ورزشگاه تراکتورسازی: ضربه هوایی بازیکنان پرسپولیس به هواداران – ورزش سه


کد خبر: 1825286 |
30 اردیبهشت 1401 ساعت 02:43 |
26058 بازدید |

0
دیدگاہ

این بخش ها برای ایجاد تنش در ورزشگاه در نظر گرفته شده بود.

ایستگاه تراکتورسازی حدود یک ساعت پس از بیانیه در ایستگاه پرسپولیس، شب گذشته به طور اتفاقی واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، دادگاه پرسپولیس امروز در دقایق ابتدایی آزادی تراکتور تصادفی را محکوم کرد و شکایت میزبان از میزبان را به اطلاع مجری رساند.

ساعاتی پس از این بیانیه، دادگاه تراکتورسازی بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه شاکیان نیز خود نقش شاکیان را برعهده گرفتند و با جرم دانستن دادسرا قول ارسال مدارک به فدراسیون رقیب را دادند.

در این بیانیه همچنین آمده است که کارگران تراکتورسازی تهویه هوا نداشتند و این کار را عمدا انجام دادند. دادگستری در بخشی دیگر از بیانیه به سنگسار بازیکنان پرسپولیس در جهت هواداران اشاره کرده است.

متن بیانیه تراکتورسازی به شرح زیر است:

اتفاقا در بازی تراکتورسازی و پرسپولیس تعدادی از تماشاگران ناشناخته بودند که این موضوع را تایید نمی کند و افرادی که درگیری دارند ارتباط واقعی با هواداران تراکتورسازی واقعی ندارند. این افراد با حالتی مشکوک و صرفا برای ایجاد تنش در ورزشگاه حضور داشتند. هیچ یک از علاقه مندان شهرستان و وابستگان آن افراد سرسخت را نشناختند و ضربه زدن به تراکتور را در هفته های پایانی لیگ در بین هواداران این تیم ضروری دانستند.
متأسفانه تعدادی از اعضای تیم رقیب با هدف صید ماهی از آب گلدار مورد انتقاد قرار گرفته اند که باعث افزایش سرعت امواج شده اند. از جمله سرعت پرتاب سنگ نسبت به یاران امید عالیشاه و مهدی ترابی بود که عنوان قابل توجیهی ندارد.

سوال اینجاست که در کجای دنیا رقبا به میزبان خود توهین می کنند و سنگ پرتاب می کنند؟ چرا نباید به این موضوع رسیدگی شود؟

قطعا اگر اعضای فدراسیون فوتبال چنین موضع قاطعی را در قبال این بازی اتخاذ می کردند، امروز شاهد این وضعیت نبودیم و این بازی امروز جسارت این کار را نمی گرفت. نکته جالب توجه این است که این بازیکنان در این حاشیه در حاشیه دارای حاشیه امنیت ملایمی هستند!

یادآور می شود، امید عایشه پیش از این در این بازی در تبریز و همچنین در بازی فولاد گستراش و پرسپولیس با رفتاری توهین آمیز مواجه شده بود اما به دلیل ناراحتی هواداران و ایجاد تنش، همین اتفاق در آخرین بازی

گفتنی است تراکتورسازی چندین بازی با هزاران هوادار مقابل تیم های بزرگ اعم از سرباز، فولاد و … انجام داده است که اعتبار این دفتر را دارند.

گفتنی است علیرغم جست و جوی مسئولان ذیربط و اعضای ارشد تیم به همراه نیروهای اداری مستقر در ورزشگاه، برای فراهم کردن شرایط بازی و علی رغم نظر داور و نماینده سازمان بازی، از حضور تیم در زمین جلوگیری شد.

گفتنی است تراکتور از راه دور، رفتار غیرحرفه ای و غیرحرفه ای اعضای تیم حریف که در ورزشگاه ایجاد شده بودند، ناظر بازی، نماینده فدراسیون و هیئت داوران را در گزارش کمیته انضباطی ثبت کرد. این کمیته باید باشد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel