(ویدئو) تخزین تلک از بھه نیالا در دم پلنگ; تغییر موقعیت از فرار به حمله!


يك بكه نيالا ـ يك غير از سرده بزاهو ـ در تلاحة براي عرض از در يك بلغ ب شر به اين شيكرك كرد كرد كرد.

به گزارش فرار، «آندره فوری» راهنمای سافاری این ویدیو را که فوق العاده زیبا و در عین حال بسیار دلچسب است پخش کرده و جزئیاتی از این حادثه ارائه کرده است.

وی گفت: وقتی خوان پینتو مدیر و راهنما با من تماس گرفت که مسیر تخت نزدیک به ملوان سلطنتی در آفریقای جنوبی است، مسیر را دنبال کرد و تخت را پیدا کرد. ا از من کاوست تا هم عرض المزيد به و شوم صلى الله عليه وسلم. مرد خوابیده (به نام موندزو) پس از بران‌های خوب که کل داشتیم، عرض المزید کست زنی بود.

تخت در حال حرکت بود و نگه داشتن آن سخت بود. من از راهنمای دیگری (رودی حولدشوف) خواستم که به منطقه بیاید تا به ما کمک کند تا با شکارچیان همگام شویم. مدتی تخت را دادیم و بعد رودی اعلام کرد که دوباره آن را پیدا کرده است. به محل تخت که رسیدیم دیدیم بچه ای نیالا را گرفته است. در حالی که تنها غریزه نیالا دویدن بود، اما آنقدر سریع نبود که واقعاً فرار کند. تخت تقریباً پشت سر او حرکت کرد، انگار که آن را سرگرم کننده می دانست.

نیالا به محض اینکه متوجه شد قصد فرار ندارد به سمت تخت برگشت و با خونسردی به او نزدیک شد و انگار به دنبال آرامش بود. هر چند این مدت زیادی طول نکشید. نیالا سریع به این نتیجه رسید که تخت شکار است و در عوض از حالت فرار به حالت مبارزه روی آورد! در حالی که تخت برای آماده شدن برای عصر تزیین شده بود، دختر کوچک به سمت تخت رفت و بارها با سر به آن ضربه زد!

سپس آن دو برای مدتی کنار هم ایستادند. این تعامل ساعت ها ما را مشغول کرد و بعد مجبور شدیم به کمپ برگردیم. بر اساس شنیده هایم از محیط، تعامل 40 دقیقه دیگر ادامه داشت تا اینکه تخت به سرعت نیالا را کشت و حرکت کرد.

وقتی به عنوان راهنما کار می کنیم، تمایل داریم از تضاد عاطفی با تعامل بین شکارچی و طعمه اجتناب کنیم. با این حال، مهمانان این مشاهده را بسیار جالب دیدند. آنها اشاره کردند که این صحنه یک بار در زندگی اتفاق می افتد و تا به حال آن را ندیده و حتی نشنیده بودند. بازدیدکنندگان افرادی هستند که هر ساله به سفر و سافاری می روند. حتی یکی از مهمانان امیدوار بود که به محض اینکه تخت علاقه اش را از دست بدهد، بچه فرار کند، اما می دانیم که طبیعت و حیوانات احساساتی شبیه به انسان ندارند. اگر نیالا به طور معجزه آسایی فرار می کرد و زنده می ماند و نزد مادرش باز می گشت، او را رد می کرد و به هر حال او را بیرون می انداخت، چون بوی شکارچی می داد. بنابراین، نوزاد به دنیا نیامد.

من اتفاقات مشابهی را در تلویزیون دیده ام، اما این اولین تجربه ای بود که از نزدیک تجربه کردم. وقتی نوبت به چنین تعاملی می رسد، از تمرین نادری که در حال گسترش است لذت ببرید. همچنین به افرادی که علاقه مند به دیدن چیزی هستند احترام بگذارید.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial