نسخه جدید برنامه PM Narendra Modi قبل از تولد او راه اندازی شد

[ad_1]

دهلی نو: یک روز قبل از تولد او، نسخه جدیدی از برنامه Narendra Modi در روز دوشنبه راه اندازی شد.

این اولین به‌روزرسانی اپلیکیشن از زمان انتخابات 2019 است، زمانی که یک آواتار انتخاباتی کامل به آن داده شد و به عنوان یک پلتفرم برای هزاران هزار داوطلب عمل کرد.

نسخه جدید نه تنها دارای ویژگی های جدید و هیجان انگیز است، بلکه به افزایش ترافیک، به ویژه افرادی که در روز تولد او PM Modi را آرزو می کنند، پاسخ خواهد داد. یک نسخه رسمی گفت: این برنامه همچنین یک نسخه چند رسانه ای از سفر او را به نمایش می گذارد که یک نسخه آنلاین از نمایشگاه هایی است که توسط BJP در سراسر کشور انجام می شود.

به روز رسانی جدید دارای مجموعه ای از ویژگی های جالب است که عملکرد آن را بهتر، سریع تر و شیک تر می کند. این برنامه اکنون طراحی بصری جدیدی دارد که دسترسی به محتوا را آسان تر می کند.

طراحی بصری

ویژگی‌های جدید شامل ناوبری سریع‌تر و تک لمسی، بخش محتوای جدید به نام «NaMo Exclusive» و توصیه‌های محتوا بر اساس علاقه شما است. کاربران اکنون می توانند برای دسترسی به محتوای بیشتر در بخش های مختلف فقط اسلاید کنند. داستان های جالبی وجود دارد که هر روز بهترین محتوای چند رسانه ای را برجسته می کند.

داستان ها

این برنامه از زمانی که برای اولین بار راه اندازی شد بسیار محبوب بوده و بیش از 1.5 کرور بارگیری در پلتفرم های مختلف داشته است. برنامه Narendra Modi محبوب ترین و پرکاربردترین برنامه برای هر رهبر سیاسی در سراسر جهان است.

انحصاری NaMo

نخست وزیر به طور گسترده از برنامه Narendra Modi برای تعامل با مردم، دریافت بازخورد آنها و برای کمپین هایی برای جلب مشارکت عمومی، از جمله در طول انتخابات 2019، استفاده کرده است.

این برنامه آخرین اطلاعات و به‌روزرسانی‌های مربوط به PM را برای شما به ارمغان می‌آورد، اینفوگرافیک‌های جذابی دارد که نشان‌دهنده کار دولت NDA برای تغییر هند، قسمت‌های «Mann Ki Baat» و موارد دیگر است. انجمن هایی وجود دارد که در آن کاربران می توانند نظرات خود را به اشتراک بگذارند و با تعدادی از افراد مشورت کنند. همچنین بخش هایی مانند کالاهای NaMo و کمک های خرد وجود دارد.

برنامه Narendra Modi همچنین به کاربر امکان می دهد در انجام وظایف مختلف مشارکت داشته باشد و فرصت منحصر به فردی را برای دریافت ایمیل ها و پیام ها به طور مستقیم از PM فراهم می کند.[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما