هدایت این روزهای بورسیه تحت تاثیر برجام و جنگ اوکراین


در رفتن تحلیلگران بازار سهام بر این باورند که در صورت رونق مجدد، بازار سهام با روند مثبتی روبرو خواهد شد، اما در این راستا گروه بانکی در تفاوت های جزئی رشد بیشتری نسبت به رکورد کلی بازار خواهد داشت که من می توانم پیش بینی کنم. در سال‌های آتی، با توجه به اینکه بازار سرمایه در سایه برجام قرار دارد، بورژوازی احتمالاً برای سرمایه‌گذاران مناسب خواهد بود.

به گزارش فرارو، در این راستا ممکن است افراد تنگدست به بورسیه برگردند و به این نکته توجه کنند که در حال حاضر قیمت ها در چنته دارند و فروشندگان بسیار ضعیف هستند.
نباید بر اساس تأثیر آن بر بورس تحصیلی محاسبه شود

فردین آقابزرگی کارشناس بازار سهام به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید با اشاره به اینکه بازار سرمایه تحت تاثیر تحولات روانی برجام قرار گرفته است، چقدر بر برجام و بورسیه کوتاه مدت وی تاثیر مثبت داشته است؟

وی افزود: با توجه به اینکه اطلاعاتی خارج از چارچوب به بیرون درز نکرده است، هر کارشناسی به تحلیل ها دقت می کند اما در بیان حرفی که در عمل مشاهده می کنیم، نمایندگی های ریالی و دلاری بر اساس برجام نبود. هر موضوعی را پیدا کنید

آقابزرگی گفت: چون این کارشناسان معتقد بودند که سهام واقعی یعنی گروه هایی مانند خودرو، بانک، لیزینگ و بیمه تحت تاثیر برجام به رشد خود ادامه می دهند، اما در این هفته شاهد خواهیم بود که این گروه از صنایع رو به نزول حضور نخواهند داشت. با توجه به شرایط حاکم بر این متغیر بورسیه ارزیابی می شود.

این تحلیلگر بورس افزود: با توجه به ادامه جنگ در اوکراین، این موضوع منجر به افزایش قیمت نفت به 110 5 شد که دلیل اصلی حمله به روسیه است و محور کالایی این هفته رشد کرده است. 3 تا 4 درصد

با این حال، وی اذعان کرد که تعداد آنها برای شکست دولت اوکراین کافی نیست، بورسیه ها باید با توجه به وضعیت داخلی کشور مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند، بر اساس رشد نقدینگی، رشد اقتصادی، تورم و صادرات صادرات در دو سال گذشته. همه بازارهای سرمایه باید با این دوره از رشد همراه شوند و همچنین در صورت ادامه بهبود شرایط در سال های آینده، بورسیه ممکن است به رشد راحت ادامه دهد.

این سرمایه فعال در بازار یادآور می شود: با توجه به آثار نابسامانی هایی که در حال حاضر در حال وقوع است، ممکن است در وهله اول دلیل عقب ماندگی سایر بازارها، ارزش بازار باشد، اما باید این نکته را در نظر گرفت که تصادفی بودن از سوی دیگر ، دیگران در بازار سرمایه گذاری نمی کنند، اما می توانیم لحظه ای آرامش و رشد آهسته را برای بورسیه تصور کنیم، بنابراین رشد دیگری لازم نخواهد بود.

وی همچنین گفت: سهامداران باید توجه داشته باشند که نقدینگی موجود در صنعت بورسیه صنعت در حال حرکت است و این موضوع همچنان عامل رشد مستمر خواهد بود مگر در مواردی که رشد جمعی یا هر نوع دیگری باشد. ما با بازار مواجه نیستیم، بنابراین افرادی که به نقدینگی و پول هوشمند مسلط هستند بر بازار مسلط هستند و ممکن است پول بورسیه را رد کنند، ممکن است بتوانند از نوسانات بازار استفاده کنند، اما ما منتظر این بورسیه هستند، بنده با چهره ای چشم نواز و تیزبین رو به رشد، چنین رویکرد موضوعی را در پیش نگرفت.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel