(ویدئو) خلاصه استقلال 1 – فجرسپاسی گل با ارزش سلمانیتیم فوتبال استقلال چهارشنبه (چهارشنبه) در هفته نوزدهم از هفته نوزدهم رقابت های فوتبال برتر لیگ دسته یک به ورزشگاه آزادی شیراز در حوالی ورزشگاه فجر رفت. جعفر سلمانی در 8 دقیقه گل استقلال را به ثمر رساند.

استقلال در این بازی به گونه ای پیروز شد که تیم فجرسپاسی تنها تیم لیگ نظامی است که می تواند یک سرباز پیشتاز بازی کند و قبل از این دیدار نیز سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به دلیل استقلال در این بازی حضور دارند. وضعیت این بازیکنان به سختی مشخص شد و دو بازیکن استقلالی شدند.

نیمه اول

5 دقیقه: پاس دادن امیرحسین حسین زاده به کوین یاماگا در این پست قرارداد خوبی به زمین داد و ایمان صادقی را دفع کرد.

5 دقیقه: امیرحسین حسین زاده که ضربه ای به دروازه فجر فعلی زد قصد داشت دروازه این تیم را باز کند که البته به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

5 دقیقه: امانوف با همراهی ایمان صادقی از پشت با ضربه جریمه ای مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

5 دقیقه: ضربه فجرسپاسی با ارسال پیام بلندی به دروازه استقلال همراه بود و در شرایطی که به نظر می رسید روزبه چشمی به توپ اصابت کرد و توپ به شکل خطرناکی از دروازه خارج شد اما شرکت کننده متوجه نشد. گوشه.

5 دقیقه: دفعه بعد که آمانوف با ضربه فنی و ناگهانی قصد داشت دروازه فجرسپاسی را بکوبد، این بار ایمان صادقی تسلیم نشد و به کرنر رفت.

5 دقیقه: امانوف که چندین بار تلاش کرده بود تا دروازه فجر را باز کند، این بار با حرکات تکنیکی خود انضباطی به دفاع از این تیم پرداخت که در پایان نیز مغلوب ایمان صدیقی شد تا یک کرنر دیگر آزاد شود.

5 دقیقه: کرنر به سمت دروازه فجرسپاسی فرستاده شد و در اواسط دور زدن بازیکنان، توپ سوم به جعفر سلمانی رسید اما ضربه از بالای دروازه به این بازیکن برخورد کرد.

5 دقیقه: بازیکنان استقلال با ضربات فجرسپاسی از راه دور دست و پنجه نرم می کردند اما این بار نوبت به صالح حردانی رسید که حردانی را بزند اما زمین صادقانه به بازیکنان برخورد کرد.

5 دقیقه: روزبه چشمی کارت زرد این رقابت ها را گرفت.

5 دقیقه: ارسال احمد زنده‌روح در دروازه استقلال در صورت ضربه زدن به کرنر توسط مدافعان استقلال ممکن است به موقعیت خطرناکی تبدیل شود.

5 دقیقه: داور مسابقه دانیال کردستانی را با کارت زرد جریمه کرد.

5 دقیقه: در همکاری خوب جعفر سلمانی و امیرحسین حسین زاده، امانف در جهت مخالف توپ را زد و در فرصتی که به دست آمد ضربه ای به فجرسپاسی زد.

5 دقیقه: رودی به اشتباه در وسط زمین یک کارت زرد کشف کرد.

نیم ثانیه

5 دقیقه: زبیر نیکانفاس به قصد بازکردن درب فجر سپاسی به قصد شوت دور از مسیر با واکنش ایمان صادقی مسیر به گوشه رسید.

5 دقیقه: کرنر با کمک خط دفاعی به دروازه فجر سپاسی فرستاده شد.

5 دقیقه: رضا علیاری از این رقابت ها کارت زرد گرفت.

5 دقیقه: احمد زنده‌روح با شوت از راه دور، ضربه به کنار دروازه افتاد.

5 دقیقه: فرزان دانا با این استدلال که در ادامه روند پیشنهادی برای دریافت کارت زرد به چالش کشیده خواهد شد و آن را پنالتی می دانست، تعادل خود را در محوطه استقلال از دست داد.

5 دقیقه: زبیر نیکان‌فاس یک قدم دیگر برای شوت آن ضربه از راه دور برداشت و از طریق ایمان صادقی راهی کرنر شد.

5 دقیقه: کوین یاماگا در محوطه فجر جریمه شد و سپس سعید مهری را بیرون از خانه در موقعیتی قرار داد تا به بازیکنی که ایمان صدیقی را به کرنر فرستاده شوت کند.

1 + 1 دقیقه: حرکت تکنیکی امیرعلی صادقی در محوطه فجر اطراف محوطه جریمه مثمر ثمر نبود اما مدافعان در دفاع از موقعیت مدافع با استقلال اشتباه کردند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، زبیر نیکانفس، محمد دانشگر، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی (2 + 1 – عارف غلامی)، صالح حردانی، امیرحسین حسین زاده (2 – سعید مهری)، کوین یاماگا (3 – Amizbek Amirov) صدیقی) و رودی جستاد (2 – ارسلان مطهری).

سنتز فجرسپاسی: ایمان صادقی، محمد قنبری، رضا علیاری، علی ملایی، حمید نعمتی (1- شهرام گدرزی)، دانیال کردستانی (3- محمد عرفان معصومی)، احمدرضا زنده روح (3-)، اتابک زری، یوسف وکیا، فرزان دانا و محمد کاظمی (2) – حسین مهربان).

قاضی: رضا عادل


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم