پوشش شش جی در تمامی مراکز و شهرهای اصلی برنامه ارانسل برای دو سال آیندهبا گذشت بیش از یک سال از راه اندازی ششمین سایت سالانه 4G ارانسل در جزیره کیش و همزمان با افتتاح دومین نمایشگاه نمایشگاه بین المللی اطلاعات و ارتباطات کیش (KITEX)، سمینار ویژه نسل پنجم ارتباطات با حضور خلیج فارس مورد تهاجم قرار گرفت.

گزارش روابط عمومی ایرانسال این سمینار صبح امروز چهارشنبه «اردیبهشت» با حضور دکتر صادق عباسی شاهکوه رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات (رگولاتوری) و با حضور دکتر حسن بلواردی گسترش شبکه همراه با بخش اول و سایر بخش ها توسط مدیران و سرپرستان حوزه ارتباطات، توسط گروه طیف ایران انجام شد.

دستیار فنی و مهندس ارانسل در این سمینار با اشاره به تعداد 5 نسل خدمات ارائه شده در جهان و پیش بینی پیشرفت نسل 3G در جهان، بیش از یک و نیم میلیون دستگاه با قابلیت پشتیبانی از 4G وجود دارد. فعال در شبکه ایرانسل

وی با توجه به فراوانی در نظر گرفتن سرویس فعلی مشترکان TD-LTE با در نظر گرفتن حداقل یک اپراتور، پیشنهاد ارانسل را در خصوص تخصیص فرکانس های فضایی به اپراتورها برای گسترش خدمات نسل پنجم تشریح کرد.

بولدر با اشاره به نقشه شبکه ارتباطی پنج نسل این کشور، نقشه راه گسترش 5G و گسترش پوشش پنج نسل در تمامی پایتخت ها و شهرهای استانبول از جمله برنامه های دو نسل آینده را ترسیم کرد. سال ها.

وی همچنین با اشاره به چالش‌های موجود در حوزه سرمایه‌گذاری و کمبود منابع، خواستار اصلاح سریع تعرفه‌ها از طریق ساماندهی مقررات شد تا اپراتورها در زمینه فناوری‌های نوین و توسعه شبکه‌های باکیفیت اقدامات بیشتری انجام دهند.

در این سمینار ارانسل دستیار فنی و استاد مهندسی با مشخص کردن سایر فناوری های ارتباطی از جمله 4G و 4G و همچنین با اشاره به جمگر قطر و امکان حذف فناوری 3G و آزادسازی فرانشیزها توسط سازمان نظارتی خود پیشنهاد کرد. میزبانی کیش از شرکت کنندگان در این رویداد، اعلام کرد که ارانسل علاوه بر سایت پنج نسل در جزیره کیش، همزمان با جام جهانی، پوشش کامل 4G جزیره را نیز خواهد داشت.

ششمین سایت تجاری 3G ایرانسل در جزیره کیش «اسفند ماه» با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سرپرست مدیرعامل آزاد کیش در این جزیره افتتاح شد. سازمان و مدیر عامل ایرانسل.

بولوردی به گفته خودش از این سازمان خواست تا چارچوبی نظارتی برای مذاکره با شرکت های سازنده گوشی به خصوص برای رفع عدم امکان استفاده از فناوری 3G در کنار مدل های گوشی، اپراتورها ارائه کند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: خروج باند فرکانسی «مگاهرتز، از سال اول» ماهیت نظارتی دارد و هنوز صورت نگرفته است.

رئیس سازمان تنظیم و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) در این سمینار با بیان اینکه با طراحی شورای عالی فضای مجازی در زمینه معماری شبکه ملی اطلاعات، در افق 2، 2 درصد از کاربران موبایل تحت شبکه 3G به کار گرفته شد، گفت: پوشش و 5 درصد خانوارها دسترسی به اینترنت داخلی (فیبر نوری) با میانگین سرعت 5 مگابیت بر ثانیه، افزود: با دولت اخیر و تخصیص 5 درصد درآمد دولت از اپراتورها برای گسترش فیبر نوری، دولت است. در پروژه فیبر خود جدیت نشان داده است. اجرای این طرح به مدت سه سال آسان نیست و باید برای انجام این کار سخت بسیج شویم.

وی با اشاره به نقشه راه توسعه نسل پنجم، از راه اندازی باند فرکانسی 5 مگاهرتز در سال جاری خبر داد و اعلام کرد: در مذاکره با ساوند آسیما برای استفاده از باند فرکانس 2 و 2 مگاهرتز نیز بر موارد زیر تاکید خواهد شد: هر مناسبت دیگری مناسب تر است.

عباسی شاهکوه با اشاره به اینکه ضمن سرمایه گذاری در توسعه شبکه تلفن همراه وابسته به واردات اپراتورها، تصریح کرد: متأسفانه به ویژه در 3 تا 4 سال اخیر و به دلیل رشد شدید، امکان سرمایه گذاری کافی برای گسترش شبکه تلفن همراه وجود دارد. شبکه ارائه نشده است.همچنین به صورت دوره‌ای به دنبال بهبود وضعیت اپراتورهای وارداتی هستیم تا منابع کافی برای سرمایه‌گذاری هم برای بهبود کیفیت شبکه و هم برای گسترش 4G در دسترس باشد. امیدواریم گسترش نسل پنجم مانند گسترش نسل چهارم به سرعت در کشور انجام شود.

معاون فنی و توسعه شبکه نیز در این سمینار به موضوعات مرتبط با نسل جدید گوشی ها به همراه طیف، فرکانس و چالش های قبلی اشاره کرد.

طاهری بخش درخواست تسریع در انتصاب فرکانس به اپراتورها را تسریع کرد و گفت: از زمان ارائه فرکانس یک سال و نیم نیاز است تا بتوان اولین سرویس تجاری را ارائه کرد.

همچنین در نشست تخصصی “الزامات و رهنمودهای فرکانس GG در ایران” که در این سمینار برگزار شد، معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) با جمعی از خبرنگاران و همچنین بر لزوم تاکید توسعه پروژه فیبر نوری داخلی و کاهش فشار موجود بر شبکه کشور.

مهندس نسترن محسنی به تشریح مسائل نظارتی در حوزه فرکانس از جمله تدوین قوانین و مقررات باندهای ثانویه و شرایط و الزامات موجود برای صدور باندهای فرکانسی جدید با هدف گسترش 4G پرداخت.

ارانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران، نسل پنجم مطالعه فناوری خود را با همکاری مراکز دانشگاهی داخلی و شرکت‌های معتبر بین‌المللی راه‌اندازی کرد و توانست در سوم شهریور ماه، برای اولین بار در ایران، اولین اپراتور در ایران باشد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تست خواهد کرد.

اولین سایت تجاری نسل پنجم تلفن همراه اول مرداد ماه برای اولین بار در ایران از طریق پژوهشکده تحقیقات و فناوری ایرانسل راه اندازی شد. این سایت به صورت آنلاین توسط رئیس جمهور وقت و در حاشیه جلسه شورای دولتی افتتاح شد.

هفتم مردادماه دومین دامنه سایت کسب و کار ایرانیان ایران در ساختمان مرکزی ارانسل و با حضور خبرنگاران توسط دکتر بیژن عباسی رونمایی شد و جهت آموزش وارد دانشگاه شد.

چهارمین سایت کسب و کار پنج نسل ایران در پارک آب و آتش تهران (پل طبیعت) “بهمن ماه” با حضور وزیر ارتباطات و مدیرعامل ایرانسل در غرفه ایرانسل در اینترنت. غرفه نمایشگاهی به صورت آنلاین افتتاح شد.

ایران و ارانسل پنجم اسفندماه نیز شهر شیراز را با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات (رگولاتوری) و مدیرعامل ارانسل افتتاح کردند.

نسل ششم پنج ایرانسل نیز سه شنبه پنجم اسفندماه با حضور معاون فناوری و نوآوری، سرپرست وزیر آزاد کیش و مدیرعامل ایرانسل در این جزیره افتتاح شد.

هفتمین سایت 3G ایرانسل نیز در روز چهارشنبه 7 اسفند ماه در مجاورت دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور دستیار مدیرکل خراسان رضوی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات منطقه شمال شرق و مدیر عامل ایرانسل و همسایگان آستان قدس رضوی و پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد.

هشتمین سایت 4G ایرانسل که اولین سایت نسل پنجم محسوب می شود نیز در هفدهمین روز شمارش می شود.استان غرب تهران افتتاح شد.

علاوه بر این هشت سایت، پنج نسل ارانسل در شرکت فولاد مبارکه، به عنوان اولین تجربه تجاری در صنعت 5G در صنعت، تفاهم نامه پرو در اردیبهشت ماه سال جاری بین این دو شرکت برگزار شد که لازم است با عنوان “کارخانه متصل” ارائه شده است.

ارانسل در اولین روز مرداد 2 و همزمان با اولین سالگرد کسب و کار شبکه پنج نسل، موفق شد سرعت اینترنت در ایران را به نام خود و با حضور اصحاب رسانه در یک ساعت ثبت کند. سرعت 1.2 گیگابیت بر ثانیه در شبکه واقعی و تجاری پنج نسل یک عقربه وجود دارد. ارانسل همچنین با حضور “سایت تجاری پنج نسل” رکورددار سرعت و تعداد سایت های تجاری 4G در ایران است و به سرعت در حال افزایش تخصیص فرکانس خود است و گام بلندی در تداوم شبکه گسترش شبکه پنج نسل در خود ایران برداشته است. .

ارانسل، اولین ارائه‌دهنده GG در ایران، همزمان با گسترش شبکه نسل پنجم، در کنار گسترش شبکه 5G و همچنین از ابتدای سال، مطالعه‌ای را درباره نسل ششم آغاز کرده است.

توسعه شهرهای هوشمند، فناوری‌های جدید، فعالیت‌های بلاک چین، توسعه اطلاعات و ارتباطات و همچنین توسعه شرکت‌های بزرگ ارتباطی و حضور شرکت‌ها، این شرکت از 2 تا 6 اردیبهشت ماه در مرکز بین‌المللی نقدی قرار دارد. مرکز نمایشگاه.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم