نایب رئیس: آهنگسازان «عنکبوت مقدس» احمق هستندمعاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه راه ملت تا شهادت شکست ناپذیر است، گفت: ما فرزندان کربلا و عاشورا هستیم، یادمان باشد که همین صبر و استقامت را داریم.

به گزارش ایرنا، سید محمد حسینی روز سه شنبه در مراسم یادبود شهید احسان قدبیگی که در دانشگاه شریف برگزار شد، افزود: نتیجه این شد و سال ها پس از سال ها انقلاب آغاز شد.

وی گفت: امروز دشمنان بادنبل نیروهای نخبه و متخصص و نیروهایی هستند که می توانند منشأ اثر خود باشند و شهدای هسته ای را یکی پس از دیگری هدف قرار دهند. لشگرهای دانشگاه نخبه ای که برای سربلندی کشور ایستادند و شهید شدند.

حسینی افزود: کار غنی سازی اورانیوم کم نبود. شهيد شهرياري، شهيد محمدي، رضايي نژاد، احمدي روشن، شهيد فخري زاده و ديگر شهيدان دست به كار شدند تا بفهمند تصادفي بوده يا شهيد تهراني اولين کسي بود که پدرش مشکي را خدمت بزرگي به کشور خواند.

نایب رئیس مجلس نمایندگان ادامه داد: در نهایت مجلس نمایندگان آمریکا از رابرت مالی که نقش اساسی در مذاکرات داشت پرسید که آیا می توانیم موضوع حضور نظامی ایران در ایران را مطرح کنیم؟ بدون آن با ایران بجنگید. دیگران نمی توانند تهدید کنند که گزینه نظامی روی میز است. ما در هوا شکار می کنیم، اقدام می کنیم، آنها پایگاه عین الاسد را هدف قرار می دهند.

وی یادآور شد: در ماجرای مبارزه با داعش دیدیم که یادگاران دفاع مقدس مانند سردار حمدانی در آن مجاهدت و دفاع و جهاد فی سبیل الله حضور داشتند که 8 ساله این راه را ادامه می دهد.

حسینی افزود: این نشان می‌دهد که ملت ما و نسل جوان ما زنده هستند و در راه شهدا می‌جنگند، این ملت شکست ناپذیر است زیرا ما فرزندان کربلا و عاشورا هستیم، یادمان باشد که همین صبر و استقامت را داریم. س) اجازه بدهید به شما بگویم چه چیزی درست است، جمیلا.

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه کسانی که مملکت خود را می فروشند ذلیل و منتظر می مانند، گفت: در جشنواره فیلم های خودخوانده ای با نام «عنکبوت مقدس» ساخته می شود تا آبروی نیروهای متدین را بیاورند. حزب الله». شهری که پایتخت معنوی ایران است مشهد مقدس و امام رضا (ع) است که دارای مقام عظمت است امام رضا (ع) قصد دارد.

حسینی وظیفه خود را از صمیم قلب تسلیت به خانواده شهید احسان قدبیگی هم از طرف خود و هم از طرف رئیس جمهور برشمرد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial