هشدار دادن به مطلعین به “سوءاستفاده کنندگان و فروشندگان”ایلنا نوشت: معاون اول رئیس جمهور گفت: هیچ عنوانی به متخلفان، ذی نفعان و دستفروشان در این زمینه نمی دهیم.

معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز (دوشنبه) در دو بازدید جداگانه با حضور واحد تک‌نظامی در مرکز وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین اداره کل تعزیرات حکومتی تهران پس از اجرا، طرح “ساخت و توزیع کمک های عادلانه” بود.

محمد مخبر در بازدید از مرکز پاسخگویی به وزارت صمت «1» که با همراهی سیدرضا فاطمی امین همراه بود، با تشریح روند ثبت و پیگیری شکایات مردم اقشار مختلف توسط مسئولان مربوطه.

پاسخگویی به “وزارت صمت” با دو اپراتور در تهران و بیش از یک نفر در کشور در دو نوبت صبح و شب آماده دریافت شکایات از جنسیت های مختلف در زمینه های فروش، کم فروشی و انحصاری توزیع کمک عادلانه به شکایات مردم در اسرع وقت بررسی و بررسی خواهد شد.

در حال حاضر از این تجهیزات برای افزایش ساعات کاری و فعالیت های آن استفاده می شود که در نتیجه روزانه 5000 تماس تلفنی و شکایات را ثبت و رصد کرده است.

معاون اول رئیس جمهور با حضور در اداره کل دولت تهران و با همراهی دکتر امین حسین رحیمی وزیر دادگستری از بخش های مختلف این سازمان بازدید و در این دوره با قضات و مسئولان این اداره کل گفتگو کرد. متخلفان طبقه بندی شده اند.

وی پس از بازدید از جلسات با وزارت تعزیرات حکومتی روسیه با قدردانی از تلاش ها و تلاش های همه دستگاه ها در روزها و سال های گذشته پس از اجرای طرح ایجاد و توزیع کمک های عادلانه، گفت: و تحول بزرگی در اقتصاد کشور ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه این دوره از گذار اقتصادی و تعاون، همکاری و همدلی دولت و مردم هم اکنون صورت گرفته است، تاکید کرد: با اذن مقام معظم رهبری تا پایان سال گذشته به تعویق افتاد. و در سال جاری ارز ترجیحی از بودجه کشور حذف و به مردم تخصیص می یابد. وی افزود: به این ترتیب ارزش ممتاز به ریال تبدیل می شود و از ابتدا زنجیره و پرداخت ها به واردکنندگان تا انتهای زنجیره یعنی مردم و مصرف کنندگان منتقل می شود.

مخبر ضمن تاکید بر اینکه با اجرای این طرح از تخلفات و تخلفات جلوگیری می شود، در چند روز اخیر مشکلاتی به وجود آمده و به افزایش قیمت ها و نحوه توزیع کالاهای اساسی در کشور اشاره شده است. جرم مضاعف تلقی می شود، زیرا در یک تحول بزرگ اقتصادی در کشوری که تفاوت طبیعی در قیمت کالاها و خدمات برای مردم وجود دارد، تعداد افرادی که از شرایط موجود استفاده می کنند، این بخش حساس، تخلف تحت هیچ عنوان قابل تحمل نیست.

وی با تاکید بر اینکه باید با متخلف به گونه ای برخورد شود که تخلف از تعهد نباشد، اظهار داشت: گزارش و محکومیت متخلف باید متوقف شود و نظارت، کنترل و جریمه موثر باشد. در خطاب معاون اول رئیس جمهور به شعبه روسیه سازمان قانون مجازات از مسئولان خواسته شده است تا در روزهای آینده تمامی اقدامات ممکن را برای برخورد با متخلفان به کار گیرند تا آرامش و نظم در بازار برقرار شود. مخبر ادامه داد: آشفتگی بازار بیش از هزینه به ضرر مردم است و معمولا تخلفات به دلیل عدم نظارت و نظارت صورت می گیرد.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به قانون قبلی به ویژه برخورد با متخلفان و ابعاد جرم پیشنهادی، تاکید کرد: در این سازمان مقرر شده است که پس از اتمام بررسی در دولت و جلسه سران تغییر نیروهای در این قانون و افزایش اختیارات شعبه روسیه و مجازات متخلفان.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قضات و روس های اداره تعزیرات حکومتی با نهایت اهتمام، ایثار و جهاد و همچنین در مورد متخلفان با حداکثر اختیارات ممکن عمل خواهند کرد.

در عین حال معاون اول رئیس جمهور در حاشیه این بازدیدها در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه با هدف اجرای طرح مردمی عدالت در توزیع کمک ها میسر نیست، تصریح کرد: انجام این امر یکی از مهمترین اقدامات خواهد بود. کارهای مهم برای مبارزه با فقر مطلق

این مخبر به برنامه ها و اقدامات دولت برای رسیدگی به این غرامت اشاره کرد و افزود: با دستور رئیس جمهور وضعیت جامنگدان ها تسریع می شود و به فرد کمک یک ماهه تعلق می گیرد. وی در ادامه گفت: طبیعتا چنین طراحی و تحولی با کاستی و اختلال ایجاد می شود و ما اصرار داریم که این کار با حداقل پیگیری انجام شود.

معاون اول رئیس جمهور افزود: در حال حاضر نیاز به روغن، بذر و بذر طیور حتی کمتر از قیمت بازار طیور و بذر طیور وجود دارد و همچنین به حالت عادی باز می گردد.

مخبر به برخی از مشکلات و مسائل به وجود آمده در وضعیت خاص نان در کشور اشاره کرد آنچه را که تخلف شده تغییر دهید.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اهمیت و ضرورت وضعیت قیمت کالاهای اساسی گفت: در ادامه این خبر آمده است که با متخلفان به شدت برخورد می شود و جای تاسف است که در حالی که قیمت نان افزایش نیافته و در این شرایط که فشار بر مردم است، یکسری سوء استفاده ها و طبقاتی صورت می گیرد. تخلفات مخبر همچنین خاطرنشان کرد: دولت برای این تحول بی نظیر اقتصادی مدیون مردم است.

وی با اشاره به اینکه تمامی تخلفات گزارش شده از سوی مردم در سراسر کشور به دقت بررسی و تاکید می شود، تاکید کرد: این قشر محدود هستند که باید دفع شوند و از اقدام خود پشیمان شوند.

مخبر همچنین بر لزوم افزایش اختیارات دولت به منظور افزایش اختیارات سازمان و افزایش جریمه های پیش بینی شده تاکید کرد و علاوه بر رفع نقص پیش نویس قدیمی، جرم و اختیارات شعبه نیز رفع شد. افزایش یافت.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel