پاسخ وزیر ورزش به سفر به ایران و کاناداسید حمید سجادی، مدیرعامل کلیه دانشکده های ورزش و جوانان سراسر کشور به ویژه آنهایی که هرگز نمی خواهند در سایه ورزش جوانان قرار بگیرند، گفت: تنها تفاوت این است که این دو حوزه ارتباطی با هم تفاوت دارند.

وی ادامه داد: مدیران مدارس باید سهم جوانان را برجسته کرده و به این حوزه بیشتر توجه کنند.

سجادی به ویژه گفت: انتخاب هیئت های ورزشی روسیه نباید بر اساس دیدگاه ها و اقدامات شخصی مدیرعامل باشد، بلکه باید براساس توانایی، تجربه و رای اعضای شورای انتخابات باشد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: تعامل همه مدیران ورزش و جوانان با نمایندگان مجلس و بدنه باید بر اساس قانون اساسی باشد. همچنین ارتباط خوبی با نمایندگان مجمع نمایندگان در وزارت ورزش و جوانان داریم و باید از ظرفیت مجلس استفاده کنیم و این مهم باید مورد توجه همه مدیران باشد.

سیدحمید سجادی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: همه مدیران باید از ظرفیت ورزش کل کشور، مجلس شورای اسلامی و سایر امکانات استفاده کنند.

وزیر ورزش و جوانان یکی از مهمترین فعالیت های مدیران کل را برشمرد و افزود: همه مدیران باید علاوه بر وظایف روتین، مدیریت روزانه اموال و آنچه در اختیار داریم برای حفاظت و اجرا داشته باشند. برنامه ها. تمامی برنامه ریزی ها و استفاده از منابع و ارتباط با دستگاه ها بر عهده مدیر استان می باشد.

سجادی در ادامه به حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: زمانی که مردم پای صندوق های رای آمدند و رای دادند قطعا منتظر اتفاقات خوب و مثبت در کشور به ویژه در بحث ورزش و ورزش هستیم. جوانی.» با خوب عمل کردن می‌توانیم جواب مردم را بدهیم.

وی ادامه داد: ما همکاران شما در وزارت ورزش و جوانان بی وقفه در حال تلاش هستیم، بنابراین خسته نیستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین عملکرد جوانان را در دو حوزه ورزشی به دست آوریم و امیدواریم به نتیجه برسیم. ماموریت

وزیر ورزش و جوانان در خطاب به همه مدیران گفت: شما مدیران باید افرادی باشید که برای ورزش جوانان کشور ایده و برنامه ریزی داشته باشید و برنامه های جدیدی ارائه دهید تا پیشرفت مسیر را به سمت نشان دهد. پیشرفت سریع

سجادی بر دسترسی آسان به دانشگاه های دولتی و خصوصی تاکید کرد و افزود: نظارت و نظارت بر دانشگاه های دولتی و خصوصی باید بر عهده همه مدیران باشد. همچنین تا زمانی که همه افراد پس از فارغ التحصیلی نتوانند ورزش بیشتری انجام دهند، ورزش نباید گران باشد. ورزش نباید پرهزینه باشد و برای همه افراد جامعه در هر قشری در دسترس باشد.

وی با اشاره به 1000 هزار پروژه تعطیلات در کشور گفت: شرکت توسعه و نگهداری باید مشکلات این پروژه ها را شناسایی و در این سال ها به آنها رسیدگی کند.

سجادی به ترویج علم ورزش در دنیا ادامه می دهد و می افزاید: متولیان ورزش باید جریان ثابت ورزش را در بدنه خود داشته باشند و به تبلیغ ورزش اهمیت دهند و این مهم توسط مجموعه به عنوان مشاور در این زمینه انجام می شود.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کرونا مردم را از ورزش دور کرده است باید با برنامه های مختلف ورزشی مردم را آشتی دهیم و با حضور ورزشکاران و خانواده هایشان برنامه های ورزشی را در جامعه گسترش دادیم.

سجادی با اشاره به 6000 پروژه نیمه تمام در سطح کشور گفت: مدیران با پیگیری مستمر در تعیین تکمیل تمامی پروژه های نیمه تمام در سطح استان اطمینان دادند که استان در ساخت و ساز تسریع خواهد کرد و افتتاح پروژه و نیمه تمام شدن مدیران پروژه های دولتی موتوری.

وی در ادامه به اهمیت وجود خانه جوان در استان ها اشاره کرد و افزود: تعداد جوانان و تشکل های خانه جوان از نبود خانه رنج می برند، بتوان یک واحد مستقل برای انسان ایجاد کرد. سازمان های حقوقی

سجادی افزود: برنامه جوانان ایران بسیار حائز اهمیت بود زیرا هفته گذشته در تمام استان ها غیرمتمرکز بود و باید در نظر داشت که این برنامه ها یکبار برای همیشه تمام نمی شود و ادامه خواهد داشت.

سجادی به ویژه در انتخاب جام پرچم در سراسر کشور ادامه داد. بنابراین باید به مسابقه دقت کرد تا ورزشکار و تیمش ناامید نشوند.

وی همچنین به المپیاد ایران در ابتدای ماه خبر داد: المپیاد ایران با همکاری همه نهادها، فدراسیون ها در ابتدای ماه جاری در قالب 28 رشته ورزشی برگزار می شود و در انتظار انجام سایر نقاط کشور است. هر آنچه لازم است

سجادی به اهمیت احیای اقتدار ورزش در سطح کشور و توجه ویژه رئیس جمهور به رشته های مختلف ورزشی اشاره کرد و افزود: شاهد شکوفایی این اماکن ورزشی در سراسر کشور هستیم.

سجادی با اشاره به لغو ایران دوست و کانادا گفت: کانادا به تعهدات خود عمل نکرده است و قطعا تاثیر خوبی در این موضوع ندارد. از شما می خواهم در مورد نقش وزارت ورزش و جوانان برای فدراسیون ها به توافق برسید.

وی افزود: ما نگران لغو این بازی از سوی کانادا نیستیم زیرا ایران در رده بندی فیفا به مراتب بهتر از کانادا است. وزارت امور خارجه با چند کشور مذاکره کرده است تا بازی دوستانه انجام دهیم. تمام ظرفیت کشور در خدمت تیم ملی است و ورزش ایران این فرصت را به ما داده است تا با خیالی آسوده در جام جهانی حاضر شویم تا به راحتی از شر آن خلاص شویم.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: واژه ژئوپلیتیک نیز باید در بازنگری منشور المپیک در کمیته بین المللی المپیک گنجانده شود چرا که این موج جدید سیاسی شدن در ورزش آزرده خاطر شده است.

وی با تاکید بر اینکه هزینه های ورزش باید صرف خودورزی شود، تصریح کرد: هزینه های ورزش باید صرف برنامه های خوداشتغالی شود و از هزینه های آن در امور غیرورزشی پرهیز شود تا ورزش به هدف نهایی خود برسد.

سجادی در پایان خاطرنشان می کند: از تمامی کارکنان و مدیران کل دانشکده بابت همکاری در ارائه بهترین برنامه ها تشکر می کنم.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel