(ویدئو) اشکهای مجتبی جباری برای وریا غفوری در تولیزی


مجتبی جباری یکی از تاثیرگذارترین برنامه های تلویزیونی فوتبال در چند سال اخیر است.
جباری که در ابتدای صحبت های خود به دفاع از عملکرد سرمربی تیم ملی و انتقاد از وضعیت فدراسیون پرداخت، در بخشی از برنامه که به استقلال اختصاص داشت، آبروی خود را پشت سر گذاشت.

جباری که در ابتدای این قسمت نگرانی های خود را در مورد فرهاد مجیدی مطرح کرده بود، وقتی بحث به واریا غفوری رسید، با دفاع از این بازیکن و انتقاد از بازیکنان استقلال که معتقد بود پشت او را ترک کرده اند، احساساتی شد.این بازیکن گفت: غفوری مواضع حمایت از مردم برای خودشان بود و درست بعد از اینکه توضیح داد غفوری کاپیتان استقلال است نظرش با مردم فرق می کند و اگر به راحتی می توانند هر مطلب و نظری را روی گوشی خودشان پخش کنند باید هزینه کند. این کار.

با گریه و اشک ناگهانی در چشمان این چهره متفاوت فوتبال ایران، او به عنوان مجری برنامه به گونه ای توافق کرد که با پخش آیتمی در خارج از برنامه، فضا را برای بازگشت اجباری به شرایط عادی آماده کند. اما کاپیتان استقلال سابق گفت کریںی به این کار نیست و ساحبتهایش را از کریب گفت.

جباری که چندی پیش در سوگ درگذشت پدر همسرش نشسته بود، از تاثیر این قضیه بر وضعیت روحی خود صحبت کرد و ادامه داد که اگر این جملات را به زبانش بگوید گریه می کند، فوتبال ایران است.

جباری که حضور جالبی در برنامه فوتبال داشت درباره انتخاب رئیس فدراسیون، صلاحیت نامزدها، بحث ورود بانوان به ورزشگاه و البته اتفاقات اخیر فوتبال ایران صحبت کرد.

وی همچنین به صراحت از پیشنهاد باشگاه استقلال برای حضورش در آکادمی و لغو این دستور توسط مدیریت باشگاه برای اولین بار صحبت کرد.

نکته جالب اینجاست که او در ابتدای صحبت هایش گفته که نمی خواهد بیشتر از این عرصه را تنگ کند و مشکل جدیدی برایش ایجاد کند و به نکاتی اشاره کرد که باید مطرح شود. اینکه واریا بعد از جدایی از استقلال می توانست جذب هر تیمی شود و اگر این توافق صورت نمی گرفت دلیل آن را باید در مسائل خارج از فوتبال جست وجو کرد.

تمرین سه

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel