نرمافزار CRM نخرید!

برای تیم های کوچک که خواستار یک نرم افزار CRM قدرتمند برای برقراری ارتباط با مشتریان و یکدیگر هستند، Bitrix24 یک انتخاب عالی تلقی می شود. استفاده از این نرم افزار ساده است و نسخه اصلی آن که شامل پلن های پولی هستند، بسیار مقرون به صرفه تر از سایر سی آر ام ها می باشد. بهترین نرم افزار های سی آر ام رایگان در سطح جهانی کدام ها هستند ؟ اما استفاده از نرم افزار CRM به صورت رایگان، احتمالاً سرمایه گذاری های بزرگتری را با خرید برنامه های پرداخت شده در پیش دارد. اما نکتهی ظریف و مهمی که باید به آن توجه شود شیوهی مشارکت کارکنان در مرحله انتخاب است به گونهای که لطمهای به سازمان شما وارد نکند. اما آیا نرم افزار CRM فارسی رایگان نیز وجود دارد؟ بررسی که برای سی آر ام رایگان انجام داده ایم آن هم در دسته پلتفرم های خارجی ، بیشتر شرکت و سازمان های ارائه دهنده سی آر ام متوجه شده ایم که یک پلتفرم اولیه که به اصلاح دمو (Demo) میگویند را در اختیار شما قرار میدهند یه یک سری از فیچر و ویژگی ها برای شما باز میباشد و یا اگر تمامی ویژگی های کلیدی و خاص برای شما در دمو باز باشد محدودیت استفاده برای شما قرار میدهند مثلا تا یک هفته میتوانید استفاده کنید و از این نوع محدودیت ها .تعدادی از بهترین سی آر ام های ابری به اصطلاح رایگان را برای شما در این مقاله نوشته ام که امیدواریم بتوانید از آن ها بیشترین استفاده را بدست بیاورید.

Red Crystal PBR Texture “سهولت استفاده” بیشترین ویژگی مورد نیاز کاربران CRM است. بهترین نرم افزار CRM فارسی رایگان کدام است ؟ نرم افزار CRM پیام گستر یکی از جامع ترین پلتفرم های مدیریت ارتباط با مشتری است که نسخه رایگان آن نیز در دسترس است. با استفاده از اتوماسیون در CRM خود می توانید از طریق ایمیل، پیام کوتاه، و سایر راه های بازاریابی، کمپین های تعامل بسیار هدفمندی را ایجاد کنید. از بین این سیستم ها، نرم افزار CRM پیام گستر یکی از جامع ترین پلتفرم های مدیریت ارتباط با مشتری است که نسخه رایگان آن نیز در دسترس است. آنهایی که از نرم افزار Capsule استفاده می کنند، مطمئنا در وهله اول تحت تاثیر سادگی کار با نرم افزار قرار گرفته اند. منظور کل هزینه ای است که برای استفاده از نرم افزار حسابداری توسط کسب و کار باید پرداخت شود. کاربری ساده یکی دیگر از امکانات microsoft crm این است که محیط بسیار ساده دارد و هر کاربری با هر سطح دانش میتواند به راحتی با آن کار کند. XXXXX نام کاربری مورد نظر خود را وارد کنید. نرم افزار بازاریابی و ویزیتوری مویرگی یا همان نرم افزار بازاریابی و فروش به ویژه نسخه موبایل و اندروید، یعنی اپلیکیشن بازاریابی رایگان که از آن با نام نرم افزار یا اپلیکیشن ویزیتوری نیز یاد میشود، از مهمترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای مورد نیاز یک ویزیتور و بازاریاب حرفه ای است و اغلب فعالان این عرصه به دنبال دانلود رایگان نرم افزار ویزیتوری تحت وب هستند.

Crm چه ملاکی رو برای نام بردن از این نرم افزارها معیار قرار دادین؟ هدف اصلی بکار بردن نرم افزار سیآرام در شرکتها و سازمانها، جلب رضایت مشتری و افزایش میزان سود شرکت است. نرم افزار CRM رایگان پیام گستر، تمامی قابلیت های یک CRM پیشرفته را به مدت ۱ ماه در اختیار سازمان ها قرار می دهد. ✅ نرم افزار CRM رایگان پیام گستر، تمامی قابلیت های یک CRM پیشرفته را به مدت ۱ ماه در اختیار سازمان ها قرار می دهد. از این رو تمام ابزارهای مورد نیاز کسب و کارها برای ترقی در محیط کار را در اختیار کاربران قرار می دهد. پلتفرم پایه CRM: تمامی ابزار ها بر روی نرم افزار پایه قرار می گیرند. در این سیستم می توان کاربران نامحدود و حداکثر یک میلیون مخاطب اضافه کرد، بنابراین در مورد محدودیت ها نگرانی وجود نخواهد داشت. در بخشهای مختلف سازمان، عدم هماهنگی وجود دارد. تحلیل داده و هوش تجاری: امکان گزارش گیری و جمع بندی های مختلف را فراهم می کند. مدیریت خرید و فروش: پیگیری های مختلف مشتریان و روند فروش در این نرم افزار انجام می شود. تمام نرم افزارهای سی آر ام مذکور به زبان انگلیسی در دسترس هستند. ضمن اینکه مشتریان نیز از گرفتن این محصول جدید به صورت رایگان و یا با تخفیف خوشحال میشوند.شرکتها باید در نظر داشته باشند که ارائه این محصولات مکمل باید برای جلب رضایت مشتریان باشد.

حتی می توانید اطلاعات مربوط به فعالیت عمومی آنها در شبکه های اجتماعی را دریافت کنید (مواردی که دوست دارند و دوست ندارند، آنچه در مورد شما می گویند و به اشتراک می گذارند و …). زمانی که کاربران برای اولین بار وارد سیستم CRM پیام گستر می شوند، می توانند راحتی کار با CRM را از نزدیک لمس کنند. این نرم افزار سی آر ام جز آسانترین و کاربردوست ترین سیستم هاست. Insightly به دلیل رویکرد بدون حاشیه خود نسبت به مدیریت افراد و پروژه ها، جز محبوب ترین سی آر ام ها به حساب می آید. بنابراین فرصت کافی برای کار با تمام ویژگی ها خصوصا ابزار مدیریت چرخه های کاری وجود دارد. درباره مزایای crm تحت وب باید بگوییم که این نرم افزار می تواند مشتریان شما را دسته بندی کند تا شما راحت تر بتوانید به خواسته های آن ها رسیدگی کنید. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری Hubspot، یک سیستم رایگان است که هرآنچه برای مدیریت مشتریان و فروش نیاز است را پوشش می دهد. بسته به نوع قرارداد و محصول یا سرویسی که به مشتری ارائه شده است، شما می توانید تاریخ اتمام قرارداد را نیز به صورت جداگانه در سیستم ثبت کنید. پیام گستر حتی در زمان استفاده از نرم افزار رایگان به پشتیبانی و آموزش نرم افزار می پردازد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم