(ویدئو) خلاصه بازی پرسپولیس 2 – “سربازها” زردهای دوگانه استقلال را قهرمان کردندپرسپولیس در آخرین دیدار از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت 1:30 بامداد (با 5 دقیقه تاخیر) به ورزشگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهر سیرجان رفت. محمد نژاد مهدی در 2 دقیقه و سروش رفیعی در 2 دقیقه.

این جلسه به دستور کمیته انضباطی در سالن ورزشی برگزار شد.

با شکست پرسپولیس و با توجه به اختلافات شاگردان مجیدی در لیگ قهرمانی را کسب کردند و استقلال پس از 3 سال این عنوان را به قهرمانی تقدیم کرد. آخرین قهرمانی مربوط به لیگ دوازدهم و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم شد.

نیمه اول

دقیقه 1: جلال الدین علی محمدی اولین کارت زرد را دریافت کرد.

دقایق 1: این تیم با تمرین بازیکنان، سربازان و تیراندازان، ابتدا به حمید لک در پشت دروازه ضربه زد و در ادامه مسابقه به گلزنی ادامه داد.

دقیقه 2: ضربه مهدی ترابی به پایگاه که قصد داشت مهاجمان را به محل گلزنی برساند، نمایشی راحت بود.

دقیقه 5: در حالی که تظاهرکنندگان در حال بیرون آمدن از دروازه بودند، به جز در لبه دروازه، به دور تامیروف شوت کرد.

دقایق 1: ورود و خروج سربازان به مدافعان پرسپولیس برخورد کرد و در ادامه شوت محمد نژاد مهدی فرماندار از نقطه پنالتی تا دروازه سیاه لک لک به گل اول سربازان در این بازی رسید.

دقیقه 5: مقنلو توپی را به سمت تک به بالای دروازه قرمز پرتاب کرد که در این صحنه دروازه بان پرسپولیس با واکنش توپ را به کرنر زد.

دو و نیم

صورتجلسه 1: الحاق پایگاه با علاقه سربازان اعلام شد، آرام سروش رفیعی با جریمه نقدی به محوطه اعزام شد.

دقیقه 1: توپخانه از داخل محوطه با جریمه سربازان برمی گردد.

دقیقه 2: ضربه کرنر علی رضا ابراهیمی توسط ارسلی رضاییان وارد دروازه شد.

دقیقه 5: برخورد رامین رضایان با معترضان آرام شد.

دقیقه 1: موفقیت کمال یک کارت زرد هم گرفت.

دقیقه 2: محمد کریمی دیگر اخطار این بازی بود.

دقایق 1: ضد حمله نیروهای تند و تیز، موقعیت بسیار خطرناکی را در دروازه پرسپولیس ایجاد کردند اما شوت اسماعیلیفر از نقطه نظر پس از درگیری با مدافعان سرخپوش، با اختلاف بسیار کم از دروازه به بیرون رفت. .

دقیقه 2: اسماعیلیفر کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 2: ارسال مهدی ترابی به دروازه سربازان، علی نعمتی درب پشتی تجمع کنندگان را تا حد اختلاف باز کرد.

سنتز تخت جمشید: حمید لک، سیدجلال حسینی (2- علیرضا ابراهیمی)، علی نعمتی، رامین رضاییان (2- سیامک نعمتی)، علی شجاعی (3- سعید آقایی)، امید عالیشاه و شارزود تمیرف (2-حمید پاکدل).

نیروهای: رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی فر، فرشاد احمدزاده، محمد کریمی، جلال الدین علی محمدی، سروش رفیع، محمدرضا حسینی (دومین میلاد جهانی)، سجاد شهباززاده و شهریار مقانلو.

قاضی: بیژن حیدری


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم