چرا استقلال به پرسپولیس رفت؟با این حال، استقلالی جوان که برای تبدیل شدن به یک یاغی آستانه نیز پیشرفت می کند، توسط ساپینتو برای تمرین با تیم بزرگسالان تایید شده و بعد از گل برنامه شادی به سبک گومز دارد!

به گزارش ورزش سه، شاید یکی از عجیب ترین نقل و انتقالات خبری امسال استقلال عرفان باقری از پرسپولیس و بازگشت او به حبشه باشد. انتقال باقری در شرایطی که قرار بود فرش قرمز باشد، به طور ناگهانی فسخ شد و او مجبور به پایبندی به قرارداد با استقلال شد.

مهاجم جوان و سرپرست تیم منتظر استقلال بزرگسالان منتظر اجازه ساپینتو به سوالات ما پاسخ دادند. این گفتگو را در این صفحه بخوانید:

* به پرسپولیس رفتم چون …
از پرسپولیس پیشنهاد خوبی داشتم و استقلال هم خوب پیش نرفت. به همین دلیل شرایطم خیلی بد بود و به پرسپولیس گفتم. وقتی از استقلال به خانه رفتم با آقای مهرانپور مصاحبه نکردم اما در زمانی که باز هم در زمین پرسپولیس باز نبودم همه حواشی ایجاد شد.

* در استقلال دوستی ندارم!
هواداران همیشه به من لطف داشتند و خجالت می کشیدند. مهم ترین چیز مدیریت است که امسال ظاهر خوبی نداشت و خوب نبود، اما آقای آجورلو و آقای سامی زحمت کشیدند، من از آنها بسیار ممنونم. من از آنها به خاطر تمام کارهایی که آقای سامی انجام داده اند تا همه چیزهایی که نیاز دارم را فراهم کنند، سپاسگزارم. امسال بهانه دیگری ندارم چون آقای سامی خیلی اذیتم می کند. فقط آقایان سمیعی و آجارلو کار را انجام می دهند و جا دارد به طور ویژه از آنها تشکر کنم. از آقای سمیعی تشکر می کنم که در کنارم ایستادند و از من حمایت کردند.

* خوشحالی هواداران طبیعی است
از فرصت استفاده کردم و با پرسپولیس قرارداد بستم تا از استقلال عکس بگیرم و همه کارها را انجام دهم. بعد از آن دوباره به سراغ تصاویر استقلال رفتم و فکر نمی کنم مشکلی داشته باشد. طبیعتا هواداران مهربان هستند اما هیچکس نباید من را قضاوت کند چون در شرایط بسیار بدی قرار داشتم اما سعی می کنم با دستانم خوب بازی کنم.

* من مستقل از ساپینتو هستم
آقای سمیعی فیلم را به آقای ساپینتو نشان داده است و من با موافقت خودم قرارداد بسته ام و ایشان از حضور من در تمرینات بسیار خوشحال شدند. انشاالله از شانزدهم تمرینات را با تیم آغاز خواهم کرد. من به پرتغال پیشنهاد دادم و فعلا اینطور فکر نمی کنم. قرارداد با استقلال 5 ساله است.

* عروسی پشت گل به سبک گومز
از اینکه گومیس دوست داشتم خیلی خوشحال شدم و اگر دقت کنید این کار را در استقلال انجام خواهم داد. اگر در دوران پیری به گلزنی برگردیم، ازدواج می کنیم.

* حمله نکردم و این تعداد گل افتاد
فصل قبل 2 گل و 1 گل داشتم تازه است. من در وسط بازی کردم، اما هنوز هم می توانم نیمه راست و هجومی باشم. به غیر از من جوان ها آنقدر خوب بودند که متأسفانه تعدادی از آنها جدا شدند. مثلا فرهاد زواشی استعداد بسیار خوبی است که سال گذشته به این تیم پیوست. تو پست فقط آمانوف بازی میکنم که خیلی هم خوبه. دنبال فکس می گردم ولی سخته ولی می خوام بازی کنم.

* من از بین بیست و دو نفر انتخاب شدم
در حال حاضر در تیم ملی جوانان ارتش هستم. در ابتدا تست شده است. آنها بیش از بیست و دو نفر را دیدند و در نهایت پنج نفر را انتخاب کردند. هفتم وارد سربازی شدیم و یازدهم را تمام کردیم. از هجدهم تا بیست و پنجم، ما یک ارتش دیگر داریم و سپس به اندازه کافی مسابقات خواهیم داشت.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel