(ویدئو) گل فردی حسین زادهتیم فوتبال استقلال در هفته بیست و دوم سه شنبه (سه شنبه) در دیدار برگشت لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه شهدای دوشیزه به پیروزی رسید. امیرحسین حسین زاده (سوم و چهارم) برای استقلال به گلزنی رسید.

شاگردان فرهاد مجیدی که قبلاً این مسابقات را به پایان رسانده بودند، این افتخار را داشتند که در یک فصل که تنها در یک هفته به پایان رسید، به رکورد شکست دست پیدا کنند. شاگردان محمد ربیعی نیز با 3 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی ششم باقی ماندند.

نیمه اول

5 دقیقه: مدافع میثم تیموری – هافبک بدون حق طنز، ضربه کرنر را در گوشه محوطه جریمه از دست داد.

5 دقیقه: تیر از راه دور امیرحسین حسین زاده به تیر دروازه عمودی برخورد کرد.

5 دقیقه: زمین با جریمه استقلال پوشانده شده بود و در با آب پوشانده شد اما حسینی بدون هیچ معطلی توپ را زد.

5 دقیقه: رافائل سیلوا از نقطه گوشه ای در لبه در مسی با ضربه سر به تیر دروازه برخورد کرد.

5 دقیقه: اعزام حسن جعفری و ضربه زدن به مجید علیاری در محوطه استقلال، حسینی را دو بار جریمه کرد.

5 دقیقه: اشتباه ابوالفضل جلالی در خط دفاعی باعث شد که توپ به علی یاری برسد و به سمت حسینی پرتاب شود اما دروازه بان استقلال همچنان مهار شد.

5 دقیقه: این بار تقصیر مدافعان بود که توپ روی حسین زاده فرود آمد و این بازیکن در ادامه پس از پاس دادن به دروازه مسیحا به سمت دروازه برخورد کرد.

5 دقیقه: شلیک آرمان رمضانی از در مسی بیرون رفت.

دو و نیم

5 دقیقه: حسین زاده پس از یک پاس دو ضربه ای ضربه ای به کرنر زد و دروازه نارنجی را باز کرد.

5 دقیقه: آرمان رمضانی در محوطه جریمه شد اما داور معتقد بود مهاجمان استقلال قصد فریب او را داشتند و به او کارت زرد نشان دادند.

5 دقیقه: پاس دادن استقلال از میانه زمین باعث شد تا بازیکنان از دست بدهند و مهدی مهدی پور توپ را به حسین زاده داد و این بازیکن از پشت تیر تا دور دوم استقلال و خودمختاری جریمه شد.

5 دقیقه: صالح مصطفوی سرمربی استقلال کارت زرد گرفت.

5 دقیقه: سیلوا به دلیل اشتباه در بازی با کارت زرد جریمه شد.

5 دقیقه: محمد دانشگر که در نیمه اول روی کارت نیمکت کارت زرد گرفت، در نیمه دوم در حالی که به عنوان بازیکن تعویضی بازی می کرد به اشتباه کارت زرد را گرفت و با کشف کارت قرمز از زمین اخراج شد. .

5 دقیقه: شوت عقیل کعبی از ضربه ایستگاهی به کنار دروازه استقلال.

خانم سنتز: فایز الرشیدی، عقیل کعبی، مجید علیاری، مهرداد رضایی، میثم تیموری (1- فراز امام علی)، شاهین توکلی (3- مهدی ترکمان)، حسن جعفری، فرشاد محمدی مهر (3- مجید نصیری)، سید مهدی حسینی. ، محسن آذرباد و گادوین اوریجین.

سنتز استقلال: سیدحسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی (2- اوریا غفوری)، جعفر سلمانی (3- سبحان خاقانی)، زبیر نیکانفاس، مهدی مهدی پور، امیرحسین حسین زاده (3- امانوف)، محمد دانشگر و آرمان رمضانی (2) سعید مهری.

قاضی: احمد محمدی

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel