(ویدئو) یک پانگولین حیوان ناز و گران قیمتی که متهم به انتشار کرونا شد!


ویدیویی از پانگولین یا همون خال خال قورباغه خوار منتشر شده که علاقه بیشتری به آبیاری داره. این یک ویدیو جالب از لحظه ای است که پانگولین در آفریقای جنوبی دستگیر می شود.

به گفته فرارو، فلسفه های پانگولین در تجارت غیرقانونی حیات وحش تقاضای زیادی دارند. آنها به عنوان قاچاق شده ترین پستانداران جهان شناخته می شوند! سالانه 1.3 میلیون پانگولین شکار می شود. این موجودات تارهای صوتی شگفت انگیزی ندارند و فقط در قالب توپ از خود دفاع می کنند.

پانگولین در حال حاضر به نام شینا دیتسی شناخته می شود که در منطقه مانیوک محافظت شده است. و عملیاتی که توسط آن کارکنان از حیات وحش غیرقانونی کسب و کار نجات می یابند. خوشبختانه او به خوبی راهی مانیونی شده است و بعد از ظهر از نوشیدنی ها لذت می برد.

در حالی که شکارچیان غیرقانونی هستند، این پانگولین ها به دلیل استرس، کم آبی و کمبود غذا در خاورمیانه، فرصت هایی را برای حیات وحش در آفریقای جنوبی فراهم می کنند.

در صورت کشته شدن یک پانگولین، یک تیم اختصاصی از پانگولین مجروح و بیمار مراقبت می کند تا سالم برگردد. به محض اینکه به اندازه کافی قوی شدند، پانگولین ها به انبار مناسبی منتقل شدند تا روند آزادسازی نرم را آغاز کنند. در اینجا به آنها این فرصت داده می شود که دوباره آزاد شوند.

دیتسی در حال حاضر تحت بررسی است. شرایط اضطراری که توسط حیات وحش در معرض خطر هستند توسط تیم نظارت می شوند. این به آنها کمک می کند تا سرعت و آینده را بهتر درک کنند که به محافظت از آینده کمک می کند. تمام کارهای انجام شده برای مدیریت و اجرا توسط کارگروه پانگولین آفریقایی انجام شد.

پانگولین ها حیوانات بسیار جذابی هستند و می توانند سالانه تا 3 میلیون حشره را تغذیه کنند. طول زبان چسبنده حدود 2 سانتی متر است. همه پانگولین ها با کراتین پوشیده شده اند، همان ماده ای که در ناخن انسان یافت می شود. زره سخت از شکارچیان محافظت می کند، حتی شیرها قادر به گرفتن گاز نیستند.

پانگولین بسیار گران است. در آسیا از گرده این حیوان در طب سنتی چینی استفاده می شود و تقاضای زیادی دارد. در عین حال در برخی کشورها گوشت نیز مصرف می شود. با وجود قوانین حمایتی، شکار غیرقانونی پانگولین ها منجر به انقراض این حیوانات شده است.

شیوع ویروس کرونا باعث دیده شدن و شنیدن نام این حیوان بر سر زبان ناشنوایان شد. برخی معتقدند که ویروس کرونا با خوردن پولکادار یا پنگولین به انسان منتقل می شود.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم