پیشنهاد عجیب سرمربی تیم ملی در جام جهانی

[ad_1]

رحمان رضایی فوتبالیست مطرح ایران درباره حذف سربازان از لیگ قهرمانان آسیا و صعود فولاد در مرحله حذفی در این رقابت ها: منتظر مطالب بیشتری از سربازان بودیم. با توجه به تجربه بازیکنان که سربازان طرفدار فولاد بودند تصور می کردم این تیم نتیجه بهتری نسبت به فولاد داشته باشد. علاوه بر این سربازان هر سال یا یک سال نزدیک به 5 سال است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و تجربه کافی در این مسابقات را دارند. این دلیل حذف فوری پول سربازان است.

وی افزود: من فقط می توانم تصور کنم که سربازان به دلیل نداشتن تجربه حذف شدند. البته ممکن است اتفاقات دیگری نیز در ارتش رخ دهد که ما از آن بی خبر باشیم.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: به او بابت عملکردش در فولاد تبریک می گویم. نمی دانم مربی جوانی است یا نه اما یکی از بهترین مربیان ایرانی است. او کار بسیار خوبی انجام داد و بزرگ شد. با این حال، داشتن یکی از آنها هنوز از توان یک فرد معمولی خارج است.

رضایی در ادامه درباره نتیجه نگرفتن سربازان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با وجود عملکرد فنی عالی در فاز هجومی، توضیح داد: در نهایت کی یادش می آید چند تا شوت یاد گرفتی؟ منظورم رئال مادرید و منچسترسیتی است. رئال مادرید باید در نیمه اول به گل می رسید. در واقع سیتی یک موقعیت 3 درصدی داشت که 100 درصد آن مورد استفاده آنها قرار نگرفت اما در نهایت نتیجه بازی «به نفع» سیتی بود تا اینکه رئال به بازی برگشت.

او در ادامه گفت: فکر می کنم موضوع این است که وقتی او برای کمک به رئال مادرید آمد، تجربه بی نظیری داشت. البته فکر نمی کنم پپ تجربه ای داشته باشد اما به بازی نگاه کنید. فکر نمی کنم آنچالتی از نظر روحی تاثیر زیادی روی بازیکنان واقعی داشته باشد.

فوتبالیست ایرانی با اشاره به اقدام سربازان مقابل الدحیل گفت: سربازان برای لحظاتی کنترل توپ و زمین را در دست گرفتند. این تیم پس از تساوی بر چرخش مسلط شد. بنابراین واقعاً عجیب است که در نهایت بازی تمام می شود. فکر نمی کنم محرم بتواند نتیجه بگیرد چون بازیکنان خوب و با تجربه هستند. تقریبا همه بازیکنان در 5 سال برتر هستند و به بلوغ مرزی رسیده اند و عجیب است که تا اینجای کار در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده اند. در هر صورت امیدوارم سربازان همچنان در لیگ موفق باشند.

رحمان رضایی با بیان اینکه فولاد می تواند از جایگاه فوتبال ایران دفاع کند، در پاسخ به این سوال که آیا زمان آن رسیده است که قدمی برای هدایت تیم ها برداریم؟ او در دو فصل اخیر دو جام فولاد را بالای سر برد و امسال هم می تواند با این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. به این معنا، ممکن است تیموتی نامی از او نبرده باشد.

وی در ادامه افزود: و شرایط مشخص است. با تمام احترامی که برای کادر فعلی تیم فنی قائلم، ناکونام بهترین گزینه برای هدایت ایران در جام جهانی است و می توانیم در جام جهانی قطر موفق باشیم.

مدافع سابق فوتبال تمالی در پایان گفت: نمی توانم جو تیمملی را نام ببرم. علاوه بر این، او تجربه فعلی خوبی برای هدایت تیملی دارد. به نظر من حتی گمنامی هم می تواند به خارج از ایران منتهی شود و از این منظر پارامترها لازم است.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما