واکنش عجیب به شایعه اخراج دراگان اسکاچیچ از تیم ملی


در رفتن: پس از دو موضع متفاوت از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران، دراگان اسکاچیچ برای علنی شدن موضع خود در صفحه شخصی خود بیانیه های شخصی منتشر کرده است. در این صورت پست را پاک می کرد و دوباره پراکنده می کرد!

طبق گزارشات، فرارواسکاچ در بیانیه ای گفت: ظاهراً این گروه در تلاش است تا هر چه بیشتر از تیم ملی خارج شود. به حامیان تبریک می گویم، یک پیام صریح و صریح دارم: در شرایطی هدایت تیم ملی را برعهده گرفتم که احتمال حذف از جام جهانی خیلی زیاد بود و باورم نمی شد به قطر صعود کنیم. من سخت جستجو کردم و توانایی خود را در انجام آن ثابت کردم. من در برابر همه توهین ها و فشارها مقاومت کردم و می توانم نشان دهم که در همه این شرایط هستم. با تاکتیک اعضای تیم ملی به بالاترین صعود تاریخ آسیا رسیدیم اما شایستگی و نقش و کادر فنی در این موفقیت غیر قابل انکار است. من به خودم، نتایج، تصمیمات و مقاومت قانونگذاران افتخار می کنم. من سزاوار این هستم که در این جارو جام جهانی بهترین نحو تیمم را داشته باشم و برای تامین تیمم استراحت لازم را داشته باشم. به جرات می توان گفت که هنوز اینطور نیست. هیچ کس به اندازه من برای این جام جهانی انگیزه ندارد، به خصوص بعد از سختی هایی که باید پشت سر بگذاریم.” بنابراین بی دلیل قصد تسلیم شدن نداریم.

گروهی که در آن بازی می کنیم حمایت شبکه های اجتماعی را نشان می دهد و از صمیم قلب از همه آنها تشکر می کنم اما بهتر بود این کار را نمی کردند. همچنین گروه های دیگر لزوماً بازی نمی کنند زیرا قابل احترام هستند. چیزی به نام نیاز وجود ندارد. چیزی که بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم، اتحاد، اتحاد و یکپارچگی است، چیزی که برای تشکیل یک تیم از درون و بیرون به آن نیاز داریم. مهمترین چیز برای بازیکنان این است که روی کار تمرکز کنند و روی مسائل جوانان تمرکز نکنند و در مسائل دیگر تخصص نداشته باشند. بازیکنان تیم ملی خارج از حوزه مسئولیت در هیچ موضوع دیگری دخالت نکنند.

اما کسانی که سعی می کنند آب را گرده افشانی کنند و من را زیر سوال ببرند، کسانی که بیش از حد از توانایی های خود استفاده می کنند، اما نتایج گذشته قابل دفاع نیست و کسانی که سعی در نادیده گرفتن یا تحریف حقیقت دارند. هیچ استدلال قوی‌تری در فوتبال از نتایجی که کسب کرده‌ایم وجود ندارد و نتایجی که به دست آورده‌ایم بدیهی است.

در سمت سرمربیگری تیم ملی می خواهیم برای منافع تیم ملی و ایرانی ها بجنگیم. من هیچ جا روی چیزهایی که خارج از کنترل هستند تمرکز نمی کنم، بنابراین می فهمم و هنوز هم می دانم.” بنابراین ما اجازه نداریم روی شایعاتم تمرکز کنیم و تیمم کنیم.»

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel