داده شده است، اما با توجه به ریسک هایی که در بالا ذکر شد، دلار به تنهایی نمی تواند سهم منفی بازار را تغییر دهد، اما با گذشت زمان به سمپاشی می شود، در صورتی که در عین حال. زمانی قیمت دلار بالای 7000 تومان است، بورژوازی به سمت روند صعودی گام برخواهد داشت، زیرا بازار سرمایه در وضعیت نسبی قرار دارد و هر گونه افزایش در بازارهای مختلف منجر به رشد سایر بازارها می شود.

افشار خاطرنشان کرد: اما در میان مدت و درازمدت با توجه به شرایط موجود و افزایش قیمت، بورسیه چشم نواز صعودی خواهد بود، اما حداقل در کوتاه مدت مرسدس ادامه دارد، بنابراین با توجه به شرایطی که در آن ذینفعان باید استراتژی معاملاتی مناسب خود را اتخاذ کنند تا در این مدت متحمل ضرر نشوند.

این سهم فعال بازار اظهار داشت: تا زمانی که با این تورم مواجه هستیم، بورس محکوم به افزایش است، از ابتدای سال بازار سرمایه و کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری با افزایش قیمت ها وجود خواهد داشت، طبیعتا بازار سرمایه.» بومی‌هایی که حضور عمومی در کشور دارند نیز باید به فکر افزایش قیمت سهام باشند.

افشار تصریح کرد: بنابراین می توان گفت که بازار فعلی با توجه به میان مدت و بلندمدت باارزش ترین بازار سرمایه گذاری است که با انتخاب سهام پایه و مناسب می توانند مقدار قابل قبولی را پس انداز کنند. در یک دوره زمانی طولانی، علاوه بر کسب سود معقول.

وی با تاکید بر اینکه بورس تحصیلی مشابه سال قبل نبوده است، گفت: ناگفته نماند سایر رشدی اینچینینی در بورس از راه دور، بلکه با نگاهی که دارند، به رشد منطقی و آرام ادامه خواهند داد. بنابراین سود بورس تحصیلی در عنصر صبر و خرید منطقی از دو عامل کلیدی است.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial