هشدار به تولیدکنندگان لوازم خانگیمعاون اول رئیس جمهور گفت: با توجه به اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی قیمت خود را وارد بازار نمی کنند، برنامه ریزی لازم برای آزادسازی واردات متناسب با نیاز مردم انجام شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد معاون اول رئيس جمهور در بيستمين جلسه ساماندهي بازار با اشاره به كنترل اغتشاشات اوليه در بازار از سوي كليه اعضاي بازار با تمهيدات مناسب و افزايش نظارت بر ثبات قيمت. و بازار کالاهای اساسی معاون اول رئیس جمهور بر لزوم افزایش هر نوع هزینه به ویژه در روزهای پایانی سال تاکید کرد و افزود:

در این جلسه گزارش ویژه ای از وضعیت ویژه قیمت ها در صنعت لوازم خانگی ارائه شد. بر اساس این گزارش، با هدف توقف افزایش قیمت ها، ایجاد شفافیت در سیستم کلی کسب و کار، ثبت ضریب دقیق فروشنده، درج قیمت تولیدکننده، کاهش هزینه نهاده ها با ساخت مواد و کاهش تعرفه واردات و تلاش برای افزایش تولید و تنوع محصولات از جمله راههای کاهش قیمت در این صنعت و بازار و در این زمینه برنامه ریزی ضروری است.

ذکر این نکته ضروری است که بر اساس تصمیمات متولیان بازار، تولیدکنندگان لوازم خانگی قیمت های خود را وارد بازار نمی کنند.

در این جلسه وزارت اطلاعات و صدا و سیما گزارشی از آخرین وضعیت وضعیت قیمت ها، طیف گسترده ای از اطلاعات نیازهای شب عید و همچنین گزارشی از آخرین وضعیت تولیدکننده از وضعیت قیمت ارائه کرد. بر اساس این گزارش، تعداد کالاهای درج شده در پیش نویس، با توجه به قیمت شرکت سازنده، 4000 قلم بوده است.

همچنین گزارشی از تامین و نگهداری میوه عید سعید فطر، توزیع گوشت، طیور و برنج در مزارع عرضه از سوی وزارت زراعت و آبیاری در روزهای پایانی سال ارائه شد. کمبود و کسری در بازار است.

وضعیت توزیع کالا در تجهیزات هوشمند و اینترنتی و همچنین سایر گزارش های ارائه شده در این جلسه بر همین اساس و با اشاره به سابقه، تجهیزات، زیرساخت های گسترده، فروش و عرضه از طریق این تجهیزات در حال تحول است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم