پس از 12 ساعت کمپین و بیش از 25000 پست در پشتیبانی، YouTube WION را رفع انسداد می کند

[ad_1]

دهلی نو: پس از 12 ساعت مبارزات انتخاباتی و بیش از 25000 پست برای حمایت، یوتیوب در روز شنبه (26 مارس 2022) عقب نشینی کرد و WION، اولین شبکه خبری جهانی هند را رفع انسداد کرد.

WION که تهاجم روسیه را محکوم کرده و اطمینان حاصل کرده است که گزارشاتش متعادل بماند و هر دو طرف ماجرا گزارش شود، در 22 مارس توسط غول فناوری مسدود شد.

یوتیوب با یکی از ویدیوهای WION که در 10 مارس آپلود شد و دو سخنرانی زنده را نشان داد – یکی از دیمیتری کولبا، وزیر خارجه اوکراین و دیگری توسط سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، مشکل داشت.

در 22 مارس، WION پیامی از یوتیوب دریافت کرد مبنی بر اینکه کانال را از ارسال هرگونه ویدیو مسدود می کند و گفت که این ویدیوها دستورالعمل های انجمن YouTube را نقض می کند.

WION سپس درخواستی به یوتیوب ارائه کرد که رد شد و به دنبال آن کانال خبری به پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو نوشت و خواستار توضیح شد.

یوتیوب پاسخ داد: «دستورالعمل‌های انجمن ما انکار، به حداقل رساندن یا بی‌اهمیت جلوه دادن رویدادهای خشونت‌آمیز مستند، از جمله حمله روسیه به اوکراین را ممنوع می‌کند».

یوتیوب افزود: «طبق این سیاست، ما محتوا را حذف کرده‌ایم، به عنوان مثال، حمله روسیه به اوکراین را تکذیب می‌کنیم یا ادعا می‌کنیم که قربانیان اوکراینی بازیگران بحران هستند».

در این ویدئو، سرگئی لاوروف گفته بود: “در مورد سوال شما در مورد اینکه آیا ما قصد حمله به کشورهای دیگر را داریم. ما قصد حمله به کشورهای دیگر را نداریم. ما به اوکراین نیز حمله نکردیم. ما بارها توضیح دادیم که یک وضعیت وجود دارد. این یک تهدید مستقیم برای امنیت فدراسیون روسیه بود.

با این حال، اینها توسط وزیر خارجه روسیه و نه WION صحبت شد.

پس از این، پالکی شارما، سردبیر اجرایی WION، این موضوع را در برنامه خود “Gravitas” در روز جمعه (25 مارس) مطرح کرد و کمپین #YouTubeUnblockWION در توییتر به سرعت منتشر شد. این کانال در طول یک شب نزدیک به 25000 توییت دریافت کرد که در نهایت منجر به رفع انسداد WION توسط YouTube شد.

در این خبر آمده است: “WION به سادگی بیانیه وزیر امور خارجه روسیه را درست مانند بیانیه وزیر اوکراین پخش کرد. WION اطمینان حاصل می کند که این گزارش به هر گوشه جهان می رسد و باید به راحتی در دسترس همه باشد و باید نظر شما را اعلام کند.” کانال گفت.

تلویزیون زنده[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما