پیشنهاد ویژه مبادله اپل در آیفون های قدیمی فردا به پایان می رسد


دهلی نو: اپل در حال حاضر برای خریدهای جدید آیفون تا پایان ماه مه یک اعتبار تجاری اضافی ارائه می دهد. خریداران می‌توانند گوشی قبلی خود را با ارزش مبادله اضافی معامله کنند، که به آنها امکان می‌دهد آیفون را با قیمتی بسیار پایین‌تر از حد معمول خریداری کنند. این تخفیف فقط تا 31 اردیبهشت ماه اعتبار دارد.

خریداران می‌توانند هر گوشی، اندروید یا آیفون را با افزایش ارزش مبادله در آیفون جدید مبادله کنند. نرخ ارز ارائه شده توسط این شرکت بین 5200 تا 49700 روپیه است. اگرچه آیفون‌ها ارزش مبادله بالاتری دارند، غول فناوری دستگاه‌های اندرویدی را نیز در نظر گرفته است. پس از تکمیل فرآیند معامله، می توانید آیفون جدید را سفارش دهید.

اپل خدمات حمل و نقل و تحویل را در تمام مناطق بزرگ شهری و همچنین چندین کد پستی کوچکتر ارائه می دهد. اپل تحویل و تحویل رایگان را ارائه می دهد. برای استفاده از پیشنهاد مبادله، مصرف کنندگان باید ابتدا نام برند و مدل گوشی خود را انتخاب کنند و سپس شماره IMEI را انتخاب کنند. پس از وارد کردن این پارامترها، مقدار مبادله به طور خودکار روی صفحه نمایش داده می شود. پس از قرار دادن پیشنهاد تعویض، مدیر اجرایی مشتری می آید و گوشی را از محل مشخص شده تحویل می گیرد. تلفن هوشمند قدیمی تحویل داده می شود و گوشی جدید در همان زمان تحویل داده می شود.

نماینده خدمات مشتریان اپل که انتظار می رود به محل مراجعه کند، وضعیت فیزیکی گوشی هوشمند را بررسی می کند و تأیید می کند که در همان شرایطی است که شما ادعا کرده اید. در غیر این صورت ممکن است قوه مجریه نرخ ارز را کاهش دهد.

اپل تمامی آیفون های جدید و قدیمی را می پذیرد. مهم است که توجه داشته باشید که 49700 روپیه کامل تنها در صورت معامله با آیفون 12 پرو مکس پرداخت می شود. اپل گوشی های هوشمند اندرویدی را از تمامی برندهای بزرگ از جمله شیائومی، سامسونگ، وان پلاس و سایرین می پذیرد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم