(ویدئو) روزی روزگاری سینتکس صحیح دابل پارک را همیشه به خاطر بسپارید!


در رفتن برای اینکه پارک دو نفره را به راحتی یاد بگیرید، باید از معنی پارک دو نفره آگاه باشید.

اگر بخواهیم در یک پارک شلوغ سر راه پارک کنیم، ابتدا باید فضای مناسبی در حاشیه خیابان پیدا کنیم. در نظر گرفتن فاصله بین دو وسیله نقلیه اولین کاری است که باید انجام دهیم یا باید ساده ترین فاصله بین دو ماشین را مشخص کنیم. اگر این فاصله کمتر از 3 متر باشد و فضا برای این طول کافی نباشد، پارکینگ نمی تواند به صورت عادی و جلوی ما حرکت کند و راه حل مفید باشد، آموزش صحیح و ساده خواهد بود.

رایج ترین نوع پارک در شهر دو پارک است. البته لازم به ذکر است که اگر فضای خالی کمتر از 1/2 متر باشد، پارک های دوبل دیگر کمکی به ما نمی کنند.

آموزش مرحله به مرحله در پارک دابل انجام می شود

پس از یافتن مکان مناسب در فاصله مناسب برای پارک دو نفره، ابتدا خودرو را در فاصله 2 سانتی متری از خودروی کناری استارت بزنید. خودرو باید تمیز نگه داشته شود و فرمان باید واضح باشد تا خودرو هنگام دنده عقب منحرف نشود. برای پارک دوبل سه مرحله را طی کنید که در زیر توضیح داده شده است.

مرحله اول

پس از رانندگی، ماشین خود را به سمت دیگر جاده برانید تا شروع کنید. پس از روشن شدن، راهنمای پشت قفل را دنبال کنید. تنها حرکت قفل در پشت کافی است تا کلاژ خودرو به نصف برود.

فاز دوم

در مرحله دوم همانطور که انتهای ماشینی که جلوی شما پارک شده در گوشه خود شیشه مثلثی ماشین مشاهده می شود به ماشین دستور می دهیم به سمت پارک حرکت کند. با چرخش فرمان خودرو، خودرو در جهت پارک چرخ قرار می گیرد.

مرحله سوم

پارکینگ اضطراری در انتهای پارکینگ. برای انجام این مرحله اضطراری، انتهای خودرو با کناره خودرو در زاویه 3 درجه یا آینه بغل در زاویه خط در زاویه 3 درجه، خودرو را از حالت چرخش خارج می کند. یک جهت به سمت پارک و فرمان دیگر را بارگذاری کنید دوربرگردان عالی در مقابل جهت پارک پارک.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel