(ویدئو) خلاصه 2 پرسپولیس – “آلومینیوم” گلزانی یاران جایگزیندو تیم پرسپولیس و دانش آموختگان اراک در مرحله یک چهارم نهایی هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 2 بامداد امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی، این دیدار با نتیجه 1-1 به پایان رسید. پیروزی صفر مقابل پرسپولیس.

برای پرسپولیس حمید پاکدل 2 گل و رضا اسدی در دقیقه 2 + 1 گلزنی کردند.

تیترها “ممتاز” و در دور دوم “استقلال ممتاز” ریاست داشت.

نیمه اول

5 دقیقه: بازیکنان پشت میله آلومینیومی توسط پرسپولیس جریمه شدند که در فضای خالی مدافعان برای علیرضا نقی زاده از شریفات گذشت و در آن موقعیت تک توسط حمید لک جریمه شد.

5 دقیقه: پیامی از سمت چپ در به طاق آلومینیومی رخ داد مبنی بر اینکه وحید امیری توانست با ضربه ای به سر در را باز کند اما یاری با هدف بلند پروازی تا پرسپولیس از پرچم مسابقه خارج شد. رد شد.

5 دقیقه: مهدی عبدی در موقعیت مناسب صاحب توپ شد و در آلومینیومی را باز کرد اما ضربه زد و از در بیرون رفت.

5 دقیقه: ضربه مهدی ترابی به پرسپولیس در داخل محوطه جریمه شد که توپ پس از برخورد به زمین به طرز خطرناکی از دروازه خارج شد.

5 دقیقه: داور مسابقه میلاد فخرالدین را با کارت زرد جریمه کرد.

1 + 1 دقیقه: تحویل توپ به دروازه آلومینیوم با پاسخ پور حمیدی مبنی بر اینکه بازیکنان پرسپولیس در محوطه حوزه وضعیت خوبی دارند اما این موقعیت به کرنر تغییر مکان داد، همراه شد.

نیم ثانیه

5 دقیقه: علی آل کثیر سعی کرد دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه در چارچوب نبود.

5 دقیقه: پرسپولیس با سه طرفه به سمت دروازه آلومینیومی هجوم برد و از پشت رامین رضاییان جریمه کرد که او را از در پشتی کوبید.

5 دقیقه: رامین رضاییان بار با یک توپ آلومینیومی در پشت میله مورد اصابت قرار گرفت که توسط محسن پورحمیدی کنترل شد.

5 دقیقه: اشتباه حنانوف در زدن توپ، اسماعیل شریفات را در موقعیتی قرار داد که ضربه توسط حمید لک مهار شد.

5 دقیقه: مهدی ترابی با موجی از سمت چپ روی در آلومینیومی خطر ایجاد کرد که البته نتوانست از موقعیت خود استفاده کند و توپ به شکل خطرناکی از در خارج شد.

5 دقیقه: رامین رضاییان از سمت راست به سمت راست پیام داد که مدافعان بدنه آلومینیومی به کرنر دادند.

5 دقیقه: حمید پاکدل روی یک حمله سریع توسط مهدی عبدی ضربه خورد که پس از ورود به محوطه جریمه دروازه را باز کرد.

5 دقیقه: وحید امیری با کارت زرد جریمه شد.

1 + 1 دقیقه: علی شجاعی به قصد باز کردن دروازه، در آلومینیومی را باز کرد و توپ را به پورحمیدی برگرداند تا اینکه رضا اسدی توپ را به پرسپولیس دوم برگرداند.

سنتز تخت جمشید: حمید لک، فرشاد فرجی، وحدت حنان اف، رامین رضاییان، سعید آقایی (2- حمید پاکدل)، کمال یتیانیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی (2- علی شجاعی)، وحید امیری و مهدی عبدی (3- سید جلال حسینی) ) .

آلیاژ آلومینیوم: حسین پور حمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، امیر نوری (2- محمدعلی انژاد)، مصطفی احمدی، علیرضا نقیض زاده (3- محمدرضا آزادی)، پوریا آریاکیا، میلاد فخرالدین، اسماعیل شریفات (2- امید سینک)، مهرداد بایرامی ( 2) علی آل کثیر) و محمود قائد رحمتی (2 – میثم مجیدی).

قاضی: پیام حیدری


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم