پیشنهاد به دولت برای تعطیلات دو روزه در تهرانخبرگزاری تسنیم: آتاندار تهران از تشکیل جلسه کمیته کاری کمیته آلودگی هوا مبنی بر تعطیلات در تهران خبر داد و گفت: بر اساس این پیشنهاد تمامی ادارات دولتی و خصوصی دو روز تعطیل خواهند بود که البته این پیشنهاد داده خواهد شد. به معاون اول رئیس جمهور

انوشیروان محسنی بندپی گفت: تمام اقدامات برای کاهش عوامل خطر در این دو هفته انجام شده است. عدم استفاده از سوخت در تمامی صنایع صنعت رسانه و این موضوع اجرایی شده است.

وی افزود: گزارش های بازرسی میدانی استان نیز بر این موضوع تاکید دارد که تمامی کارخانه ها و صنایع فعال در تهران از گاز یا بنزین مایع استفاده می کنند. .

بندپی گفت: بر اساس مصوبه‌های ستاد ملی کرونا و کمیته دائمی فعالیت‌های بشردوستانه، تعلیق فعالیت‌های ثانویه تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. همچنین شرکت گاز دولتی سیستم های اداری و سوخت رسانی تجهیزات را در روزهای سرد به طور مستمر رصد کرده و سیستم گرمایشی را با استانداردهای لازم تنظیم می کند. متأسفانه در این مدت پدیده بی ثباتی که مؤثرتر از ترانزیت انتقال باشد نداشته ایم.

وی افزود: سازمان هواشناسی اعلام کرده تا چند روز آینده در سطح آنستانی نخواهد بود. در مورد آلودگی هوا که بیش از 48 ساعت می گذرد، با تصمیم هیئت وزیران، نگرانی جدی در خصوص اتخاذ این اقدامات وجود دارد.

سخنگوی تهران گفت: باید در رابطه با عوامل خطر تصمیم گیری شود و پیشنهاد تا زمان تصمیم گیری در جلسه هیات وزیران منعکس شود. پیشنهاد ما در این جلسه کاهش عوامل خطر و نظارت بر اجرای آن تا اتخاذ تصمیمات جدید است. علاوه بر محدودیت های قبلی، به منظور حفظ جامعه، ضوابط و مقررات و مقررات، جلسه پیشنهادی به مدت دو روز به تعویق خواهد افتاد.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel