پیروی از فدراسیون غیرقانونی و جنجالی فوتبال


با تغییرات مدیریتی فدراسیون فوتبال و رفتن شهاب الدین عزیزی خادم، با افشای برخی پرداخت های مالی پرداخت نشده و برخی غیرقانونی بیش از 3 ماهه، کمیته حسابرسی موقت در این فدراسیون تشکیل شد. زمان تحویل.

این کمیته در تحقیقات اولیه مشخص کرد برخی از نزدیکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال که در حال حاضر به عنوان اعضای موقت و با رای رئیس فدراسیون فعالیت می کنند به دلیل نداشتن مصوبات قانونی پاداش دریافت کرده اند.

کریم بهرامی، سرپرست کمیته محاسبات – که چند سال پیش رئیس هیات فوتبال قم بود و در این برنامه با عادل فردوسی گفتگوی تلفنی داشت، چندین بار پس از تحقیقات در نامه‌های متعددی به میرشاد بازداشت شده است. مجیدی سرپرست فدراسیون از این پرداخت‌های غیرقانونی خبر داده و خواستار استرداد مبلغ غیرقانونی به زندانیان شده است.

بر اساس پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال در دور گذشته جایزه تیم ملی به جام جهانی به سرپرست اداره، حمایت و حمایت این فدراسیون تعلق گرفت که این مبلغ پرداخت شده است.

بهرامی از مجیدی درخواست جایزه کرد که یکی از نفرات از جمله مجتبی خورشید که یک میلیون تومان جایزه دریافت کرد با کسر حداکثر 5 میلیون تومان به این فدراسیون بازگردانده شد.

خورشیدی پس از حضور در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، پاداش و حجم کادرفنی را گزاف دانست و گفت: حمایت ها محاسبه شده و جزء نامزدها شامل مربیان، بازیکنان، رسانه ها و پزشکی و جوایز مربیان است. این گروه خارج از چارت فدراسیون فوتبال است.

نامه ای مشابه برای عزیزی خادم و سایر کارکنان فدراسیون فوتبال که مبلغی بیش از یک میلیون تومان دریافت کرده اند ارسال شده است. عزیزی خادم بر خلاف سایر اعضای هیات مدیره – که در اکثر موارد یک میلیون تومان پاداش دریافت می کردند – بر اساس پیش نویس فوق و همچنین اقدام نهایی کمیته محاسبات، مبلغ 2 میلیون تومان پاداش دریافت کرد.

طی چند روز اخیر مبلغ 5 تا 5 یورو به مشاوران دیسکاوری و روابط عمومی فدراسیون فوتبال قطر در سفر به قطر (ایران-عراق) واریز شده است. مبلغی که توسط حسین شریفی و برای سفر ارزشمند به قطر به همراه قهار و کشاورزان از امور مالی فدراسیون کشف شد، اما برای تسویه آن اقدامی صورت نگرفت.

پیروی از فدراسیون غیرقانونی و جنجالی فوتبال

بر اساس این گزارش کمیته حسابرسی اقدامات خود را در این زمینه انجام داده و اکنون مجیدی ماموریت دارد با برداشت های غیرقانونی از خزانه فوتبال برخورد قانونی کند. در عین حال کمیته اخلاق فوتبال فدراسیون نیز در حال بررسی تخلفات صورت گرفته در پرداخت این جوایز نجومی است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial