نیکی هایلی: آمریکا تمایلی به کمک به ایران نداردنماینده سابق آمریکا در سازمان ملل گفت: رئیس جمهور بعدی آمریکا هرگونه توافق هسته ای با ایران را پاره خواهد کرد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» نماینده سابق ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل در دوره ریاست جمهوری، «دونالد ترامپ» گفت: دولت آینده هرگونه توافق بین دولت فعلی و ایران را پاره خواهد کرد.

به گزارش تارنمای شبکه «فاکس نیوز»، هیلی در سخنرانی «مسیحیان متحد برای اسرائیل» گفت: هیچ توافقی بهتر از توافق بد نیست و اگر این رئیس جمهور توافقی را امضا کند به شما قول می دهم که رئیس جمهور بعدی آن روز را انجام بده.”

این موضع جمهوری خواه سابق مدعی شد: «متاسفانه آمریکا حاضر نیست به ایران در رسیدن به دیدگاه شیطانی خود کمک کند. رئیس جمهور مسئول بازگشت به توافق هسته ای با ایران نیست.

نماینده ترامپ در سازمان ملل متحد افزود که هر کاری انجام خواهد داد تا ایران این توافق را امضا کند.

وی همچنین از دولت به دلیل اجازه دادن به رهبری روسیه برای در دست گرفتن مذاکرات هسته ای انتقاد کرد.

هیلی گفت: «ما به یکی از دشمنان خود اجازه می‌دهیم که پشت درهای بسته با دیگری مذاکره کند و باید باور کنیم که هرچه در آنجا توافق کنند به نفع ما و اسرائیل است؟ چقدر باید باشی؟ آمریکا بهتر از این است.

این منبع سابق آمریکایی گفت: «خروج آمریکایی‌ها از افغانستان به ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه جرأت حمله به اوکراین را داد و کشورهای دیگری مانند چین و ایران نیز بدون نگرانی از عواقب آن وارد عمل شوند».

وی در ادامه بیانیه خود گفت: رهبران ایران فکر می کنند می توانند به اسرائیل حمله کنند و اقدامات آنها بی پاسخ می ماند و رهبر جهان آزاد کاری برای تغییر دیدگاه آنها انجام نمی دهد.

هیلی افزود: بایدن در سفر به اسرائیل گفت آخرین گزینه آمریکا در برابر ایران گزینه نظامی است و آمریکا را ضعیف جلوه داد در حالی که در ایران مرگ بر آمریکا و اسرائیل می گویند.

نماینده سابق آمریکا در سازمان ملت همچنین گفت: در حال حاضر هم متحدان به ما اعتماد ندارند و نه دشمنان از ما می ترسند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial