پرسپولیس ۱۰ سوال حساس از تراکتورپرسپولیس در رابطه با دیدار با تراکتور سوالات، ابهامات و نکاتی را مطرح کرد و این درخواست توسط تراکتور پاسخ داده شد.

به گزارش فرارو از سایت پرسپولیس، تراکتورسازی به عنوان میزبان بازی که در حاشیه وظایف اصلی خود را دارد باید به سوالی که در روزهای اخیر برای اهالی فوتبال در نظر گرفته شده پاسخ دهد. سؤال این است که سؤالات انتظار بر اساس واقعیات چیست؟

اما نکته مهم این است که قبل از اینکه به سؤالات اشاره شود، اتفاقی است که در حاشیه یک مسابقه فوتبال، هیچ عنوانی را نمی توان به شهر و ملتی نسبت داد. تیم فوتبال از آنجایی که نماینده تراکتورسازی نیست، نماینده تمام ترکمنستان و حتی تبریزی هاست و شکی نیست که این گروه در این شهر که نه تنها به تراکتورسازی علاقه مند است، بلکه به ورزش فوتبال نیز قابل توجه است.

اما سوالات، ابهامات و نکاتی را که بی پاسخ مانده ببخشید:

. هیئت تراکتورسازی پیش از آغاز بلیت فروشی تاکید کرد: هواداران بدون تهیه بلیت به سالن نمی روند زیرا در سالن بلیت فروشی دستی و اینترنتی وجود ندارد. اما آنچه در ورزشگاه یادگار امام دیده شد، موضوع دیگری بود و با کشف آیین نامه ملی برای تماشاگران، تصمیم به صدور بلیت گرفتند. این در حالی است که در همان زمان هواداران استقلال به دلیل ظرفیت 3 درصدی آزادی خواهان برای تماشای بازی نتوانستند وارد ورزشگاه شوند. تراکتوری که گزینه گلوله فروشی دارد باید پاسخ دهد که چرا به تعهد خود عمل نکرده است.

. ساعاتی قبل از شروع بازی، ستودهناز مدیر ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در گفت وگویی که در محل یادگار امام در سالن ورزشی انجام شد، از فروش فقط برای طبقه پایین خبر داد. و “طبقه پایین 5000 صندلی دارد” در طبقه پایین تعداد زیادی نفرت آور در بیش از 4000 صندلی قرار گرفتند و قبل از شروع بازی بر خلاف تصمیم قبلی طبقه دوم سالن بدنسازی کلاس دوم. نیز باز شد. چرا تراکتور به عنوان میزبان مسابقات چنین اتفاقی میزبانی کرد؟

. با توجه به اینکه فروش بلیت به صورت اینترنتی انجام می شد (در ورزشگاه ها نیز بلیت به صورت اینترنتی صادر می شد) طبیعتا امکان فروش بلیت بیش از 5000 عدد نبود اما ناظران حاکی از آن است که حداقل 5000 نفر وارد ورزشگاه شده اند. چگونه حداقل 2000 نفر توانستند گیتارهای الکترونیکی را که سیستم تراکتور را از قبل به سیستم پیشرفته مجهز کرده بودند رد کنند؟ این سوال در این زمینه مطرح می شود که در ورزشگاه آزادی اگر بارکد روی باله با بارکدی که برای آهنگ تعریف شده یکی نباشد، هوادار نمی تواند از ورودی عبور کند و هنوز مشخص نیست این هزاران هوادار بدون باله چگونه هستند. می تواند به ورزشگاه یادگار امام برسد.

. آیا حامیانی که بدون بلیط به ورزشگاه رفته اند مورد بررسی قرار می گیرند؟ این سوال از آنجایی حائز اهمیت است که ورود باتری به ورزشگاه ممنوع است اما در بازی تراکتورسازی – پرسپولیس باتری های بیشتری در دستان هواداران دیده می شود و این احتمال وجود دارد که بیشتر هواداران وارد ورزشگاه شوند. قادر به بازرسی به اندازه کافی حل و فصل. تراکتورسازی در بیانیه خود نوشته بود: آیا این مقامات به تعهد خود وفادار هستند؟

. یکی از مسئولان «فرهنگی» تراکتورسازی در تازه ترین اظهارنظر رسمی مدعی شد: پس از حادثه دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس با توجه به انتشار تصاویر در فضای مجازی وضعیت دقیق سوخو را بررسی و رصد کرده اند. مشخص بود که هواداران پرسپولیس در بین هواداران تراکتور حضور داشتند و عامل اصلی تنش در سوخوآ بود.

وی در ادامه گفت: لازم به ذکر است که امیدهای اولی در تبریز و در بازی مقابل فولاد و پرسپولیس نیز با رفتارهای توهین آمیزشان ایجاد شد که باعث ناامیدی زیادی در بین هواداران شد.

تناقض این دو جمله وجود ندارد؟ گفته می شود سفیر این اطلاعات را در اختیار پرسپولیس قرار داده است. گفته می شود دلیل افزایش تنش ها برخورد عالی شاه با هواداران تبریزی در بازی ماشین سازی (به اشتباه صحبت از استپ فولاد) بوده است. آیا بالاخره هواداران «نفوذی» پرسپولیس سنگ پرتاب کردند یا هواداران تراکتوری که با شاه قبلی قهر کرده بودند؟

. یکی دیگر از مسئولان تراکتورسازی مدعی شد که 3 دقیقه پس از خروج بازیکنان پرسپولیس از زمین، شرایط مساعد است. اگر 5 دقیقه پس از خروج از زمین شرایط را پرسپولیسی ها فراهم کرده بودند، چرا مهدی کیانی، محمدرضا اخباری و سایر بازیکنان تراکتورسازی تا 5 دقیقه پس از خروج از زمین به دنبال تراکتور بودند تا هواداران را برای استراحت به سالن دعوت کنند؟

. اگر 3 دقیقه بعد از مکث بازی بود، شرایط، مهیا بودن بازی، چرا قاضی برای بردن مسابقه به زمین نیامد؟ آیا منطقی است که ادعا کنیم بازیکنان منتظر پرسپولیس بودند؟ زیرا در چنین مواقعی اگر داور شرایط بازی را فراهم نکند، زمین وارد می شود و اگر تیمی برای انجام بازی حضور نداشته باشد، تخلف می شود. آیا بعد از توقف بازی، داور به بازی محلی برای توقف مسابقه (میانه زمین) آمد؟

. اگر 5 دقیقه بعد از توقف، شرایط، تدارک بازی تمام شده بود، پس چرا سرپرست پرسپولیس با اسکورت ویژه، مهدی کیانی، ساغلام و همچنین رئیس یگان ویژه اداری از پله ها پایین آمدند؟ آیا چیزی به نام «نشانگر شرایط بازی» وجود دارد؟

. در صورت وجود تراکتور تریلر در پایگاه با نقش هواداران پرسپولیس (یا هر تیم دیگری) در این جنجال، امکان ارسال وجود دارد. یک راه حل این است که تراکتورهای تراکتوری تصاویر این افراد را منتشر کنند و تصاویر را روی وسایل فروش اعمال کنند، کادملی را استخراج کنند و امکان فروش رایگان تجهیزات (توسعه و تجهیزات) با این افراد مشخص شود. ، پرسپولیس برای تماشای این بازی به ورزشگاه آزادی رفت. آیا این کار انجام خواهد شد؟

. با فرض اینکه نفوذی های پرسپولیس مدت زیادی بطری آب روی زمین ریختند، آیا شعارهای قبل از مسابقه، ضربات و تصادفات پیرامون یحیی گل محمدی هم از آنها استفاده می کرد یا چه؟ بهتر نیست هر هاست مسئولیتی را که بر سرش می آید بپذیرد؟ شاید این راهی باشد که خسته و به یکباره به عرصه ورزش برگردیم تا با واقعیت روبرو شویم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم