وزیر سرتشت: از ابقای ابقای سکھیک میکنیم میکنیم – سرکت سه

[ad_1]

کد خبر: 1834022
26 تیر 1401 ساعت 23:02 |
4.5 هزار بازدید

6
نقطه نظر

باید از ظرفیت های کشورهای میزبان در منطقه استفاده کنیم

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبل ایران در فیفادی شهریور ماه مینیم 2 بازی برگزار می شود.

به گزارش “ورزش”، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم افتتاحیه جشنواره کیش جزیره فوتبال به عنوان سفیر رسمی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر گفت: به خبرنگاران گفت: انشاالله از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود. امشب، شب بسیار دلپذیر است. همه بزرگان و ورزشکاران خوب مانند آقایان دایی، مهدوی کیا، شمسایی، جباری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در اینجا حضور دارند. آقای کشاورز هم مهمانان را به اینجا دعوت کردند.

وازیر آرشتو و جوانان گفتند: رویداد اصلی قطر است، عرض المزید است. انشاالله بتوانیم از ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن استفاده کنیم. بالاخره این عمل برای مردم خلیج فارس خوب است. من پیشنهاد کرده بودم که جام جهانی یکی از مهم ترین رویدادهایی است که در پیش داریم، اما می دانیم که کشورهای حوزه خلیج فارس میزبان بسیاری از مسابقات هستند. در نیمه دوم سال که هوا در این منطقه خنک است، حتی بسیاری از تیم های ورزشی، فوتبال و سایر رشته های ورزشی، منطقه خلیج فارس را به سایر مناطق اروپا که هوای سردتری دارند ترجیح می دهند.

وی ادامه داد: باید از رویدادهای مختلف، دوره های آموزشی، اردوهای آموزشی، چمن های بسیار خوب، استخرها و سالن های ورزشی و دیگر ویژگی های منطقه آزاد استفاده کنیم. به عنوان مثال یکی از این ویژگی ها موضوع ویزا است که جمهوری ایران تسهیلات ویژه ای برای جزیره در نظر گرفته است. انشاالله با مدیریت ارزنده ای که الان کارش را انجام می دهد نه تنها برای جام جهانی بلکه برای سایر رویدادهای ورزشی منطقه هم استفاده کنیم.

وزیر ورزش در واکنش به دراما دراگان اسکوچیچ گفت:

و در مورد اینکه تنها 130 روز تا شروع جام جهانی باقی مانده است و باید فکری به حال این موضوع کرد زیرا وضعیت بازیکنان با مهارت ها و داستان های موجود خوب به نظر نمی رسد، پاسخ داد: پیشنهاد می کنم اینها را تغییر دهیم. جمله ها. ما یک تیم ملی داریم که خیلی دوستش داریم. فدراسیون فوتبال نیز مانند سایر فدراسیون ها فنی است. ما 52 فدراسیون و بیش از 100 انجمن ورزشی داریم. ما هم همه آنها را قبول داریم و در نهایت انتخابات آنها را برگزار می کنیم و از آنها حمایت می کنیم.

سجادی در سخنانی گفت: مدیریت ورزش در این فدراسیون ها نیست. قرار نیست به جای فدراسیون ها فکر و کار کنیم. ما باید از آنها حمایت کنیم و در کنار آنها باشیم، نیرو بدهیم و از امکانات مادی و معنوی کشور برای موفقیت فدراسیون هایمان استفاده کنیم. یکی از آنها فدراسیون فوتبال است که چند رویداد مهم دارد و یکی از آنها جام جهانی است.

وی افزود: من علاقه دارم بعد از جام جهانی، تیم ملی امیدوار باشد که به جام جهانی برود. امیدوارم بحث استانداردسازی پرسپولیس و استقلال هم انجام شود. قرمزها یک بار حذف شده اند و امیدوارم بتوانند به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند. ما کار زیادی در پیش داریم. کمپ تیم های ملی را باید کیدنیم. ما در ورزشگاه آزادی هتل آکادمی داریم.

وی گفت: آقای مجدی روز گذشته گفت که شرایط فعلی این آکادمی هتل مطابق با تیم ملی نیست و برای بازسازی آن برنامه ریزی کرده ایم. کمپ های پزشکی و ورزشی زیادی داریم. ما مشکلات زیادی داریم و باید این کار را انجام دهیم، از جمله حمایت از تیم ملی برای عملکرد خوب در جام جهانی.

وزیر سرت و جوانان کاترنشان کرد: در این مسیر فرصت زیادی نداریم. الحمدالله 17 بازیکن خیلی خوب داریم. در نتیجه خارج از ایران و با صلاحدید تیم های باشگاهی هستند. درست است که می خواهیم به جام جهانی برویم اما تیم های نخبه به صلاحدید تیم های باشگاهی هستند. این مسابقات همیشه در تابستان برگزار می شود اما امسال به دلیل آب و هوای قطر در پاییز برگزار می شود. باشگاه های دنیا را نمی توان به خاطر جام جهانی تعطیل کرد. بازیکنان نیز در استخدام آنها هستند و تمرینات خود را برگزار می کنند.
سجادی ادامه داد: دو فیفا داریم. در فیفای دوم هیک تیم عقلی بازی نیمی نیمی بازی بازی نیمی کو بهیں است بازیند بینند بهیند. اما برای فیفادی شهریور ماهریزی شده است. الان نمی دانم اما آقای میرشاد مجدی تدارکات دو بازی را درست کرده است که یکی از آنها اروگوئه است و تیم دوم هم در مرحله نهایی شدن است. خداوند شما را در این ماه و در کشور اتریش برکت دهد.

او گفت که آیا اسکوچیچ از تصمیم برای ماندن حمایت می کند یا نه. هر تصمیمی که فدراسیون فوتبال بگیرد ما صادقانه، قاطع و برادرانه خواهیم بود. هر نیاز مادی و معنوی را حمایت کنیم، آن را انجام خواهیم داد.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما