هایفوتراپی Hifu بهتر است یا آر اف فرکشنال RF Fractional کلینیک زیبایی رایان

آر اف بهتر است یا هایفو

انرژی ناشی از امواج رادیوفرکانسی (RF) در لایه‌ی درم باعث تحریک تولید کلاژن می‌شود. یک پروتئین مهم ساختاری در بافت پوستی که عامل شادابی، قوام سفت و زیبایی پوست شما است. انرژی امواج رادیویی در لایه درم به گرما تبدیل می‌شود و افزایش دما یکی از عوامل تحریکی کلاژن‌سازی است.

اگر قصد دارید از آر اف برای لک صورت استفاده کنید یا در این فکر هستید که آر اف دور چشم انجام دهید، حتما به نظر پزشک خود نیز توجه کنید و کاری را انجام دهید که نتیجه بهتری برای شما دارد. بهتر است حتما عکس قبل و بعد آر اف فرکشنال خود را تهیه کنید و این عکس‌ها را با هم مقایسه کنید تا بتوانید تاثیرپذیری این روش‌ها را بهتر تشخیص دهید. این روش درمان و جوانسازی پوست همانند سایر روش‌های موجود از جمله بوتاکس و … بهترین تصمیم این است که به طور اختصاصی بر اساس وضعیت پوست خود یک روش جوانسازی را انتخاب کنید قیمت هایفو صورت که تاثیر پذیری بیشتری داشته باشد و شما را زودتر به نتیجه مطلوب برساند. فراموش نکنید که پوست زیبا به سادگی می‌تواند ظاهری زیبا به شما ببخشد، بنابراین تلاش برای داشتن پوستی سالم و زیبا، ترجیحا به کمک روش‌های غیر تهاجمی، تلاشی ممدوح است که از هر جهت می‌تواند روحیه و اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. در آر اف از انرژی امواج رادیویی  برای انتقال به لایه ی اپیدرم پوست استفاده می شود که باعث تحریک کلاژن و الاستین  در پوست می شوند که پس از تحریک کلاژن سازی چین و چروک و شل شدگی پوست از بین می رود .

ناگفته نماند برای این کار باید به کلینیک و پزشک قابل‌اعتماد مراجعه کنید. همانطور که در عکس دستگاه هایفو دلتا مشاهده می‌کنید این دستگاه به علت داشتن هندپیس واژینال هایفو دوبعدی نامیده می‌شود. هایفو دلتا یکی از انواع دستگاه هایفوتراپی در ایران است که قیمت مناسبی دارد.

هرچند در اکثر موارد، نتایج یک جلسه هایفوتراپی حدود یک تا دو سال روی پوست باقی می ماند اما گاهی اوقات بهتر است برای پایدار ماندن نتایج، جلسات هایفو تراپی پس از شش ماه تکرار شود. در صورتی که هایفوتراپی توسط یک متخصص حرفه ای و با تجربه انجام شود؛ تجربه شما از درمان کاملاً بدون درد و عوارض جانبی خواهد بود و نتایج یک جلسه هایفوتراپی نیز رضایت بخش است. از RF فرکشنال برای درمان چروک های پوستی نیز استفاده می شود ، همچنین از آن برای جوانسازی چروک های دور چشم ( زیر چشم ) استفاده می شود و نتایج بسیار درخشانی نیز در بر خواهد داشت . این اثر به حدی است که افرادی که آر اف انجام داده اند بعد از یک ماه از درمان چروک های دور چشم خود اظهار رضایت می نمایند.

هایفوتراپی به معنای درمان با امواج اولتراسوند یا فراصوت پرتوان میباشد. دستگاه هایفو یکی از قدرتمند ترین دستگاه های جوانسازی است که عمق نفوذ بسیار بالایی داشته و تا عمقی ترین نواحی پوست نیز می تواند نفوذ کند. بهترین سن انجام هایفو بین 35 تا 45 سالگی است یعنی درست زمانی که پوست هنوز قوام و استحکام خود را چندان از دست نداده است.

آشنایی با روش های جوانسازی پوست صورت

در این روش پوست تحریک می شود و با تحریک پوست تولید کلاژن و سایر پروتئین ها در پوست افزایش می یابد. به همین دلیل اثرات درمان به مرور و پس از سپری شدن زمان، نمایان می شود. برای مشاهده نتایج درمان آر اف فرکشنال نیاز به ۲ هفته الی ۳ ماه زمان است. روش هایفوتراپی یک روش سریع است که تنها یک یا دو جلسه  در طول سال کافی است اما آر اف به چند جلسه درمان نیاز دارد. در هایفوتراپی از امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا استفاده می شود در آر اف فرکشنال از امواج رادیویی استفاده می شود.

آر اف بهتر است یا هایفو

شما پس از جوانسازی پوست در این مرکز، از تغییرات پوستتان شگفت زده خواهید شد. هایفو از جمله روش‌های بدون درد و غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست به شمار می‌رود که از امواج فرا صوت جهت درمان مشکلات پوستی استفاده می‌کند. این امواج که در سونوگرافی نیز دارای کاربرد هستند، موجب افزایش کلاژن سازی می‌شوند و پوست را لیف می‌کنند. بسته به اینکه می خواهید روی جوانسازی چه قسمت هایی تمرکز کنید و دقیقاً چه انتظاری از دارید، درمان ها برای هر کاندید متفاوت هستند. درمان هایفو برای جوانسازی پوست روی افراد بالای 30 سال که پوست آنها شل شده یا چین و چروک دارد، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

مزایا و معایب آر اف

اثرات لیفتینگ صورت با انجام هایفو تراپی به عنوان یک روش غیر تهاجمی به سرعت پدیدار می شود. روش هایفوتراپی برای افرادی که به دنبال مشاهده اثرات سریع و قابل توجه روی نواحی صورت، گردن، ابرو، گونه و غبغب بدون انجام عمل جراحی هستند؛ بسیار مناسب می باشد. هزینه آر اف فرکشنال صورت به عوامل مختلفی مانند مدت زمان درمان، موقعیت جغرافیایی، تخصص پزشک بستگی دارد. مدت زمان درمان امکان دارد برای هر فرد متفاوت باشد و طبق شرایط افراد تعیین می شود و می تواند در هزینه آر اف فرکشنال صورت تاثیر داشته باشد. موقعیت جغرافیایی هم یکی دیگر از مواردی است که در هزینه آر اف فرکشنال صورت تاثیر دارد برای مثال هزینه درمان در تهران نسبت به هزینه درمان در شهرستان بیشتر است.

  • به گونه ای که بیماران در انتخاب روش مناسب درمان، سردرگم می مانند.
  • برعکس، تکنولوژی جدید آر اف هیچ عارضه جانبی به جز کمی درد موقت ایجاد نمی کند.
  • دستگاه‌های آر اف برای تبدیل انرژی موج به گرما از امواج رادیویی استفاده می‌کنند.
  • به طور مثال شما می توانید نتیجه ی روش هایفوتراپی را به سرعت و بعد از انجام آن مشاهده کنید؛ اما برای دیدن نتیجه ی روش فرکشنال، باید دو الی سه ماه صبر کنید.
  • با این حال، همه تغییراتی که در صورت خود می بینیم ناشی از پیری اجتناب ناپذیر نیست.
  • این سلول‌ ها در عمق بیشتری نسبت به سایر سلول‌ های تشکیل دهنده‌ ی پوست قرار دارند و احتمال وارد شدن آسیب به آن‌ ها پایین است.

این سوالی است که خیلی از زیباجویان می پرسند و به دنبال پاسخ آن هستند . افرادی که به دنبال راه هایی جهت جوانسازی پوست خود هستند معمولا با گزینه های زیادی جهت جوانسازی صورت مواجه می شوند که انتخاب روش درمان باید با آگاهی کامل صورت گیرد . این روش جوانسازی پوست دارای مزایای بسیار زیادی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

برای انجام روش هایفوتراپی، تنها یک جلسه درمان نیاز است؛ اما برای انجام آر اف فرکشنال به چندین جلسه درمان احتیاج است. به طور مثال شما می توانید نتیجه ی روش هایفوتراپی را به سرعت و بعد از انجام آن مشاهده کنید؛ اما برای دیدن نتیجه ی روش فرکشنال، باید دو الی سه ماه صبر کنید. تفاوت هایفوتراپی و آر اف فرکشنال در میزان ماندگاری نتیجه ی آنها می باشد.

نخ دائمی فرنچ لیفت غیر جذبی

در روش آر اف تحت هیچ شرایطی تغییر رنگدانه به وجود نمی‌آید و افراد با پوست‌های مختلف بدون محدودیت می‌توانند از آن بهره بگیرند و شاهد نتایج عالی باشند. بنابراین اگر شما هم به دنبال روشی مطمئن و بی‌خطر هستید تا با کمک آن پوست خود را جوان‌تر کنید، توصیه می‌کنیم به جای تزریق ژل و بوتاکس از دستگاه پیشرفته RF استفاده کنید. جالب است بدانید که دستگاه های جوانسازی یاد شده، می توانند به کمک امواج اولتراسوند و رادیو فکانسی خود، به راحتی چین و چروک های پوست را رفع نموده و زیبایی را برای شما به ارمغان آورد. 15 نوع درمان از پیش برنامه ریزی شده و توانایی استثنایی برای ایجاد پروتکل درمانی خاص برای جای جوش، لیفت و جوانسازی پوست، بازسازی و سفت کردن پوست، درمان غیر جراحی پوست و … دستگاه ترمیا دارای مقطع بزرگتری است (حدود 2.5 برابر) که می تواند انرژی را به طور یکنواخت در ناحیه تحت درمان، پخش کند در نتیجه متخصص بهترین کلینیک زیبایی در قیطریه نیازی به تکرار شات در این نواحی نخواهد داشت.

در تصویربرداری سونوگرافی نیز از امواج فراصوتی استفاده می شود که این نشان دهنده بی خطر بودن امواج صوتی برای بدن است. زیرا سونوگرافی یکی از روش های تصویربرداری قابل استفاده در دوران بارداری مادر است. در صورتی که این امواج خطری برای سلامتی جنین و مادر داشت، از این روش در دوران بارداری استفاده نمی شد. هر چه فاصله بین قطب مثبت و منفی بیشتر باشد نفوذ امواج آر اف بدرون بافت بیشتر می شود. امواج رادیویی که در این دستگاه ها استفاده می شوند با امواج رادیویی تولید شده توسط ماکروفر، تلفن همراه یا رادار متفاوت هستند.

آر اف بهتر است یا هایفو

هایفو و آر اف از فناوری های مختلفی برای گرم کردن بافت های عمیق پوست استفاده می کنند. هایفو انرژی فراصوت کسری دقیق‌تر و شدیدتر را برای رفتن به لایه SMAS (عضله) ارائه می‌کند، در حالی که آر اف بر اساس استراتژی گرمایش حجیم است.هایفو بسیار عمیق تر به درون و فراتر از درم می رود و می تواند به لایه SMAS (عضله) برسد. به همین دلیل است که هایفو بسیار موثرتر از آر اف است.هایفو به طور کلی به عنوان یک درمان منفرد انجام می شود، اما آر اف ممکن است به چندین جلسه نیاز داشته باشد.

برای انجام این روش از امواج فراصوت کمک گرفته می شود و آن ها را با دستگاه های مخصوص به پوست صورت می زنند. این کار باعث می شود که کلاژن های پوست تحریک شوند و میزان بیشتری از آن ها تولید شود. همچنین در مورد هزینه آر اف صورت یا تاثیر بیشتر ترکیب هایفو و آر اف بهتر است به طور اختصاصی از پزشک خود سوال کنید.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial