نماینده مجلس زنان: رهبری سخت گیری حجاب را تایید نمی کندفاطمه مقصودی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: بهتر است به جای سختگیری که ممکن است باعث سردرگمی و آسیب شود، بیشتر مردم را با ارزش ها و معنویات آشنا کنیم.

النا فاطمه مقصودی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در شورای اسلامی، گفت: به قرآن نگاه کنید، می فرماید «لا یقین» در دین ما دیگر درید. . خوبی دین اسلام این است که دین محبت است، احکام و معارف اسلامی بهتر از آنهایی است که دل نشین و با علم انجام شود. یعنی وقتی من تمام حجابم، اصول دین و حریمم را با علم رعایت می کنم، این نشان از درایت و معرفت و معرفت زنان جامعه ماست.

وی ادامه داد: در نتیجه بهتر است به جای سخت گیری هایی که ممکن است باعث سردرگمی و آسیب شود، افراد بیشتری را با ارزش ها و معنویات آشنا کنیم.

نماینده مردم بروجرد خاطرنشان کرد: هر چه باید در مقام بالاترین رهبری باشد را ببینید و از آنها الگو بگیرید. اگر از او پیروی کنیم باید از او پیروی کنیم.

وی ادامه داد: آقای رئیس قوه قضائیه نیز فرمودند برخوردهایشان سختگیرانه نباشد و قانون باشد، پس باید تعادل ایجاد شود که زنان و دختران عزیز و ارزشمند جامعه به آن احترام بگذارند و ادا کنند. توجه به قوانین جامعه ای که مسلمان و شیعه باشد دیدن برخی صحنه ها ناراحت کننده است بهتر است حقوق دیگران را رعایت کند.

مقصودی افزود: اگر زنی احساس می کند که می تواند برای خودش محجبه و آزاد باشد اشتباه می کند، در جامعه طرد می شوید از سوی افرادی که شاید حق دیدن صحنه های محجبه را نداشته باشند، به نظر من بهتر است این آزادی را بیاورید. و معنا دهيم.

وی با اشاره به جایگاه زن در جامعه اسلامی گفت: زنان از منظر پیامبر(ص) و امیرالمومنین(ع) و سایر معصومین حتی از جایگاه بسیار بالایی در جامعه اسلامی برخوردارند. دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام عالیه رهبری و شهدا. اما من به عنوان یک زن به جامعه عزیز می گویم که هر چه به قوانین خدا نزدیکتر باشیم موفق تر هستیم. پیشنهاد می کنم بیرون بروند و مطالعه کنند که ما از موازین اسلامی فاصله گرفته ایم و به آنها آسیب رسانده ایم. حالا در این حجاب چرا روسری یا شال را برای خود سنگین می دانند در حالی که می بینیم افرادی از دل اروپا مسلمان می شوند حتی به ایران می آیند و با عشق و عشق حجاب را انتخاب می کنند.

نماینده مردم بروجرد در ادامه نوشت: اما اگر خودشان انتخاب نکنند، حداقل در حدی که عرف و موازین شرعی رعایت می شود، یعنی لباس معمول را بر اساس عرف انتخاب می کنند تا حقوق دیگران رعایت شود. احترام؛ بنابراین نظر من این است که در جامعه اسلامی با تمام تلاش و خون عزیزان به اینجا آورده ایم و عموم مردم به ائمه اطهار و معصومین علاقه قلبی دارند، حداقل شعائر باید باشد. احترام.

وی تصریح کرد: نباید شاهد تشدید ریاضت به گونه ای باشیم که مردم را ناراحت کند و نباید به رفتار رهبری نگاه کرد.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel