پیش بینی هوای تهران فردا سه شنبه 18 اردیبهشت


در رفتن امروز آسمان تهران آفتابی است و دمای هوا در شب شانزده درجه سانتیگراد و در روز شصت درجه سانتیگراد است.

گزارش شده توسط فرارو بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و داده ها و پیش بینی ها و پیش بینی ها برای چند روز آینده، آسمان تهران نسبتا آفتابی است. فردا اردیبهشت ماه آسمان پایتخت نسبتا آفتابی و شاخص آلودگی هوا زرد خواهد بود.

نگاهی به جدول دمای هوای تهران در سه روز آینده:

پیش بینی هوای تهران در چند روز آینده حداکثر دما 3 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (4 اردیبهشت) تا آفتابی حداقل 3 درجه سانتیگراد و حداکثر دمای 3 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه (4 اردیبهشت ماه) آفتابی با حداقل دمای 2 درجه سانتیگراد و حداکثر دمای 5 درجه سانتیگراد. و به مدت پنج روز (پنجشنبه) حداقل دمای خورشید 3 درجه سانتیگراد و حداکثر 3 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وضعیت آلودگی تهران

شاخص بعدی هوای پایتخت 1 ساعت پیش با میانگین بود و کیفیت هوای پایتخت قابل قبول ارزیابی شد. شاخص بعدی با میانگین یکسان است و کیفیت هوا در شرایط قابل قبول است.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح امروز (دوم اردیبهشت ماه) کیفیت هوای برخی مناطق برای تعداد محدودی از گروه‌های حساس ناسالم تلقی می‌شود که بدون افزایش گذشته اثربخش نخواهد بود. ساعت و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

علاوه بر محدود کردن مواجهه مؤثر با ذرات معلق در هوا در طول روز، علاوه بر در نظر گرفتن افزایش دما و شرایط مساعد برای تولید ازن، ممکن است در برخی مناطق غلظت و کیفیت هوا افزایش یابد. تداوم این شرایط تا اواخر وقت یکشنبه به همراه افزایش ترافیک موجب معلق ماندن ذرات به دلیل افزایش غلظت و کیفیت هوای منطقه برای گروه های حساس ناسالم تلقی می شود.

آلودگی هوای تهران

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح امروز (دوم اردیبهشت ماه) کیفیت هوای برخی مناطق برای تعداد محدودی از گروه‌های حساس ناسالم تلقی می‌شود که بدون افزایش گذشته اثربخش نخواهد بود. ساعت و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

افزایش نسبی سرعت باد تا بامداد روز سه شنبه (15 اردیبهشت) به دلیل پراکندگی عناصر است، البته با شروع تردید، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در منطقه دور از دسترس نیست. خاموش وزش بادهای موثر، قرار گرفتن روزانه به اتمسفر را به اندازه کافی فراهم می کند، در حالی که افزایش غلظت ازن باعث افزایش کیفیت هوا در برخی مناطق در بعد از ظهر می شود.

با افزایش تدریجی سرعت وزش باد تا پایان روز دوشنبه، غلظت ریزگردها در اکثر مناطق در انتظار خواهد بود، هرچند در بیشتر نقاط کشور وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.

پیش بینی چند روز آینده

آب و هوای کشور

در شمال آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، البرز، تهران، قزوین، زنجان، همدان، کردستان و لرستان رگبار باران و رعدوبرق پیش بینی می شود.

در مناطقی از شمال غرب و کوهپایه های البرز جنوبی، اوایل شب بارش باران و گرد و خاک پیش بینی می شود. دمای نسبی در سواحل خزر پیش بینی می شود.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel