(ویدئو) محرم و فرهاد جذب ماهیگیری نشدندتیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) در هفته حساس لیگ برتر بیستم پنجم در ورزشگاه جهانی اصفهان به مصاف هم می رود. شاگردان فرهاد مجیدی با این برابری ممتاز شدند و همچنان در بالای جدول باقی ماندند. دانش آموزان محرم نویدکیا نیز همین رتبه سوم را با 3 امتیاز به خود اختصاص دادند.

نیمه اول

5 دقیقه: اولین تهدید از سوی سربازان بود که سروش رفیعی با ضربه سر محمدرضا حسینی همراه شد و این ضربه با کمی تفاوت از درب استقلال به بیرون رفت.

5 دقیقه: استقلالی که رو به رو بود ضربه کرنر خورد. در بین این گذر کوتاه مهدی پور خود را به جعفر سلمانی رساند و این توپ را برای سربازان داخل محوطه فرستاد و محمد دانشگر مدافع استقلال به سر رشید مظهری و سربازان اصابت کرد.

5 دقیقه: حسینی پس از یک نبرد دو طرفه، در شرایطی متشنج با سید حسین حسینی به استقلال رسید و از طریق همین دروازه بانان، آب جریمه ای به محوطه محوطه ریخته شد تا نقطه پنالتی را مشخص کند. دروازه بان های استقلال با این اشتباه با کارت زرد جریمه شدند.

5 دقیقه: داور یک ضربه پنالتی گرفت و برنده پرتاب شد و به میدان رفت.

5 دقیقه: حسینی به شهریار مقانلو که در محوطه کتک خورده بود به خاطر راه نیافتن به قاب پیام داد.

5 دقیقه: سپاهیان دیگر نیروها را به محل اعزام کردند، اما مغولان از فرصت استفاده نکردند و سرش را بیرون زدند.

5 دقیقه: جلال الدین علی محمدی به اشتباه از زبیر نیکانفاس کارت زرد گرفت.

5 دقیقه: جعفر سلمانی به اشتباه توسط دانیال اسماعیل فر به زمین خورد و تظاهرکنندگان را در آغوش گرفت.

نیم ثانیه

5 دقیقه: در چارچوب استقلال که در نیمه دوم به تساوی کشیده شد، رودی بلافاصله با موضع صالح حردانی مبنی بر اینکه محمد نژاد مهدی توپ خوبی در اختیار داشت تا زمانی که سربازان نتوانستند دروازه تیر دوم را باز کنند، به حرکت در آمد.

5 دقیقه: سر از بالای دروازه استقلال به شکلی عجیب از بالای دروازه استقلال از روی تیرک دروازه به مقانلو برخورد کرد.

5 دقیقه: مقلو یک دقیقه بعد به دلیل داشتن کارت زرد به اشتباه جریمه شد.

5 دقیقه: محمد کریمی در بازی سربازها به اشتباه استقلالی یمگا جلوی را در ضدحمله گرفت تا داور کارت زرد بگیرد.

5 دقیقه: امید نورافکن برای مهار مدافعان استقلال پیشقدم شد. سربازان در صحنه معتقد بودند که توپ در حال استفاده از استقلال است.

5 دقیقه: نورافکن را این بار به شکل خطرناکی از دروازه استقلال به بیرون شلیک کنید.

5 دقیقه: ولسیانی به دلیل ارسال اشتباه ارسلان مطهری با کارت زرد جریمه شد.

5 دقیقه: فرشاد احمدزاده دیگر سربازی بود که کارت زرد گرفت.

5 دقیقه: سبحان خاقانی در ارسال شوت به ایستگاه، توپی را نزد که موقعیت خود را از دست داد. در این صحنه نیز توپ به سمت سربازان یکی از بازیکنان شلیک می شود.

سربازان ارتش: رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، جورجی والسیانی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی فر، محمد کریمی، جلال الدین علی محمدی (2) مغانلو.

سنتز استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیکانفس (2- سعید مهری)، صالح حردانی (3- اوریا غفوری)، امیرحسین حسین زاده (3- ارسلان موینتاه)، (2) – آرمان رمضانی) و رودی جستاد (2 – سبحان خاقانی).

قاضی: فرد پایه موعود

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel