نامه هشدار احمدی نژاد به پوتینمحمود احمدی نژاد در نامه خود به رئیس جمهور روسیه با اشاره به پیامدهای طولانی شدن چرخه مسئولیت نامتعارف افراد، گروه ها یا احزاب، تبدیل شدن به فضای انتقادی و ارزیابی کننده، پنهان کردن فساد و سوء استفاده، پیگیری سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، سرکوب استعداد و… نگرانی های دیکتاتوری عالی و جدید نتیجه طبیعی است.

متن سخنان احمدی نژاد خطاب به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای ولادیمیر پوتین

رئیس جمهور فدراسیون روسیه

با صلح و احترام و با آرزوی صلح و رفاه و دوستی عمیق برای دو ملت روسیه و ایران و همه ملتها، خاطرات یک دوره مسئولیت بسیار مؤثر، سازنده و خطیر در قبال ایشان را به یاد دارم.

با توجه به تحولات بسیار مهمی که در سطح یک موضوع در جهان در حال وقوع است و مقدمه ای برای تداوم سال مورد انتظار جناب عالی رئیس جمهور، فرصت را مغتنم شمرده و این پیام را به جناب عالی و سایر حاکمان محترم می رساند. و نیز متفکران و دلسوزان جامعه بشری.

حق حاکمیت و تعیین سرنوشت متعلق به مردم است. این حق اساسی که خداوند به انسان داده است، ارزان است و هیچ حق فردی، گروهی و طبیعی در آن سلب و محدود نشده است.

این واقعیت مستلزم یادآوری مداوم، روشن، قطعی و منسجم است. زیرا مشکلات واقعی جامعه بشری از همان ابتدا ریشه در همین راست و زیر پا داشته است.

حکومت و قدرت و پارادایم مربوط به مردم بود و تنها به عنوان نمایندگی مجاز مردم و ابزار استقرار و رهایی این حق و راه گسترش آزادی و عدالت و اعمال آن ها بود. که اراده دارند خارج از این محدودیت ها، دولت ها هیچ اصالت، مکان و مشروعیتی ندارند. مددکاری اجتماعی و کلیه امور سیاسی، فرهنگی و اقتصادی باید بر این حق و پایداری و بستر مناسب برای آزادی و تعلیق آن باشد.

متأسفانه در طول تاریخ، دولت ها تقریباً به اتفاق آرا این واقعیت را نادیده گرفته و به درخواست مردم، اختیارات خود را به یکدیگر واگذار کرده اند و هر یک به طور مستمر حقوق اساسی مردم را به نفع خود مصادره یا تضعیف کرده اند. .

تجربه عملی و نظری نشان می دهد که طولانی شدن یک دوره مسئولیت ناشناخته توسط افراد، گروه ها یا احزاب، حتی اگر به روشی دموکراتیک انجام شود، پیامدهای گسترده ای از جمله توانایی ایجاد انگیزه اصلاحات در مردم، شکل دادن به قدرت را در پی خواهد داشت. و ثروت.رهایی از آشفتگی سیاسی و اجتماعی، گرفتن فضای مناسب، نقد و ارزیابی، پنهان کردن فساد و سوء استفاده تا زمان انفجار اخبار، پایان بحران سیاسی، فرهنگی و اقتصادی راه رشد و نفوذ نیروها. و توانايي‌هاي خارج از دايره حاكمان براي توجيه كلمه ديكتاتوري با پرهيز از توضيح موضوع و پرهيز از اطاله امر كافي است.

جوامع بشری در مسیر تحولات سیاسی و اجتماعی، بر اساس ایثار و در راستای حفظ حقوق اساسی جامعه و جلوگیری از ضایع شدن این حق، درصدد تدوین و تعطیلی متناسب برآمدند. .

با توجه به احتمال تخطی از تعهدات و یا ضعف ها و ناتوانی دستگاه حاکمه در تأمین لوازم عمومی جامعه، لازم است همچنان فرصت های لازم برای عمل و جایگزینی نیات و طراوت مردم فراهم شود. حاکم بودن شرکت به وضوح زمان محدود و مناسب را آشکار کرده است.

استاندارانی که اصرار به طولانی شدن دوره تصدی خود دارند، اصولاً خود را در اداره و پیشبرد امور جامعه موفق می دانند و معمولاً مشکلات، نارسایی ها و ضعف های دشمنان داخلی و خارجی و توطئه گران را تعیین و مداخله می کنند و امنیت را تأمین می کنند. فضای جامعه این روند بیشتر راه را برای اصلاحات و توسعه هموار می کند و فرصت ها را برای رشد و شکوفایی ملت ها می گیرد. در چنین شرایطی فاصله بین مردم و حاکمان بیشتر می شود و فریبکاری و پنهان کاری حاکمان بر اساس اصل خاصی تغییر می کند. این حاکمان دائماً مرزهای ساختگی و توهمی بین خود و مردم خود و سایر ملل ایجاد می کنند.

با هر معیار حکمرانی فراتر از یک سطح معین و مناسب، فرصت بازگشت و بازگشت به اراده مردم بیش از پیش دشوارتر می شود. ترس از رویارویی با سرعت اجرای آن توسط مردم، این حاکمان را در دفاع از حاکمیت و طولانی کردن آن مصمم می کند.

به فرموده جناب عالی، در گذر مردم بزرگ روسیه از بحران عمیق و عمیق اتحاد جماهیر شوروی و ترسیم نقشه اتحاد جماهیر شوروی و القاعده با سابقه سیاسی بزرگ ملت ها و مبارزات برای رهایی و استقلال و تعیین حق تعیین سرنوشت نمی دانیم سقوط فرصت عذرخواهی از مردم.

حاكمان حتي اگر موفق باشند يا خود را موفق بدانند، بهترين راه اين است كه پس از مدت زمان محدود و مناسب، جايگاه آنها – البته با انتخاب آزادانه مردم – مستحكم تر، با انگيزه و جوان تر شود. در این صورت اولاً با حفظ فضای اجتماعی، رهنمودهای مثبت حاکمیت آنها، سرمایه جامعه به دوره های بعدی تبدیل می شود و ثانیاً می تواند از طریق جدید، توانمندی ها و تجربیات خود را توسعه دهد. حاکمان

در این صورت فرصتی برای ارزیابی دقیق و واقع بینانه عملکرد و شناسایی نقاط ضعف و قوت دوره و طراحی برنامه های اصلاحی و تکمیلی برای همان و منحصراً برای خود فراهم می کند.

هدف از این بحث جلوگیری از ظهور مجدد حاکمان و پایان یافتن حیات سیاسی حاکمان پس از مدتی معین است. پس از حداقل یک دوره حضور دیگران، فرصت و امکانی برای آنها فراهم می شود که اگر تمایل داشته باشند، بتوانند از آن برنامه و برنامه بهتر و البته با اراده آزاد مردم عبور کنند. توجه به این نکته ضروری است که با ایجاد گسست در حکمرانی، زمینه فساد مطرح شده یا ضعیف شده است.

افرادی دلسوز و دلسوز و متعهد هستند که اگر قوانین کشور بر خلاف قوانین عرفی کشور نامحدود باشد، به جای تقویت و تحکیم، مدت حاکمیت یک فرد یا بدون وقفه طولانی شود. با توجه به اصلاح این نقیصه از طریق تحول سطح آگاهی و مطالبات مردم و هشدار به حاکمان از مسیر عرفی و قانونی.

غلبه حق بر باطل، وجه اشتراک بدن مشترک انسان است که طلایه دار فطرت و عقل پشت آن است.

مجدداً تأکید می کند که حق حاکمیت بر خود که ضامن حیات است، به استثنای وحدت جامعه، با طبع لطیف و شیرین ادامه دارد.

حق آزادی، حق انتخاب و حق تعیین سرنوشت که آرمان ادبی و سیاسی همه ملت‌ها و انسان‌ها است، چیزی نیست که بدون گسترش حق مسلم حاکمیت در سطح ملی و بین‌المللی از آن اجتناب شود. روابط از این منظر حق مسلم که همان حق حیات است، می گویند در مرکز جبهه و ضروریات، پرچم قداست برافراشته شده است.

بدون شک هیچ حاکمیتی و هیچ مؤلفه حاکمیتی قادر به انتخاب ملتی آزادانه، مشروع و عادلانه نخواهد بود.

تجارب تاریخی بشر، حتی موردی از حسن نیت برای حاکمیت به هر ترتیب، خود این دوره را نامحدود یا بر خلاف عرف، طولانی و نادیده گرفتن حق طبیعی مردم ثبت نکرده است.

حتی اگر وجود سلطه جهانی در حاکمیت ایالات متحده به بهانه سلطه ایتالیایی جزئی از حاکمیت باشد، باید توجه داشت که در این ساختار استعماری و در دموکراسی های کنترل شده که تقریباً به اتفاق آرا اکثریت را تشکیل می دهند، گروه حاکم همین موضع را دارد. EFA اذعان دارد که مهمترین بخش از مشکلات و مشکلات جهان در چند دهه اخیر، نابودی این نظم و محصول این دسته از ایده ها، سیاست ها و عملکردها است.

خوشبختانه این شیوه شیطانی حکومت به طور کامل افشا شده است و سران آن به پایان راه خود رسیده اند و راه حل های آنها پیش نیامده و اساساً به نفع مردم نبوده است. آنها نباید با آگاهی عمومی از ریشه مشکل و نیز اراده عمومی و اراده جامعه جهانی برای تسلیم در برابر اصلاح اساسی و نهایی اوضاع جهانی برابری کنند.

در عین حال در جلسات تاکید بر حکومت ظالمانه جهان و اندیشه برتری طلبی و اصالت سرمایه و سلطه و فریب و غصب امپریالیستی در عمل بود و ترس را لرزان می دانند.

شاهد بودیم که در جریان رقابت برتری طلبی و برتری طلبی، یعنی مسابقه تسلیحاتی به پایان رسیده و ویروسی ایجاد شده است، همه انبارها به یکباره تعطیل شده و با افشای طبیعت ضد بشری، امنیت جهانی. ، روابط اقتصادی و سیاسی ادبیات و ابزار آن و آثار سلطه و مرزهای غیرانسانی در آستانه کامل شمرده می شود.

معلوم است که اصلاح جهان و تحقق آرمانهای تاریخی بشر نمی تواند در چارچوب مناسبات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کنونی صورت گیرد. مناسبات آینده ناگزیر به شکل کرامت انسانی، مشارکت عمومی و تعامل مردم و اراده آزاد آنان، فارغ از تحمیل و مرزبندی حاکمان و ظالمان دروغین خواهد بود.

در انتظار حرکت جامعه بشری در مسیر درست، کانون قدرت به هر شکل و صورت به کلی از بین می رود و قدرت واقعی و کامل به مردم داده می شود.

من قصد دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر را ندارم، اما این واقعیت را یادآوری می کنم که مردم روسیه و آینده به آینده و همچنین حافظه جامعه و وجدان تاریخ همه جنبش ها و جنبش ها علاقه مند هستند. تصمیمات سیاستمداران آنچه امروزه سیاستمداران روسیه انجام می دهند برخلاف الگوی عمومی جامعه بشری است. این نوع تصمیمات در عین حال بر افکار و همدلی جهان تأثیر منفی می گذارد و تصویر روسیه و حاکمان سیاسی آن در ذهن آنها نادرست است.

با فرض اینکه جناب عالی در دستیابی به اهداف خود روسیه موفق بوده اند، باید توجه داشت که چنین تصمیم گیری ها، توجیه ها و بهانه هایی برای سلطه طولانی مدت بر دیگران ممکن است برای انکار وضعیت، استقلال، اقتصاد، فرهنگ و موجودیت مردم روسیه ضروری باشد. یا سایر ملل.

یقین دارم جناب عالی مشارکت و همبستگی روزافزون مردم در سطح ملی، دوستی و صلح و تعامل با ملت در سطح بین المللی، شب استبداد و استبداد و استعمار را به پایان خود نزدیک کرده است.

جهان تحولات بزرگ و سریعی را تجربه می کند و تمام مرزهای خلقت شیطان به خاطر جدایی و رویارویی بین مردم به سرعت در حال از هم گسیختگی است. جهان به سپیده دم دنیای انسان ها نزدیک می شود، در آستانه جهان، نسل بشر با مشارکت همه انسان ها و وحدت همیشگی بشر تصور می شود و دنیای روشن بهتر است وقف آزادی، عدالت، عشق باشد. ، صلح ، آرامش است. همه اینها در سایه مطالبه و استقرار رهبری و هدایت انسان کامل و وعده الهی حضرت مهدی (عج) در کنار حضرت مسیح (ع) به سرعت محقق می شود.

امیدواریم از اظهارات صریح که برای موضوع اهمیت حیاتی داشت ناراحت نشوید.

در پایان روز، من می خواهم از صمیم قلب به مردم روسیه و سایر نقاط جهان و به مردم روسیه و سایر نقاط جهان تسلیت بگویم.

مردم روسیه باهوش، خوش نیت، آزاده و عادل هستند. نفی سلطه خشن و جدی رژیم کمونیستی سابق و حفظ هویت تاریخی آن نشان از عظمت و ثبات فرهنگی مردمی است که گویی زنده اند. با اعتقاد به این که مردم عزیز روسیه که صدها سال پیش به منجی ایمان داشتند و منتظر ظهور و استقرار زیبایی های انسانی در جهان بودند، در زمینه سازی آینده جهان بشریت نقش بسزایی داشتند.

برای همه آنها و برای همه ملتها آرزوی سعادت و بهروزی دارم و از همه آزادی خواهان و عدالت خواهان پایبند به حقوق اساسی ملت تا روز احقاق حق می خواهم که بدرخشند.

محمود احمدی نژاد

رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران

اردیبهشت ۱۳۹۹

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel