پیش بینی قیمت دلار امروز سه شنبه “اردبهشت”

[ad_1]

در رفتن– قیمت دلار در بازار آزاد در ادامه روز در حال عقب نشینی است و احتمالا امروز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه شاهد ادامه نوسانات یو اس اس اسکاناس محدود در نیمه دوم کانال 4000 تومان خواهیم بود. حساسیت دلار نسبت به اخبار و شایعات به حداقل رسیده و تا زمانی که اخبار تاثیری بر بازار نداشته باشد، روند کسادی بازار برای معامله گران ادامه خواهد داشت. همزمان با بازگشت اسکن های محدود به بازار آزاد در آمریکا، قیمت دلار در صرافی ملی نیز آرام شد. اختلاف قیمت دلار بین این دو بازار از ابتدای هفته تاکنون حدود دو هزار و دو تومان بوده است.

قیمت دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت، روز کمونیستی دیگری را تجربه کرد. بازگشت دلار محدود در نیمه دوم کانال از حدود دو هفته پیش از حدود 6 هزار تومان آغاز شد و امروز ارزش اسکاناس آمریکایی 2 تومان بیشتر از روز یکشنبه افزایش یافت. معامله گران دلار آمریکا را با نرخ 8000 دلار و 8000 تومان خرید و فروش می کنند. با وجود افزایش قیمت دلار محدود، قیمت یورو ۲ تومان کاهش یافت و با از دست دادن سنگر بر روی پل ۴ هزار و ۲ تومانی ۳ هزار تومان شد. هزار و دو تومان بدون تغییر خرید و فروش شد و در بازار طلا سکه امامی با دو هزار تومان کاهش به یک میلیون و دو هزار تومان رسید. قیمت هر اونس طلا یک میلیون و 2000 تومان کاهش یافت و روز یکشنبه 5000 تومان ارزان شد.

نرخ دلار آزاد در بازار آزاد

دلار دلار یکشنبه 6 می

دلار دلار دوشنبه، 7 می

نرخ دلار آزاد

5 هزار و 2 تومان

5 هزار و 2 تومان

وم تومان افزایش

ارزش دلار در بورس ملی

نرخ دلار در صرافی ملی روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت بازار همپای ۲ تومان افزایش آزاد را تجربه کرد. صرافی ملی روز یکشنبه هر ساعت و نیم و 4 هزار تومان را 8 هزار و 7 تومان عرضه کرده است. مقدار محدود دلار در گذشته با ارقام اولیه و نهایی، بالاترین و کمترین قیمت این اسکن ها شکل گرفته است. نوسانات قیمت دلار آزاد باعث شد تا دولت بین دو بازار فاصله بگیرد و تعادل بین دو هزار و دو تومان را حفظ کند.

تغییر ارزش دلار در پول ملی

دلار دلار یکشنبه 6 می

دلار دلار دوشنبه، 7 می

تغییر ارزش دلار

5 هزار و 2 تومان

۲۵ هزار ۳۶۵ تومان

وم تومان افزایش

ارزش دلار در معاملات پشت سر هم

قیمت دلار در عقب ماندگی روز دوشنبه 14 اردیبهشت ماه با محدودیت مواجه شد و می توان همین روند را برای خرید و فروش در بازار آزاد امروز پیش بینی کرد. اما سرعت چند روز گذشته نشان می دهد که یو اس اس اسکاناس نتوانسته با 5 هزار تومان از مرز عبور کند. دلالان اصلی صبح روز گذشته دلار را 3 هزار و 2 تومان عرضه کردند که این رقم برای 3 ساعت شب به 8 هزار و 2 تومان رسید. قیمت رفت و برگشت هر دلار در روز به ترتیب بین ۲۷ هزار تا ۷۰۰ تومان و ۲۷ هزار و ۸۵۰ تومان بوده است. با توجه به قیمت و 2000 و 840 تومان در بازار آزاد و 2000 و 850 تومان در معاملات پشت سر هم، امروز معامله رسمی را با اندکی افزایش ارزش دلار آغاز می کنیم.

تغییر ارزش دلار در معاملات پشت صحنه

معاملات اولیه

قیمت کاف

حداکثر قیمت

نوسانات

5 هزار و 2 تومان

5 هزار و 2 تومان

5 هزار و 2 تومان

150 تومان

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما