وزیر قول داد که استادیوم پیر را به طور کامل بازسازی کند


کد خبر: 1807326/34

زمان: 21:43
1400/11/08

بازدید از: 7,140

تیم ملوان چند هفته ای است که در صدر جدول رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های کشور قرار دارد و در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد.

به گزارش “ورزش سه”، این یکی از بهترین اتفاقات فوتبالی فصل جاری خواهد بود چرا که ملوان یکی از قدیمی ترین و ریشه دارترین تیم های فوتبال کشور است و هر زمان که در لیگ برتر حضور داشته باشد، یک بازیکن را به میدان می آورد. تعداد ستاره ها در فوتبال باشگاهی و هویت ملی را معرفی کرد.

ورزشگاه تختی انجلی میزبان بازی های ملوانی که به نظر قدمتش کمتر از ملوان نیست در حال تبدیل شدن به یک ورزشگاه فرسوده و حتی بلااستفاده در کشور است که خوشبختانه با سرمایه گذاری خصوصی وضعیت بهتری پیدا کرد و حالا چمن این ورزشگاه از کیفیت خوبی برخوردار است و همچنین می توان گفت در حال حاضر یکی از بهترین زمین های فوتبال کشور است. سجادی وزیر ورزش در بازدید از ورزشگاه تختی انجلی تصمیم نهایی را گرفت. برای تکمیل این ورزشگاه اعتباری اختصاص خواهد یافت.

این مهمتر از صعود تیم ملوان در لیگ برتر خواهد بود. صعود ملوان به لیگ برتر دیر یا زود اتفاق می افتد که شاگردان تزار ماجیه راهی برای صعود پیدا کرده اند اما با بازسازی ورزشگاه تختی انجلی و تکمیل آن، ملوان دیگر دغدغه میزبانی و برنامه ریزی را ندارد. برای حضور شایسته در لیگ برتر. به آرامی

الان در شمال نساجی از نبود ورزشگاه استاندارد در خانه رنج می برد و هر هفته در ورزشگاه بازی می کند، نخواهد بود. به خصوص در آینده نزدیک تماشاگران وارد ورزشگاه می شوند و ملوان در حضور تماشاگران پرشور به تیمی قدرتمند تبدیل می شود.

اختصاص اعتبار برای بازسازی ورزشگاه تختی انجلی بی شک یکی از بهترین تصمیمات وزیر برای فوتبال کشور خواهد بود که دستاورد بزرگی برای فوتبال باشگاهی و در نهایت فوتبال ملی خواهد بود، همانطور که در گذشته ملوان خوب معرفی کرد. ستاره ها به باشگاه فوتبال در لیگ برتر. او یک ملی پوش بود که یکی از آنها ماجیا ژار بود که اکنون هدایت خدمه ملوان را بر عهده دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم