«نقطه سبز» پاداش ایرانیان است

[ad_1]

ایرانسل برای حمایت از رشد و توسعه کسب و کار دیجیتال، درصدی از مبلغ خرید محصولات و خدمات دیجیتال را با نشان گرین پوینت به عنوان پاداش (بازگشت نقدی) به مشتریانی که در کیف پول دیجیتال خرید می کنند واریز می کند. او روی محصولات و خدمات کار می کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشتریان اولین و بزرگترین اپراتورهای دیجیتال ایران می توانند با خرید محصولات و خدمات ایرانسل با نشان ویژه «نقطه سبز» یک درصد از خرید خود را به صورت اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل دریافت کنند. از اعتبار کیف پول دیجیتال می توان برای خرید انواع محصولات و خدمات دیجیتال استفاده کرد.

نقطه سبز کجاست؟

در کنار برخی از محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا اپلیکیشن سوپر ایرانسل، نقاط سبز رنگ کوچکی وجود دارد که در صورت خرید آنلاین آن کالا یا خدمات، نشانه ی پاداش است.

در صورتی که مشتریان iRansell هر یک از این محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنند، درصدی از مبلغ خرید بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده به کیف پول دیجیتال iRansell مشتری واریز می شود که برای خرید آنلاین استفاده می شود. انواع مختلفی از محصولات و خدمات دیجیتال قابل استفاده است.

جایزه خرید اینترنتی سیم کارت: 130 هزار تومان

در صورت خرید سیم کارت دائمی و اعتباری تلفن همراه آی رانسل از طریق فروشگاه اینترنتی آی رانسل یا اپلیکیشن سوپر آی رانسل من به خریدار سیم کارت 130 هزار تومان جایزه تعلق می گیرد. این جایزه به محض فعال شدن سیم کارت خریداری شده به کیف پول دیجیتال مشترک واریز می شود.

در صورت خرید سیم کارت دائمی، این سیم کارت با هزینه ارسال رایگان به دست خریدار می رسد.

این جایزه فقط برای خرید سیم کارت دائمی و اعتباری تلفن همراه ایرانسل تعلق می گیرد و شامل خرید سیم کارت اینترنت ثابت (TD-LTE) نمی شود.

«کیف پول دیجیتال ایرانسل» از طریق اپلیکیشن ایرانسل سلیمان و همچنین جوایز و اعتبارات واریز شده برای استفاده از محصولات و خدمات مختلف موجود از جمله خرید بسته های اینترنت ایرانسل، بسته های مکالمه و بسته های پیامکی، آهنگ های پیشواز، پیام های تبریک در دسترس است. از چهار محتوا می توان استفاده کرد (برنامه، بازی، فیلم، کتاب، موسیقی، کتاب صوتی و غیره).

به زودی اپلیکیشن سوپر ایرانسل نیز اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل را برای خرید از مشاغل مختلف دیجیتال ارائه می کند.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما