پاورقی به مناسبت روز استقلال از غیبت وزیر تا گریه های مهدی

[ad_1]

جشن استقلال تیم فوتبال پس از آخرین دیدار این تیم در بیستمین و اولین دوره رقابت های لیگ برتر با حضور حدود 4000 تماشاگر در ورزشگاه بزرگ آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش مهر، استقلالی ها اما در آخرین دیدار تیم خودی نفیت مسجد سلیمان را دیدند که بدون گل به تساوی رسیدند اما می توانند عنوان قهرمانی و دور رفت لیگ را از آن خود کنند. رقابت بدون تمایز

بعد از آخرین دیدار این تیم در لیگ، من در لیگ هستم و اولین مراسم جشن آب آبی با حضور حدود 6000 تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

رکوردهای استقلال

استقلال با کسب 3 امتیاز از پرسپولیس رکورد بیشترین امتیاز را به ثبت رساند. قهرمانانی که بیست و یکمین و مقام اول لیگ را در این کسب و کار به پایان رساندند، پنج امتیاز کسب کرده بودند. همچنین سید حسین حسینی بدون انجام بازی بدون گل توانست رکورد پاکی را به نام خود ثبت کند که می توانست سه دروازه دیگر را شکست دهد. اتفاقاً لک و نیازمند قبل از این رکورد در یک فصل 6 کلین شیت ثبت کرده بودند.

بازیکنان با بچه و موبایل!

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از تعویض کفش های خود به زمین بازگشتند که بیشتر آنها فرزندان خود را با خود حمل می کردند و با تلفن همراه خود در زمین می چرخیدند و عروسی خود را بین هواداران پخش می کردند.

موضوع جدید استقلال

در جشن استقلال شماره جدیدی برای جشن قهرمانی ثبت شد و تمامی بازیکنان با شماره 2 وارد زمینی شدند که با تعداد قهرمانان آبی مشخص شده بود. روی این موضوع تیم روز استقلال هک شد.

مهمانان ویژه مجیدی و پولادگر / وزیر نیامد

در این مراسم محمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان و میرشاد مجیدی سرپرست فدراسیون فوتبال حضور داشتند. این در حالی بود که وزیر اسبق ورزش در دوران تصدی خود جام قهرمانی را تقدیم کرد.

بازیکنان تونل برای خودشان

بازیکنان استقلال به دلیل رفتن به سمت مدال‌آوری و گرفتن مدال از تونلی که توسط خودشان ساخته شده بود کنار گذاشته شدند و هر بازیکنی که ناشناس اعلام شد از بین بازیکنان عبور کرد و برای مدال‌آوری حرکت کرد.

ارسلان مطهری با نوار مخصوص

تیم فوتبال استقلال که پس از نواختن فلوت با گیتار به تشویق پرداختند، این بار در مقابل تماشاگران آبی آبی تماشای ویژه ای داشتند و دو ساز در دست داشتند و راهی مسابقات قهرمانی شدند.

اشک های مجیدی بر قهرمان اسکی

سرمربی تیم فوتبال استقلال زمان که برای کسب مدال به اسکاتلند رفته بود، کاری کرد و نتوانست و در آغوش آجورلو، مدیرعامل به گریه افتاد. سپس به سمت بازیکنان رفت و در آغوش بیژن طاهری و فرزاد مجیدی اشک ریخت.

جام به اوریا غفوری اهدا شد

جام بیست 20 با قهرمانی محمد پولادگر و میرشاد مجیدی در اولین دوره لیگ برتر برگزار شد.

بازیکنان با جام در دست یکی از آنها را گرفتند و با سرهای خمیده به عروسی اشاره کردند. بچه های استقلالی هم در این جشن حضور داشتند. ارسلان مطهری نیز بر فراز بازیکنان جام، عینک ویژه ای به پا کرد.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما